فرادرس


مقداد آی تی
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

دستورالعمل کمیته مبارزه با مواد مخدر در فضای مجازی نهایی شد

دستورالعمل کمیته مبارزه با مواد مخدر در فضای مجازی در جلسه معاونت فرهنگی، اجتماعی و امور محتوایی مرکز ملی فضای مجازی نهایی شد.

براساس جلسه‌ای که توسط معاونت فرهنگی، اجتماعی و امور محتوایی مرکز ملی فضای مجازی برگزار شد، دستورالعمل کمیته مبارزه با مواد مخدر در فضای مجازی نهایی شد. در این جلسه همچنین مدیرکل روابط عمومی و کارشناسان ستاد مبارزه با مواد مخدر حضور داشتند و متن پیش‌نویس دستورالعمل پس از بررسی نهایی، ابلاغ شد.

بیشتر بخوانید: سند مبارزه با مواد مخدر در فضای مجازی تدوین شد

دستورالعمل کمیته مبارزه با مواد مخدر در فضای مجازی نهایی شد

دستورالعمل «کمیته مبارزه با مواد مخدر در فضای مجازی» در مرکز ملی فضای مجازی نهایی شد. به گزارش «معاونت فرهنگی، اجتماعی و امور محتوایی مرکز ملی فضای مجازی»، به دنبال تلاش‌های صورت گرفته در حوزه مقابله با آسیب‌های فرهنگی و اجتماعی، جلسه‌ای تخصصی برای نهایی‌سازی دستورالعمل «کمیته مبارزه با مواد مخدر در فضای مجازی» در معاونت فرهنگی، اجتماعی و امور محتوایی مرکز ملی فضای مجازی تشکیل شد.

کمیته مبارزه با مواد مخدر در فضای مجازی نهایی شد

در این جلسه که با حضور مدیرکل روابط عمومی و کارشناسان ستاد مبارزه با مواد مخدر برگزار شد، متن پیش‌نویس دستورالعمل نخست کمیته مبارزه با مواد مخدر در فضای مجازی بررسی و اصلاح شد که این اصلاحات با استفاده از نظرات واصل شده از دستگاه‌ها‌ (سپاه و فراجا) صورت پذیرفته و به تایید نهایی رسیده است. در این سند یک کمیته ملی با حضور نمایندگان ۱۸ دستگاه تخصصی ایجاد شده که علاوه بر این کمیته، کمیته‌های استانی با حضور نمایندگان مرکز ملی فضای مجازی و ستاد مبارزه با مواد مخدر تشکیل شود.

بیشتر بخوانید:

دیدگاه شما درباره نهایی شدن دستورالعمل کمیته مبارزه با مواد مخدر چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها در میان گذاشته و اخبار فناوری را با ما دنبال کنید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر