coinex
راهنمای خرید تکراتو

ویژگی خبرنامه به زودی به واتساپ اضافه می‌شود

واتساپ یک امکان جدید به‌نام ویژگی خبرنامه دریافت خواهد کرد که یک فید خبری آنلاین خواهد بود. این ویژگی کی از راه می‌رسد؟

ویژگی خبرنامه در آینده‌ای نزدیک به واتس‌اپ اضافه خواهد شد. واتس‌اپ از چندوقت پیش مدام درحال آزمایش ویژگی‌های جدید روی پیام‌رسان خود است تا بتواند تجریه استفاده کاربران را بهبود بخشد. در آخرین اخبار مربوط‌ به متا، غول ارتباطی جهان مشغول کار بر روی ویژگی جدیدی برای واتساپ است تا کاربران بتوانند اخبار را در این شبکه اجتماعی دنبال کنند.

بیشتر بخوانید: قابلیت تصویر در تصویر تماس ویدیویی واتساپ عرضه شد

ویژگی خبرنامه به واتس‌اپ اضافه خواهد شد

در چند سال گذشته، واتس‌اپ به پیشرفت خود ادامه داده و ویژگی‌های جدیدی را در دسترس کاربران قرار داده است. اکنون طبق اطلاعاتی که از کدهای نسخه بتا 2.23.5.3 این برنامه به دست آمده، ظاهراً متا درحال توسعه قابلیت خبرنامه برای پلتفرم پیام‌رسان خود است.

طبق گزارش Wabetainfo، خبرنامه یک ابزار یک به چند برای پخش اطلاعات خواهد بود و ظاهراً کاربران واتس‌اپ با وجود آن می‌توانند به روش ساده‌تری اخبار جدید مربوط به افراد و گروه‌های موردنظر خود را دریافت کنند.

ویژگی خبرنامه به واتس‌اپ اضافه خواهد شد

براساس سرنخ‌های به‌دست‌آمده از این ویژگی، خبرنامه‌ها یک بخش جداگانه و اختیاری در برگه وضعیت خواهند بود که از چت‌های خصوصی نیز جدا هستند و بر ویژگی رمزگذاری سرتاسری آن‌ها تأثیری نخواهند گذاشت.

بااین‌حال، با توجه به اینکه این ویژگی در دسترس افراد نامشخص و زیادی خواهد بود، خبرنامه‌ها از رمزگذاری سرتاسری پشتیبانی نمی‌کنند. بااین‌وجود، شماره کاربرانی که خبرنامه‌ای ایجاد می‌کنند یا در خبرنامه دیگری مشترک می‌شوند، همیشه محافظت‌شده باقی خواهد ماند تا از افشای هویت آن‌ها جلوگیری شود.

درنهایت باید اشاره کرد که ویژگی خبرنامه واتس‌اپ هنوز مراحل اولیه توسعه خود را طی می‌کند و درحال‌حاضر هیچ اطلاعاتی در مورد زمان عرضه آن وجود ندارد.

هرچند در برخی گزارش‌ها ادعا شده که جذابیت خبرنامه برای کاربران شروع به کاهش کرده است، هنوز هم علاقه زیادی به این ویژگی وجود دارد و واتس‌اپ تنها برنامه‌ای نیست که دیرتر تصمیم به توسعه آن گرفته است.

ماه گذشته «مایک کرایگر» و «کوین سیستروم»، بنیان‌گذاران اصلی اینستاگرام، از برنامه Artifact رونمایی کردند؛ پلتفرمی که خبرنامه‌ها، وبلاگ‌ها و مقالات را در قالبی شبیه به تیک‌تاک ارائه می‌کند.

فیسبوک و توییتر نیز در سال‌های گذشته خبرنامه‌ها را آزمایش کردند؛ هرچند دو سرویس Revue توییتر و Bulletin فیسبوک نیز در همان زمان تعطیل شدند.

بیشتر بخوانید:

دیدگاه شما درباره اضافه شدن ویژگی خبرنامه به واتس‌اپ چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها در میان گذاشته و اخبار تکنولوژی را با ما دنبال کنید.

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر