;
coinex

صندلی گیمینگ پورشه رسما معرفی شد

صندلی گیمینگ پورشه رونمایی شد. این صندلی جدیدترین محصول پورشه در دسته محصولات غیرخودرویی است که برچسب قیمتی بسیار بالایی دارد.

صندلی گیمینگ پورشه یک محصول دیگر از پورشه در دسته غیرخودرویی است که گرچه کاربردی و ارگونومیک محسوب می‌شود اما قیمت بسیار بالایی دارد. رنگ این صندلی خاص با الهام از صندلی‌های مسابقه‌ای یا ریسینگ طراحی شده که رنگش نیز برگرفته از رنگ‌ خودروهای خود شرکت پورشه هستند. پورشه این صندلی هوشمند را در جریان یک مسابقه که هفته گذشته برگزار شده بود رونمایی کرد.

بیشتر بخوانید: پشتیبانی خودروهای پورشه از خدمات گوگل در آینده نزدیک!

صندلی گیمینگ پورشه رسما معرفی شد

پورشه جزو خودروسازانی است که در بازار لوازم جانبی نیز حضور پررنگی دارد. جدیدترین محصول غیرخودرویی این شرکت آلمانی یک صندلی پیشرفته مخصوص گیمرهاست. این صندلی گیمینگ با همکاری کمپانی معروف ریکارو توسعه پیدا کرده است و در ساخت آن طراحان از صندلی‌های ریسینگ الهام گرفته‌اند.

صندلی گیمینگ پورشه و ریکارو رنگی برگرفته از خودروهای مسابقه‌ای خودروساز آلمانی دارد. همان‌گونه که در تصاویر ضمیمه‌شده می‌توانید مشاهده کنید، این صندلی دارای رنگ ترکیبی از مشکی، قرمز و سفید است. جالب اینکه این صندلی هفته گذشته در جریان یک مسابقه مجازی از لمان 24‌ساعته رونمایی شد.

صندلی گیمینگ پورشه رسما معرفی شد

پورشه می‌گوید مهندسان صندلی‌های موجود در اتومبیل‌های مسابقه‌ای مخصوص مسافت‌های طولانی را الگوی ساخت صندلی گیمینگ قرار داده‌اند. به همین خاطر، این صندلی ارگونومی بالایی دارد و برای انجام بازی‌های طولانی‌مدت بسیار مناسب است. در بیانیه رسمی مربوط به این صندلی، پورشه به شوخی اعلام کرده است:

درهرحال رانندگان باتجربه مسابقات اتومبیلرانی و گیمرهای جاه‌طلب می‌دانند که اگر خوب بنشینید، بهتر رانندگی (و بازی) می‌کنید!

صندلی گیمینگ پورشه رسما معرفی شد

این صندلی گیمینگ توسط استودیوی Studio F.A شرکت پورشه و با مشاوره‌های ریکارو طراحی شده است و در آلمان تولید می‌شود. پایه‌ این صندلی از آلومینیوم بسیار باکیفیت است و پورشه تأکید می‌کند فوم‌های آن ضمن ارگونومیک‌بودن، روکشی قابل تهویه و تنفس‌پذیر دارند.

همانند خودروهای مسابقه‌ای، لبه‌های پشتی صندلی گیمینگ پورشه و ریکارو نیز حالتی برآمده دارند تا به‌خوبی پهلوهای راننده را در بر بگیرند. همچنین لبه فوم نشیمنگاه نیز برآمده است و به گیمرها کمک می‌کند وضعیت نشستن مطلوب خود را پیدا کنند. زیرآرنجی‌ها 5D هستند و تنظیمات زیادی برای دستیابی به راحت‌ترین حالت دارند. پورشه می‌گوید این صندلی‌ها می‌توانند تا 150 کیلوگرم وزن را تحمل کنند.

صندلی گیمینگ پورشه رسما معرفی شد

براساس برنامه‌ریزی‌ها، از صندلی گیمینگ پورشه تنها 911 عدد تولید خواهد شد. همانند سایر محصولات مزین به نشان پورشه، این صندلی نیز قیمت بالایی دارد و باید یک طرفدار متعصب بود تا برای آن 2,499 دلار پرداخت کرد! این رقم معادل چیزی در حدود 111 میلیون تومان می‌شود؛ البته در لحظه نگارش مطلب!

بیشتر بخوانید:

دیدگاه شما درباره صندلی گیمینگ پورشه چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها در میان گذاشته و اخبار تکنولوژی را با ما دنبال کنید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر