فرادرس


مقداد آی تی
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

بسته هدیه ایرانسل برای روز پدر 1401 ؛ جزئیات و نحوه فعالسازی

بعد از اعلام بسته هدیه ایرانسل برای دهه فجر، این شرکت از بسته هدیه ایرانسل برای روز پدر 1401 نیز رونمایی کرد. برای اطلاع از جزئیات با ما باشید.

ایرانسل به مناسب روز پدر یک بسته ترکیبی ویژه برای همه مشترکین خود در نظر گرفته است. برای اطلاع از جزئیات این بسته و نحوه دریافت آن با ما باشید.

بیشتر بخوانید: اینترنت هدیه همراه اول ویژه دهه فجر 1401 [+جزئیات و نحوه فعالسازی]

بسته هدیه ایرانسل برای روز پدر 1401

بسته ترکیبی ایرانسل برای روز پدر شامل 5 گیگابایت اینترنت و 5 ساعت مکالمه ایرانسلی است که البته به طور تخفیفی ارائه می‌شود.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، به مناسبت گرامی‌داشت سالروز ولادت حضرت علی (ع) و روز پدر، بسته ترکیبی اینترنت و مکالمه ایرانسلی را با تخفیف به مشترکان خود ارائه کرده است.

بسته هدیه ایرانسل برای روز پدر 1401 ؛ جزئیات و نحوه فعالسازی
اینترنت هدیه ایرانسل روز پدر 1401

این بسته ترکیبی که شامل ۵ گیگابایت اینترنت و ۵ ساعت مکالمه درون‌شبکه (ایرانسلی) با اعتبار ۱۰ روز از زمان فعالسازی است، قابل خرید و فعالسازی برای تمام مشترکان دائمی و اعتباری ایرانسل است.

بسته ترکیبی اینترنت و مکالمه ویژه روز پدر، تا روز شنبه ۱۵ بهمن ماه ۱۴۰۱، با قیمت تخفیفی ۲۰ هزار تومان، از طریق شماره گیری کد دستوری #۵* یا مراجعه به سوپر اپلیکیشن ایرانسل‌من، قابل خرید و فعالسازی است. لازم به ذکر است از جهت تعداد دفعات خرید و فعالسازی این بسته، تا ساعت ۲۴ شنبه ۱۵ بهمن ۱۴۰۱، محدودیتی وجود ندارد.

بیشتر بخوانید:

دیدگاه شما درباره بسته هدیه ایرانسل برای روز پدر 1401 چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها در میان گذاشته و اخبار تکنولوژی را با ما دنبال کنید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر