فرادرس


مقداد آی تی
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

نماینده مجلس: دشمن، خودروسازی است که تابوت مرگ به مردم می‌فروشد!

روح الله حضرت پور، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در جلسه‌ای گفت : دشمن، خودروسازی است که تابوت مرگ به مردم می‌فروشد!

حضرت پور در جلسه‌ای در روز سه شنبه (دوم اسفند) خطاب به ملت ایران بیان کرد که در طول ۴۴ سال گذشته، مردم با پوست، گوشت و استخوان از مرزها و عزت ایران دفاع کردند و تاریخ را در مقابل این حماسه ها انگشت به دهان گذاشتند، اما افسوس که در وانفسای این دوران تعیین کننده، دشمن داخلی با نقاب موجه در تاریکی غفلت وارد سنگرها شد و ملت مقاوم ایران را ناامید ساخت.

بیشتر بخوانید: واکنش عجیب وزیر اقتصاد به قیمت 300 میلیون تومانی پراید ؛ برای پاسخ به این سوال آماده نیستم! [+فیلم]

دشمن، خودروسازی است که تابوت مرگ به مردم می‌فروشد!

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی دشمن داخلی را اینگونه توصیف می‌کند:

دشمن داخلی همان مدیران و عناصر خائنی هستند که به دلایل مختلف مانند دلالی و باندبازی و ناکارآمدی مسبب وضعیت امروز کشور هستند، دشمن داخلی عنصر افراطی نادانی است که با اظهارات خام ملت ایران را عصبانی و نسبت به آینده ناامید می‌سازد، دشمن همان جریانی است که با برچسب زنی به شخصیت‌های سیاسی و اجتماعی و دهن کجی به قانون اساسی کشور دلسوزان نظام را گوشه نشین می‌کند. دشمن خودروسازی است که به اسم خودرو تابوت مرگ به مردم می فروشد و آن گروهی است که شیفته تحریم و انزوای بین‌المللی است.

نماینده مجلس: دشمن، خودروسازی است که تابوت مرگ به مردم می‌فروشد!

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در ادامه با هشدار نسبت به وضعیت معیشت مردم به رییس جمهور یادآور شد: انقلاب آمد که حق مظلوم را از ظالم و حق ملت را از مدیران ناکارآمد بستاند.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره‌ی این گفته نماینده مجلس چیست؟ دیدگاه خود را در بخش کامنت ها با تکراتو در میان بگذارید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر