فرادرس


مقداد آی تی
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

پخش زنده منچستر سیتی لایپزیگ 3 اسفند 1401 [+ساعت پخش]

پخش زنده منچستر سیتی لایپزیگ 3 اسفند 1401 بازی یک شانزدهم لیگ قهرمانان اروپا را می‌توانید از طریق وبسایت تکراتو قسمت پخش زنده تماشا نمایید.

دو تیم منچستر سیتی و لایپزیگ در حالی از ساعت 23:30 به وقت ایران در ورزشگاه ردبول آرنا به مصاف هم می‌روند که طرفداران منچسترسیتی امیدوارند در این فصل رؤیای تصاحب لیگ قهرمانان با هالند محقق شود. برای دیدن پخش زنده فوتبال منچستر سیتی و لایپزیگ 3 اسفند 1401 با ما باشید.

پخش زنده منچستر سیتی لایپزیگ 3 اسفند 1401

تیم منچسترسیتی به باور بسیاری از کارشناسان در این فصل، نسبت به فصل گذشته، افت کرده است. آنها هنوز راه درست استفاده از هالند را پیدا نکرده‌اند و همین امر سبب شده آمار گلزنی این فوق ستاره کاهش یابد. با این حال، بسیاری دیگر بر این باورند که سیتیزن‌ها، فقط با بچه غول نروژی می‌توانند بزرگترین جام اروپایی را فتح نمایند. تیم منچسترسیتی در 5 بازی آخر خود 3 پیروزی، 1 تساوی و 1 شکست را تجربه کرده است.

پخش زنده منچستر سیتی لایپزیگ 3 اسفند 1401
پخش زنده بازی منچستر سیتی و لایپزیگ 3 اسفند 1401 / پخش زنده فوتبال منچستر سیتی و لایپزیگ 3 اسفند 1401 / پخش مستقیم بازی منچستر سیتی و لایپزیگ 3 اسفند 1401 / پخش آنلاین بازی منچستر سیتی و لایپزیگ 3 اسفند 1401 / ساعت پخش بازی منچستر سیتی و لایپزیگ 3 اسفند 1401 / ساعت شروع بازی منچستر سیتی و لایپزیگ 3 اسفند 1401 / پخش زنده منچستر سیتی لایپزیگ 3 اسفند 1401

در طرف مقابل، تیم لایپزیگ ثابت کرده است همیشه توان این را دارد تا بزرگترین تیم‌های اروپایی را به چالش بکشد. آنها در مرحله گروهی اولین شکست جام را برای مادریدی‌ها به ارمغان آوردند و نشان دادند، از هیچ ابایی از بازی مقابل تیم‌های بزرگ ندارند. این تیم آلمانی، در 5 بازی آخر خود 3 پیروزی، 1 تساوی و 1 شکست را تجربه کرده است.

باید دید، لایپزیگ طبق سنت لیگ قهرمانان تبدیل به غول کش این فصل خواهد شد یا خیر.

پخش زنده بازی منچستر سیتی و لایپزیگ 3 اسفند 1401 را می‌توانید از طریق سایت تکراتو و کلیک بر روی لینک زیر تماشا نموده و از آن لذت ببرید:

پخش زنده بازی منچستر سیتی و لایپزیگ 3 اسفند 1401

پخش زنده سایر بازی‌های امروز را می‌توانید از صفحه پخش زنده تکراتو دنبال نمایید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر