فرادرس


همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

بروزرسانی اندروید 13 گلکسی A04 منتشر شد [+آپدیت One UI 5.0]

بروزرسانی اندروید 13 گلکسی A04 از راه رسید. سامسونگ همراه این به‌روزرسانی، رابط کاربری One UI 5.0 را نیز ارائه کرده است.

بروزرسانی اندروید 13 گلکسی A04 به همراه رابط کاربری One UI 5.0 منتشر شد. روند به‌روزرسانی محصولات سامسونگ به آپدیت‌های نرم‌افزاری جدید همچنان ادامه دارد و غول کره‌ای فناوری جهان با ارئه بسته‌های آپدیت برای گوشی‌ها و تبلت‌های خود در لیست هرروزه اخبار تکنولوژی قرار گرفته است. حال گوشی‌ اقتصادی گلکسی A04 نیز به جدیدترین آپدیت‌های نرم‌افزاری مجهز شد.

سرمایه گذاری پرسود و تضمینی دلاری

بیشتر بخوانید: تاریخ انتشار آپدیت One UI 5.1 برای گوشی‌های سامسونگ اعلام شد

بروزرسانی اندروید 13 گلکسی A04 منتشر شد

تعدادی از گوشی‌های هوشمند سامسونگ اخیراً جدیدترین به‌روزرسانی OneUI را دریافت کرده‌اند، این آپدیت جدید مبتنی بر اندروید ۱۳ است. گلکسی A04 یک تلفن هوشمند مقرون به صرفه است که در سال ۲۰۲۲ معرفی شد. هم اکنون آپدیت اندروید ۱۳ برای گلکسی A04 سامسونگ عرضه شده است. خریداران با دریافت این به روزرسانی انتظار تجربه کاربری بهتری را دارند. این آپدیت، رابط کاربری OneUI 5 را به همراه دارد و ویژگی های سیزدهمین نسخه اندروید را نیز در اختیار کاربران قرار خواهد داد.

آپدیت اندروید ۱۳ گلکسی A04 سامسونگ با بیلد نامبر A045FXXU1BWB1 ارائه شده است. این به روزرسانی هم اکنون تنها برای کاربران کشور قزاقستان در دسترس است. اما انتظار داریم که در هفته های آینده کاربران سایر نقاط نیز به این به روزرسانی دسترسی داشته باشند. سامسونگ معمولا با سرعت زیادی آپدیت‌ها را به صورت جهانی عرضه می‌کند. بنابراین کاربران، مدت زیادی را انتظار نخواهند کشید.

بروزرسانی اندروید 13 گلکسی A04 منتشر شد

وان یوآی ۵.۰ آخرین نسخه از رابط کاربری سامسونگ است. این رابط کاربری بر روی سیزدهمین نسخه اندروید توسعه یافته است. One UI 5.0 ویژگی و پیشرفت‌های جدیدی را به همراه داشته و کار با آن نیز آسان‌تر خواهد بود. در ادامه به چند پیشرفت مهم اشاره می‌کنیم که کاربران گلکسی A04 سامسونگ می‌توانند پس از نصب آپدیت اندروید ۱۳ و OneUI 5.0 از آن ها لذت ببرند.

زبان طراحی اصلاح شده در OneUI 5.0 یکی از قابل‌توجه‌ترین تغییرات است. با زیبایی‌شناسی بیشتر و جسورانه هم اکنون طراحی جدید، پیچیده‌تر و مدرن‌تر است. رابط کاربری به طور کلی بهبود یافته است و انیمیشن‌ها روان‌تر کار می‌کنند. به لطف بهینه‌سازی عملکرد OneUI 5.0، کاربران Galaxy A04 می‌توانند عملکرد سریعتری را تجربه کنند. همچنین گفته می‌شود که با نصب این نسخه از رابط کاربری سامسونگ، بازدهی باتری و پرفورمنس گوشی شما افزایش خواهد یافت.

بیشتر بخوانید:

دیدگاه شما درباره بروزرسانی اندروید 13 گلکسی A04 چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها در میان گذاشته و اخبار تکنولوژی را با ما دنبال کنید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر