coinex
otetmarket
راهنمای خرید تکراتو

ابزار هوش مصنوعی کوپایلت مبتنی بر GPT-4 معرفی شد

ابزار هوش مصنوعی کوپایلت با پشتیبانی از GPT-4 معرفی شد. مایکروسافت بالاخره هوش مصنوعی جدید خود را به مجموعه مایکروسافت 365 آورد.

ابزار هوش مصنوعی کوپایلت مبتنی‌بر GPT-4 معرفی شد. مایکروسافت روز گذشته طی یک رویداد با محوریت هوش مصنوعی از کوپایلت به‌عنوان هوش مصنوعی جدیدش در برنامه مایکروسافت 365 رونمایی کرد. این ابزار هوش مصنوعی می‌تواند در ساخت اسناد، ایمیل‌ها و اسلایدهای پاورپوینت به این شرکت کمک شایانی کند.

بیشتر بخوانید: ابزار هوش مصنوعی Business Chat به عنوان یک دستیار شخصی توسط مایکروسافت معرفی شد

ابزار هوش مصنوعی کوپایلت توسط مایکروسافت معرفی شد

مایکروسافت از ابزار مبتنی بر هوش مصنوعی Copilot برای اپ‌های مایکروسافت 365 یا برنامه‌های آفیس رونمایی کرد. این ابزار که مبتنی بر هوش مصنوعی GPT-4 شرکت OpenAI است، به کاربران در ساخت اسناد، ایمیل‌ها و اسلایدهای پاورپوینت کمک می‌کند. این ابزار در نوار جانبی برنامه‌ها به‌صورت یک چت‌بات ظاهر می‌شود و کاربران می‌توانند با آن کار کنند.

این ابزار مایکروسافت به کاربران کمک می‌کند در ورد متن بنویسند، با استفاده از اسناد ورد، در پاورپوینت اسلاید بسازند یا حتی از قابلیت‌هایی مانند PivotTables در اکسل استفاده کنند. به گفته «جرد اسپاتارو»، مدیر مایکروسافت 365، این ابزار همراه کاربران خواهد بود:

این ابزار همراه با شما کار می‌کند و درون اپ‌هایی قرار گرفته است که میلیون‌ها نفر روزانه از آن‌ها استفاده می‌کنند: ورد، اکسل، پاورپوینت، اوت‌لوک و تیمز. Copilot راه کاملاً جدیدی برای نحوه انجام کارها محسوب می‌شود.

کاربران مایکروسافت 365 می‌توانند از Copilot برای دسترسی به اطلاعات یک جلسه پیش رو در مایکروسافت تیمز دسترسی پیدا کنند، افراد را با ارائه به‌روزرسانی درباره پروژه‌های مرتبط آماده کند، تغییرات سازمانی مانند استخدام‌های اخیر را انجام دهد یا حتی مشخص کند که کدام کارمند از مرخصی بازگشته است.

از Copilot می‌توان در ورد برای نوشتن اسناد براساس فایل‌های دیگر استفاده کرد. در ادامه می‌توان متن تولیدشده توسط هوش مصنوعی را ویرایش کرد. شما حتی می‌توانید از Copilot بخواهید که برایتان 10 اسلاید پاورپوینت براساس فایل ورد یا تجزیه‌وتحلیل داده‌های پاورپوینت بسازد.

در برنامه اکسل می‌توان از Copilot برای ساخت SWOT یا PivotTable براساس داده‌ها استفاده کرد. در مایکروسافت تیمز، Copilot گفت‌وگوها را زیرنویس می‌کند و اگر کاربری دیرتر به جلسه اضافه شود، موضوعات مهم را به او اطلاع می‌دهد.

ابزار هوش مصنوعی کوپایلت توسط مایکروسافت معرفی شد

به گفته اسپاتارو، Copilot همیشه اطلاعات درست ارائه نمی‌کند و شاید حتی فایل‌های اشتباه در اختیارتان قرار دهد، بااین‌حال یک شروع مناسب به حساب می‌آید.

این ابزار مبتنی بر هوش مصنوعی در اوت‌لوک هم وجود خواهد داشت، بنابراین زمان کمتری برای حذف‌کردن یا پاسخ‌دادن به ایمیل‌ها باید صرف کنید. علاوه‌براین، می‌توان رشته ایمیل‌ها را هم خلاصه کرد.

مایکروسافت همچنین می‌خواهد یک ویژگی Business Chat ارائه کند که در تمام اپ‌های مایکروسافت 365 کار می‌کند. این قابلیت از مایکروسافت Graph برای کنار یکدیگر قراردادن اسناد، ارائه‌ها، ایمیل‌ها، یادداشت‌ها و مخاطبین درون یک رابط کاربری چت در مایکروسافت تیمز استفاده می‌کند که می‌تواند کارهایی مانند خلاصه‌سازی را انجام دهد.

به گفته مایکروسافت، درحال‌حاضر مایکروسافت 365 کوپایلوت به وسیله 20 مشتری درحال آزمایش است و پیش‌نمایش آن در ماه‌های آینده گسترش پیدا می‌کند. با وجود اینکه ردموندی‌ها با سرعت بالایی درحال تعبیه هوش مصنوعی در برنامه‌ها و سرویس‌های مختلف خود هستند، اما درباره دقت مدل‌های هوش مصنوعی نگرانی‌هایی وجود دارد.

مایکروسافت برای رفع این نگرانی‌ها می‌گوید که آن‌ها مشخص کرده‌اند که این سیستم چگونه با توجه به محدودیت‌هایش تصمیم‌گیری می‌کند، به منابع لینک می‌دهد و همچنین کاربران را به بررسی، حقیقت‌سنجی و همچنین تنظیم محتوا تشویق می‌کند.

مایکروسافت این ویژگی را به‌صورت محدود ارائه کرده است تا از عملکرد آن مطمئن شود و اگر در همین ابتدا دچار مشکلی شد، بتواند پیش از عرضه عمومی آن‌ها را برطرف کند.

بیشتر بخوانید:

دیدگاه شما درباره ابزار هوش مصنوعی کوپایلت چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها در میان گذاشته و اخبار تکنولوژی را با ما دنبال کنید.

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر