فرادرس


مقداد آی تی
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

ابزار هوش مصنوعی Business Chat به عنوان یک دستیار شخصی توسط مایکروسافت معرفی شد

ابزار هوش مصنوعی Business Chat توسط مایکروسافت معرفی شد. این ابزار یک هوش مصنوعی بسیار عالی و یک دستیار شخصی توانمند است.

ابزار هوش مصنوعی Business Chat به‌عنوان یک دستیار شخصی توسط مایکروسافت رونمایی شد. این ابزار قادر است اسناد، ایمیل‌ها، چت‌ها و … را برای استفاده ساده‌تر و بهینه‌تر خلاصه‌سازی کند. مایکروسافت روز گذشته در یک مراسم با محوریت هوش مصنوعی، علی‌رغم رونمایی و اضافه شدن هوش مصنوعی به مجموعه مایکروسافت 365، از این مدل هوش مصنوعی نیز رونمایی کرد. حال کلکسیون مایکروسافت وسیع‌تر شده و خون هوش مصنوعی در رگ‌های این شرکت، بیش از پیش جاری شده است.

بیشتر بخوانید: چت بات هوش مصنوعی ارنی بات توسط بایدو رونمایی شد

ابزار هوش مصنوعی Business Chat توسط مایکروسافت معرفی شد

یکی از ویژگی‌های جدید هوش مصنوعی Copilot که برای برنامه‌ها و سرویس‌های مایکروسافت 365 ارائه شده، Business Chat نام دارد. این ابزار عملاً یک چت‌بات است که می‌تواند اطلاعات به‌دست‌آمده از رونوشت جلسات، تماس‌های اخیر با مشتریان، ورودی‌های تقویم و موارد دیگر را خلاصه کند که می‌توان از آن‌ها در ایمیل‌ها برای تیم خود یا به صورت اسلاید برای ارائه‌ها استفاده کرد.

به گفته مایکروسافت، با استفاده از این ویژگی ابزار Copilot، می‌توان پاسخ‌های مرتبط و دقیقی به درخواست‌های تولید شده توسط زبان طبیعی ایجاد کرد، مانند «آیا دیروز با [مشتری X] اتفاقی افتاد؟». این بات از طریق Microsoft365.com، بینگ (در صورت ورود با حساب تجاری) یا از طریق مایکروسافت تیمز قابل دسترسی است.

ابزار هوش مصنوعی Business Chat توسط مایکروسافت معرفی شد

مایکروسافت پیشنهاد می‌کند که می‌توان از این ابزار درخواست کرد تا در مورد نقص‌های یک استراتژی و حتی راه‌های مقابله ایده پردازی کند. برخی از دستورات پیشنهادی که می‌توان به این ابزار پیشنهاد کرد به شرح فهرست زیر است:

  • خلاصه کردن چت‌ها، ایمیل‌ها و اسناد مربوط به یک مشتری
  • تشخیص نقطه عطف بعدی در یک پروژه و شناسایی خطرات احتمالی
  • ایجاد یک خلاصه درباره برنامه‌ریزی‌های جدید

ویژگی‌های جدید هوش مصنوعی Copilot در حال حاضر به‌صورت محدود با 20 مشتری مایکروسافت در حال آزمایش است و جزئیات مربوط به قیمت‌گذاری آن نیز هنوز اعلام نشده است. با این حال، مایکروسافت قصد دارد تا در ماه‌های آینده این قابلیت‌های را در دسترس مشتریان بیشتری قرار دهد و همچنین کنترل‌های جدید بیشتری را برای مدیران فناوری اطلاعات به اشتراک بگذارد تا بتوانند با اطمینان بیشتری برنامه‌ریزی کنند و Copilot را در سراسر سازمان‌های خود فعال کنند.

بیشتر بخوانید:

دیدگاه شما درباره ابزار هوش مصنوعی Business Chat چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها در میان گذاشته و اخبار تکنولوژی را با ما دنبال کنید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر