coinex
otetmarket
راهنمای خرید تکراتو

پلتفرم رادیو نت راه‌اندازی شد؛ رادیوی اختصاصی فیلم‌نت

پلتفرم رادیو نت به‌عنوان رادیوی اختصاصی پلتفرم فیلم‌نت راه‌اندازی شد. وب‌سایت فیلم‌نت از هم‌اکنون عهده‌دار پخش رادیونت است.

وب‌سایت فیلم‌نت از هم‌اکنون آماده پخش نخستین قسمت رادیو نت است که پلتفرم اختصاصی فیلم‌نت محسوب می‌شود. اولین پخش این رادیو امروز جمعه، 14 بهمن حول محور سریال پرطرفدار و محبوب “پوست شیر” آغاز شد. این سریال که با بازی شهاب حسینی محبوبیت خاصی یافته، به‌طور اختصاصی از پلتفرم فیلم‌نت درحال پخش است و تاکنون دو فصل از آن نیز پخش شده است.

بیشتر بخوانید: وزیر ارتباطات: هر پلتفرمی که پاسخگو نباشد باید فیلتر شود

پلتفرم رادیو نت راه‌اندازی شد

«رادیو نت» رادیوی ویژه و اختصاصی فیلم‌نت راه‌اندازی شد و اولین شماره آن جمعه ۱۴ بهمن در سایت این پلتفرم در دسترس قرار گرفت.

پلتفرم رادیو نت راه‌اندازی شد

در شماره نخست «رادیو نت» به فصل نخست سریال «پوست شیر» پرداخته شده است. این سریال به کارگردانی جمشید محمودی تولید فیلم‌نت است که به طور اختصاصی از این پلتفرم پخش می‌شود و در دو فصلی که از عرضه آن می‌گذرد در صدر پربیننده‌های سریال‌های روز قرار داشته است. هادی حجازی‌فر، پانته‌آ بهرام، علیرضا کمالی، مهرداد صدیقیان، پردیس احمدیه، ژیلا شاهی و شهاب حسینی از جمله بازیگران سریال هستند.

شماره نخست رادیو نت به مدیریت هنری مسعود رفیع‌زاده و تدوین بهار فنایی تولید و ساختار آن در قالب دیالوگ باکس تعریف شده است. دیالوگ‌‌های این شماره از قسمت‌های فصل نخست «پوست شیر» انتخاب شده است.

بیشتر بخوانید:

دیدگاه شما درباره راه‌اندازی پلتفرم رادیو نت چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها در میان گذاشته و اخبار تکنولوژی را با ما دنبال کنید.

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر