فرادرس


مقداد آی تی
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

پخش زنده رئال مادرید اتلتیکو مادرید 6 بهمن 1401 [+ساعت پخش]

پخش زنده رئال مادرید اتلتیکو مادرید 6 بهمن 1401 بازی یک چهارم نهایی جام حذفی اسپانیا را می‌توانید از طریق وبسایت تکراتو قسمت پخش زنده تماشا نمایید.

دو تیم رئال مادرید و اتلتیکو مادرید در حالی از ساعت  23:30 به وقت ایران در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو به مصاف هم می‌روند که در صورت پیروزی رئال مادرید احتمال دارد طرفداران شاهد الکلاسیکوی دیگری در فینال کوپا دل ری باشند. برای دیدن پخش زنده فوتبال رئال مادرید و اتلتیکو مادرید 6 بهمن 1401 با ما باشید.

پخش زنده رئال مادرید اتلتیکو مادرید 6 بهمن 1401

رئال مادرید در لالیگا بدون ذره‌ای لغزش در تعقیب رقیب دیرینه خود است. با این حال، هنوز شانس به آنها رو نکرده و بارسلونا همه تیم‌ها را از پیش رو برمی‌دارد. آنجلوتی در این فصل آزمون سختی را پیش رو دارد. چرا که نشان داده تیمش همزمان پتانسیل قهرمانی و تسلیم شدن را دارد و همین موضوع شاید کمی طرفداران را نگران کند. آنها در 5 بازی آخر خود 2 پیروزی، 1 تساوی و 2 شکست را تجربه کرده‌اند.

مادرید و اتلتیکو مادرید 6
پخش زنده بازی رئال مادرید و اتلتیکو مادرید 6 بهمن 1401 / پخش زنده فوتبال رئال مادرید و اتلتیکو مادرید 6 بهمن 1401 / پخش مستقیم بازی رئال مادرید و اتلتیکو مادرید 6 بهمن 1401 / پخش آنلاین بازی رئال مادرید و اتلتیکو مادرید 6 بهمن 1401 / ساعت پخش بازی رئال مادرید و اتلتیکو مادرید 6 بهمن 1401 / ساعت شروع بازی رئال مادرید و اتلتیکو مادرید 6 بهمن 1401 / پخش زنده رئال مادرید اتلتیکو مادرید 6 بهمن 1401

در طرف مقابل، سیمئونه و تیمش به روزهای خوبشان برگشته‌اند. با این حال، هنوز راه زیادی برای رسیدن به فرم ایده‌آلشان مانده است. آنها در 5 بازی اخیر خود 3 پیروزی، 1 تساوی و 1 شکست را تجربه کرده‌اند.

پخش زنده بازی رئال مادرید و اتلتیکو مادرید 6 بهمن 1401 را می‌توانید از طریق سایت تکراتو و کلیک بر روی لینک زیر تماشا نموده و از آن لذت ببرید.

پخش زنده بازی رئال مادرید و اتلتیکو مادرید 6 بهمن 1401

پخش زنده سایر بازی‌های امروز را می‌توانید از صفحه پخش زنده تکراتو دنبال نمایید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر