coinex
راهنمای خرید تکراتو

نصر تهران: اسامی شرکت‌های دارای اینترنت بدون فیلتر را منتشر کنید

پیگیری‌های سازمان نصر استان تهران در ماجرای دسترسی به اینترنت بدون فیلتر ادامه دارد و اکنون خواستار انتشار لیست شرکت‌های دارای اینترنت بدون فیلتر شده است.

طبق گزارشی از روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران، این سازمان طی نامه‌ای تحت عنوان «درخواست شفاف‌سازی در خصوص سطوح مختلف دسترسی به اینترنت» از وزیر ارتباطات خواستار ارائه فهرست شرکت‌های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات که به اینترنت بدون محدودیت دسترسی دارند، شده است.

بیشتر بخوانید: تکذیب درخواست اینترنت طبقاتی سازمان نصر تهران

درخواست ارائه لیست شرکت‌های دارای اینترنت بدون فیلتر

در متن نامه «حسین اسلامی»، رئیس هیئت مدیره سازمان نصر تهران ذکر شده است: «مستحضرید که این سازمان، مخالف محدودیت‌های اعمال شده چند ماه اخیر است و آن را به نفع کسب‌وکارهای حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات نمی‌داند. علاوه بر آن، این سازمان معتقد است که بهم خوردن بی‌طرفی شبکه و وجود سطوح دسترسی مختلف کسب‌وکارها به اینترنت، بر هم زننده تعادل بازار است».

شرکت‌های دارای اینترنت بدون فیلتر

درقسمتی از نامه سازمان نصر تهران همچنین آمده: «این حق را برای اعضای خود قائل است که اطلاعات دقیقی از این موضوع داشته باشند، تا بتوانند بر اساس آن برنامه‌ریزی‌های لازم را برای کسب‌وکار خود انجام دهند. لذا خواهشمند است در مورد صحت وجود یا عدم وجود چنین رویه‌ای اعلام نظر فرموده و در صورت تایید، دستور فرمایید تا لیست شرکت‌های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات که دارای این دسترسی هستند، را به این سازمان اعلام فرمایند. پیشاپیش از حسن توجه جنابعالی کمال تشکر را دارد».

اسلامی در این نامه نیز به مسئولیت خود مبنی بر پیگیری‌هایش در زمینه شفاف‌سازی میزان دسترسی به اینترنت بدون فیلتر اشاره داشت: «پس از محدودیت‌های ایجاد شده در دسترسی به اینترنت، اخبار واصله، اشاره به درخواست دسترسی برخی نهادها، دستگاه‌ها، شرکت‌های نرم‌افزاری و… به اینترنت بدون فیلتر دارد».

بیشتر بخوانید:

دیدگاه شما درباره درخواست ارائه لیست شرکت‌های دارای اینترنت بدون فیلتر چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید و اخبار تکنولوژی را با ما دنبال کنید.

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر