coinex
otetmarket
راهنمای خرید تکراتو

تیک آبی پولی اینستاگرام با تقلید از توییتر در راه است

به نظر می‌رسد مسئولان اینستاگرام با تقلید از توییتر قصد ارائه نوعی اکانت اشتراکی جدید با ارائه تیک آبی پولی اینستاگرام را دارند.

براساس آخرین اخبار تکنولوژی ممکن است تیک آبی پولی اینستاگرام نیز به تقلید از توییتر اجرایی شود. ایلان ماسک از زمان روی‌کار آمدن خود در توییتر، قوانین جدید و عجیبی در این شبکه اجتماعی پی‌ریزی کرد که اغلب مورد انتقاد کاربران قرار گرفت.

یکی از اقدامات ماسک این بود که کاربران با تهیه اشتراکی ماهانه در سرویس توییتر بلو، قادر به خرید تیک آبی توییتر باشند. حال متا نیز از توییتر تقلید کرده و قرار است بابت تیک آبی اینستاگرام هزینه اشتراک ماهانه دریافت کند. اما همه می‌توانند تیک آبی اینستاگرام را داشته باشند؟

بیشتر بخوانید: امکان استفاده از GIF در بخش کامنت اینستاگرام فراهم شد

تیک آبی پولی اینستاگرام در راه است

بعد از اینکه توییتر تیک آبی را به‌عنوان یک گزینه قابل خریدنی به پلتفرم خودش اضافه کرد، به‌نظر می‌رسد کمپانی متا نیز تصمیم گرفته این گزینه را در پلتفرم‌های اجتماعی خودش در قالب یک آیتم خریدنی معرفی کند. این یعنی دقیقاً همان‌گونه که افراد برای خرید تیک آبی در توییتر باید پول بدهند، در اینستاگرام و فیسبوک نیز اوضاع به‌همین شکل خواهد شد.

یکی از فعالان حوزه فناوری با آیدی TechDroider، اسکرین شات‌هایی را از صفحه مرکز پشتیبانی و راهنمایی شرکت متا منتشر کرده که در آن سرویس اشتراکی “Meta Verified” معرفی شده است. سرویسی که به مشترکان اجازه می‌دهد یک تیک آبی برای پروفایل خود تهیه کنند.

براساس اطلاعاتی که در این صفحه منتشر شده، تیک آبی Meta Verified فقط برای صفحات پروفایل قابل خرید است. صفحاتی که مربوط به تولیدکنندگان محتوا، شخصیت‌های عمومی، سلبریتی‌ها یا برندهای جهانی هستند، برای دریافت این تیک همچنان به تأیید مستقل نیاز دارند.

تیک آبی پولی اینستاگرام در راه است

اما جالب اینجاست که وقتی در این صفحه روی لینک «معیارهای واجد شرایط بودن برای اشتراک‌های تأیید شده متا» کلیک کنید، وارد یک صفحه شکسته اشتباهی می‌شوید. به نظر می‌رسد هنوز متا به جمع‌بندی برای ارائه این قابلیت نرسیده و هنوز در حال کار روی آن است.

این اولین باری نیست که نشانه‌هایی از تیک آبی پولی در اینستاگرام و فیسبوک دیده می‌شود. یک توسعه‌دهنده به‌نام الساندرو پالوزی که سابقه طولانی در کشف قابلیت‌های معرفی نشده اپلیکیشن اینستاگرام دارد، جزئیاتی را در مورد تیک Verified این پلتفرم منتشر کرده است. او در قطعه کدهای برنامه، بخش‌هایی را پیدا کرده که به این ویژگی اشاره می‌کنند. کد IG_NME_PAID_BLUE_BADGE_IDV مربوط به اینستاگرام و FB_NME_PAID_BLUE_BADGE_IDV نیز مربوط به فیسبوک است.

کمپانی متا در حال حاضر رسماً هیچ اظهارنظری در این مورد نکرده است. بنابراین مشخص نیست که چه زمانی این قابلیت به شبکه‌های اجتماعی متا اضافه می‌شود و هزینه استفاده از آن چقدر است.

یبشتر بخوانید:

دیدگاه شما درباره تیک آبی پولی اینستاگرام چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها در میان گذاشته و اخبار فناوری را با ما دنبال کنید.

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر