coinex
راهنمای خرید تکراتو

تولید شاسی بلند برقی اسکای ول در ایران آغاز شد؛ عرضه در 6 ماه نخست 1402

تولید شاسی بلند برقی اسکای ول در ایران با همکاری مپنا و کرمان موتور کلید خورده است. این خودرو نخستین محصول مشترک شرکت خودروی برقی نوین ماهان (نبکا) است.

اسکای ول به‌عنوان نخستین محصول مشترک شرکت خودروی برقی نوین ماهان (نبکا) احتمالا در سال آینده روانه بازار ایران می‌شود.

این شرکت با همکاری گروه صنایع خودروسازی کرمان موتور و گروه مپنا و به منظور ایجاد تحولی نو در صنعت خودرو ایران، تولید خودروهای برقی و ایجاد زیرساخت شارژ این خودروها در کشور ایجاد شده است. حالا نخستین شاسی بلند برقی اسکای ول ایران پس از گذراندن تست‌های فنی به مرحله تولید رسیده و به‌زودی به بازار عرضه خواهد شد.

بیشتر بخوانید: موتورسیلکت‌های برقی کرمان موتور به زودی روانه بازار می‌شوند

تولید شاسی بلند برقی اسکای ول در ایران با همکاری کرمان موتور و مپنا

خودروی اسکای ول به‌عنوان شاسی بلند برقی جدید گروه خودروسازی کرمان محسوب می‌شود که توانایی پیمودن مسافت حدود 520 کیلومتری صرفاً با یک‌بار شارژ کامل را دارد. ضمن اینکه امکان شارژ باتری‌های خودرو تنها ظرف مدت 35 دقیقه توسط قابلیت شارژ سریع وجود دارد.

تولید شاسی بلند برقی اسکای ول در ایران

در حال حاضر جزئیاتی از مشخصات فنی این خودرو منتشر نشده، اما طبق شایعاتی این خودرو قرار است با امکاناتی مانند سنسور نقاط کور، اتوپارک و سیستم تشخیص خواب آلودگی راننده به بازار عرضه شود. همچنین طبق شایعات دیگری، این خودرو برقی در نیمه اول سال 1402 روانه بازار خواهد شد.

تولید شاسی بلند برقی اسکای ول در ایران

از نظر ظاهری هم طول Skywell به 4698 میلی‌متر، عرض آن 1908 میلی‌متر، ارتفاع آن 1696 میلی‌متر و فاصله محوری آن نیز به 2800 میلی‌متر خواهد رسید. این خودرو برقی جدید بازار ایران با فاصله محوری 2800 میلی‌متری خود می‌تواند یکی از بزرگترین شاسی بلندهای تولید بازار ایران به حساب آید.

تولید شاسی بلند برقی اسکای ول در ایران

بیشتر بخوانید:

دیدگاه شما در خصوص تولید شاسی بلند برقی اسکای ول در ایران چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید.

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر