coinex
otetmarket
راهنمای خرید تکراتو

قابلیت Magic Eraser گوشی‌های پیکسل برای اندروید و iOS عرضه شد

قابلیت Magic Eraser گوشی‌های پیکسل که با استفاده از هوش مصنوعی می‌تواند اشیا اضافه را از عکس حذف کند، برای اندروید و iOS عرضه شد.

گوگل گوشی‌های Pixel 6 و Pixel 7 خود را که با تراشه Tensor وارد بازار کرد، به قابلیت Magic Eraser (پاک کن جادویی) نیز مجهز کرده بود. Magic Eraser در واقع با استفاده از هوش مصنوعی می‌تواند به‌خوبی اشیا اضافی را از درون عکس حذف کند.

این قابلیت جذاب حتی در موارد پیچیده نیز به‌خوبی عمل می‌کرد اما تنها یک مشکل وجود داشت؛ Magic Eraser تنها در گوشی‌های گوگل عرضه می‌شد. با این حال، به نظر می‌رسد اخیرا گوگل تصمیم گرفته این قابلیت‌ را به دیگر گوشی‌های اندروید و حتی iOS نیز ارائه کند.

بیشتر بخوانید: قابلیت‌های هوش مصنوعی ChatGPT به گوشی‌های سامسونگ اضافه می‌شود

قابلیت Magic Eraser از طریق Google One در دسترس افراد خواهد بود

گوگل قابلیت پاک‌کن جادویی را از طریق سرویس Google One در دسترس تمامی کاربران اندروید و iOS قرار می‌دهد. با این حال، کاربرانی که دارای گوشی‌های پیکسل 5a یا حتی دستگاه قدیمی‌تر هستند نیز می‌توانند بدون داشتن اشتراک Google One از این ابزار استفاده کنند.

قابلیت Magic Eraser گوشی‌های پیکسل برای اندروید و iOS عرضه می‌شود

البته گوگل تصمیم گرفته علاوه بر این ویژگی، یک سری از جلوه‌های ویدئویی HDR و برخی از سبک‌های کلاژ ستاره‌ای را برای بهبود تجربه ویرایش ویدیو خود ارائه دهد.

خبر عرضه Magic Eraser بر روی دستگاه‌های قدیمی یا سایر گوشی‌های اندروید یا iOS چندان جای تعجب ندارد چراکه راه‌هایی زیادی برای انجام همان کار نرم افزار Magic Eraser روی گوشی‌های اندرویدی وجود دارد؛ با این حال، از آنجایی که گوگل این ویژگی را رسمی کرده است، ممکن است بسیاری از کاربران به دلیل سادگی این روش، آن را مورد استفاده قرار دهند.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره‌ی قابلیت Magic Eraser چیست؟ دیدگاه خود را در بخش کامنت ها با تکراتو در میان بگذارید و اخبار فناوری را با ما دنبال کنید.

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر