coinex
otetmarket
راهنمای خرید تکراتو

سرویس پرداخت مستقیم بازار به نیم میلیون کاربر رسید

سرویس پرداخت مستقیم بازار یا همان بازارپی به نیم میلیون کاربر فعال رسید. این یک آمار بسیار هیجان‌انگیز برای یک پلتفرم ایرانی است.

سرویس پرداخت مستقیم بازار که بیشتر با نام بازارپی شناخته می‌شود تاکنون توانسته 500 هزار قرارداد فعال دایرکت دبیت امضا کند. این یعنی اینکه، سرویس ذکر شده نیم میلیون کاربر سرویس پرداخت فعال در سراسر کشور دارد که برای یک پلتفرم ایرانی، آماری هیجان‌انگیز محسوب می‌شود. سرویس دایرکت دبیت در پلتفرم بازار، امکان پرداخت مستقیم خرید توسط کاربر تنها درچند ثانیه را فراهم کرده است.

بیشتر بخوانید: حذف کتاب‌های غیرفارسی زبان از دیجیکالا منجر به تقویت بازار نشر زیرزمینی می‌شود

سرویس پرداخت مستقیم بازار نیم میلیونی شد

به گزارش روابط عمومی کافه‌بازار، دایرکت دبیت که با نام پرداخت مستقیم نیز در برنامه‌ها و محصولات ایرانی دیده می‌شود، راهکار پرداختی جدیدی است که به کاربران این امکان را می‌دهد تا با فعال‌سازی آن، در پرداخت‌های خود، با یک کلیک در کمتر از چند ثانیه، خرید خود را نهایی کنند.

سرویس پرداخت مستقیم بازار نیم میلیونی شد

شبنم بهنام، مدیر محصول بازارپی، مزیت دایرکت دبیت نسبت به پرداخت با درگاه‌های اینترنتی را سهولت کاربر در فرآیند پرداخت، افزایش درصد موفقیت پرداخت‌ها و افزایش تعداد تراکنش کاربران پس از فعال‌سازی می‌داند. به گفته وی:

وارد کردن اطلاعات کارت بانکی در هر بار پرداخت و مهم‌تر از آن احتمال دریافت نکردن رمز پویا در پرداخت با درگاه اینترنتی، شانس موفقیت کاربر را کاهش می‌دهد.

پرداخت دایرکت دبیت چه مزیتی نسبت‌به درگاه‌های اینترنتی دارد؟

داده‌های بازارپی نشان می‌دهد که درصد موفقیت پرداخت از طریق دایرکت دبیت ۱۱ درصد بیشتر از این عدد در درگاه‌های اینترنتی است. همچنین زمان صرف‌شده برای انجام پرداخت توسط کاربران در درگاه اینترنتی به صورت میانگین ۸۰ ثانیه است در صورتی که کاربران با استفاده از دایرکت دبیت این فرآیند را در کمتر از ۲ ثانیه انجام می‌دهند.

دیگر نکته قابل توجه در رفتار کاربرانی که دایرکت دبیت را فعال می‌کنند این است که تعداد تراکنش‌های آنها نیز در مقایسه با گذشته به میزان معناداری افزایش پیدا می‌کند که دلیلش سهولت این شیوه از پرداخت و بالا بودن درصد موفقیت آن در قیاس با سایر شیوه‌های پرداخت است.

کارن بازغی، مدیر توسعه کسب‌وکار بازارپی، عنوان می‌کند که با توجه به مزیت‌های دایرکت دبیت، کسب‌وکارهایی که از این شیوه پرداخت استفاده می‌کنند شاهد افزایش درآمد و فروش خود خواهند بود. از این رو بازارپی تصمیم گرفته است که در قالب یک محصول جدید، سرویس دایرکت دبیت را در اختیار پذیرندگان و توسعه‌دهندگان قرار دهد. دایرکت دبیت بازارپی به صورت یکپارچه ارائه می‌شود و کاربران با یکبار فعال‌سازی آن، می‌توانند در تمامی پذیرندگان طرف قرارداد با بازارپی از آن استفاده کنند.

امکان استفاده از این سرویس در وب‌سایت، نسخه گوگل‌پلی و iOS پذیرندگان وجود دارد. استفاده از این سرویس صرفا محدود به محصولات با پرداخت‌های دوره‌ای نیست و تمامی کسب‌وکارهای آنلاین می‌توانند با مراجعه به سایت bazaarpay.ir و بخش ثبت نام درخواست دریافت سرویس را ثبت کنند تا کارشناسان بازارپی در اولین فرصت با آنها تماس بگیرند.

بیشتر بخوانید:

دیدگاه شما درباره سرویس پرداخت مستقیم بازار چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها در میان گذاشته و اخبار تکنولوژی را با ما دنبال کنید.

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر