coinex
otetmarket
خرید بلیط هواپیما

دستنبد جذاب از جنس طلا زیباترین بازیگر ترکیه هانده ارچل + [عکس]

تصویری از دستبند دیدنی هانده ارچل را در ادامه ببینید. هانده یکی از جذاب‌ترین بازیگران و مدل‌های ترکیه است که متولد 1994 است.

دستبند دیدنی هانده ارچل

هانده ارچل بازیگر زن جوان ترک است، که با بازی در سریال “دختران آفتاب”، وارد حرفه بازیگری شد. سپس با ایفای نقش “حیات” در سریال “عشق حرف حالیش نمیشه” به شهرت رسید. آخرین سریالی که در آن حضور داشت،‌ سریال “تو در خانه‌ام را بزن” است.

هانده با ایفای نقش “ادا ییلدیز” در سریال تو در خانه‌ام را بزن به زیبایی درخشید. پارتنر او را “کرم بورسین” ایفا کرده بود. هانده پس از همکاری با کرم و شناخت بیشتر او، علاقه‌ای نسبت به او پیدا کرد. بعد از اتمام این سریال هانده و کرم به طور رسمی وارد رابطه عاشقانه شدند.

بیشتر بخوانید:

فهرستی کامل از بهترین فیلم‌ها و سریال‌های هانده ارچل

ویدیوی پشت صحنه تو درم را بزن ؛ کرم بورسین ادای هانده رو در میاره!

دستبند زیبای هانده ارچل را تماشا کنید:

دستبند زیبای هانده ارچل
دستبند زیبای هانده ارچل

اما این رابطه مدت طولانی نکشید و آن‌ها دوستانه از یکدیگر جدا شدند. کمی بعد از جدایی نیز زمزمه‌هایی از رابطه بین هانده و کاعان ییلدیریم به گوش رسید. کاعان که به تازگی از خواننده مشهور ترکیه با نام حادیثه جدا شده بود، این بار قصد ایجاد رابطه با هانده را داشت.

مدتی آن‌ها رابطه خود را تکذیب کردند. بعد از دیده شدن در انظار عمومی گفتند که رابطه خوبی دارند و مدت بسیار کوتاهی خبر جدایی آن‌ها در فضای مجازی پخش شد. کاعان ییلدیریم اکنون با پپنار دنیز، بازیگر سریال محبوب قضاوت رابطه دارد. هنوز خبری در رابطه با هانده ارچل در دست نیست.

هانده این روزها از نظر کاری مشغول آماده شدن برای ایفای نقش در یک سریال برای تلویزیون است. در این پروژه با پارتنر قدیمی‌اش بوراک دنیز همبازی خواهد شد. غیر از آن نیز در یک سریال دیزنی پلاس حضور خواهد داشت.

بیشتر بخوانید:

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر