فرادرس


همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

طرح امداد نوروزی کرمان موتور آغاز شد؛ پیکاپ‌های کرمان موتور آماده خدمت‌رسانی

طرح امداد نوروزی کرمان موتور آغاز به کار کرد. شرکت کرمان موتور امسال نیز مانند سال‌های پیش طرح امداد نوروزی خود را کلید زد.

طرح امداد نوروزی کرمان موتور آغاز شد. شرکت خودروسازی کرمان موتور برای نوروز 1402 نیز مانند سال‌های پیش طرح نوروزی مخصوص خود به‌نام “نوروز همراه شما” را استارت زد. روز گذشته نیز در خبری عنوان کردیم که سایپا و ایران خودرو طرح امداد نوروزی خود را با برپایی 521 نمایندگی آغاز خواهند کرد.

سرمایه گذاری پرسود و تضمینی دلاری

بیشتر بخوانید: محاسبه عوارض جاده ای در سال 1402 به صورت پلکانی انجام می‌شود

طرح امداد نوروزی کرمان موتور آغاز شد

به نقل از روابط عمومی کرمان موتور، این شرکت در نوروز سال ۱۴۰۲ خدمات امدادی گسترده‌ای برای مشتریان خود فراهم و پیش‌بینی کرده و تیمی از متخصصان و تکنسین‌های خود را به منظور پشتیبانی از مشتریان در صورت بروز هرگونه مشکل و موقعیت اضطراری در سراسر کشور در نظر گرفته است.

براساس این گزارش، خدمات امدادی کرمان موتور در نوروز ۱۴۰۲ شامل ارائه خدمات تعمیراتی، خدمات جابجایی و کمک به رانندگان در صورت بروز حادثه در جاده‌ها خواهد بود.

با ارائه خدمات امدادی مطلوب، شرکت کرمان موتور به مشتریان خود اطمینان خاطر می‌دهد که در صورت بروز هرگونه مشکل، می‌توانند به صورت سریع و موثر از پشتیبانی‌های شرکت استفاده کنند.

طرح امداد نوروزی کرمان موتور آغاز شد

این گزارش می‌افزاید در طرح امدادی شرکت کرمان موتور، ۱۲۰ پایگاه امداد در سراسر کشور به مدت ۲۱ روز (از ۲۴ اسفند تا ۱۵ فروردین) فعال خواهند بود. این پایگاه‌ها به صورت شبانه‌روزی از طریق شماره تماس ۰۲۱۴۲۷۲۴ و یا اپلیکیشن امداد کرمان موتور قابل دسترسی هستند.

همچنین، در این طرح، ۹۷ نمایندگی خدمات پس از فروش شرکت در تمامی نقاط کشور در اختیار مشتریان هستند و در بازه‌ زمانی ۲۹ اسفند تا ۱۳ فروردین از ساعت ۸ تا ۱۷ خدمات خود را ارائه می‌دهند. ساعات خدمات‌رسانی نمایندگان در طرح نوروزی در موارد ویژه قابل افزایش خواهد بود.

در راستای این طرح، ناوگان پیکاپ‌های امدادی KMC T8 نیز تجهیز شده است و برای خدمات‌رسانی بهینه مشتریان در دسترس خواهند بود.

برای پاسخ به سوالات مشتریان، امور مشتریان شرکت کرمان موتور نیز همه‌ روزه در بازه‌ زمانی ۸ تا ۱۴ پاسخگوی سوالات مشتریان هستند.

شرکت کرمان موتور همواره بهبود کیفیت و ارائه‌ی خدمات با کیفیت به مشتریان خود را در دستور کار خود قرار داده است. و با اجرای طرح “نوروز همراه شما”، این شرکت نشان داده است که علاوه بر ارائه‌ی خودروهای با کیفیت، به خدمات پس از فروش نیز اهمیت ویژه‌ای می‌دهد.

بیشتر بخوانید:

دیدگاه شما در خصوص طرح امداد نوروزی کرمان موتور چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر