فرادرس


همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

ابزار هوش مصنوعی ساخت تصویر رسما به چت بات بینگ افزوده شد

ابزار هوش مصنوعی ساخت تصویر به چت‌بات بینگ اضافه شد. بینگ جدید روزبه‌روز به ویژگی‌های جدیدتر و کاربردی‌تری مجهز می‌شود.

ابزار هوش مصنوعی ساخت تصویر رسماً به چت‌بات هوش مصنوعی بینگ اضافه شد. مایکروسافت این ویژگی را هم‌اکنون برای تمامی کاربران در دسترس قرار داده است. قبلاً برایتان گفته بودیم که بینگ جدید مایکروسافت دارای 4 شخصیت مختلف است که هرکدام ویژگی‌های خاص خود را دارند.

سرمایه گذاری پرسود و تضمینی دلاری

حال باتوجه به این موضوع، ویژگی ساخت تصویر فعلاً فقط برای حالت شخصیت (Creative) بینگ جدید قعال شده، اما به گفته یکی از مدیران مایکروسافت، ویژگی ذکر شده به‌زودی برای 3 شخصیت دیگر بینگ نیز فعال خواهد شد.

بیشتر بخوانید: چت بات بینگ در مرورگر اج فعال شد [+نحوه دسترسی]

ابزار هوش مصنوعی ساخت تصویر برای چت‌ بات بینگ عرضه شد

یکی از قابلیت‌های مهم GPT-4 پشتیبانی از ورودی بصری است و این یعنی می‌توان علاوه‌بر متن از تصویر نیز به‌عنوان ورودی این هوش مصنوعی استفاده کرد. چند روز قبل، مایکروسافت امکان ساخت تصویر مبتنی‌بر هوش مصنوعی را در بینگ جدید ارائه داد؛ اما این قابلیت به‌طور‌محدود دردسترس قرار گرفت.

به‌گزارش ویندوز سنترال، مایکروسافت تصمیم گرفته است از امروز دسترسی به ابزار ساخت تصویر مبتنی‌بر هوش مصنوعی را دردسترس عموم کاربران بینگ جدید قرار دهد. میخائیل پاراخین از مایکروسافت اعلام کرده است که این شرکت قصد دارد دسترسی به ابزار ساخت تصویر با هوش مصنوعی را برای همه‌ی کاربران فعال کند.

ابزار هوش مصنوعی ساخت تصویر برای چت‌بات بینگ عرضه شد

پاراخین درباره‌ این موضوع که ابزار Image Creator بینگ جدید ابتدا به‌طور‌محدود درسترس قرار گرفت، توضیحاتی ارائه داده است. او می‌گوید مایکروسافت قصد داشت از راه‌اندازی امن این ویژگی جدید مطمئن شود؛ به‌همین‌دلیل، واضح به‌نظر می‌رسد که غول فناوری اهل ردموند تا چند روز قبل برای ارائه‌ی گسترده‌ این قابلیت آمادگی لازم را نداشته است.

مایکروسافت همچنان به جمع‌آوری و بررسی بازخورد کاربران ادامه می‌دهد تا مطمئن شود که Image Creator بینگ جدید بدون مشکل برای همه‌ی کاربران فعال باشد. این شرکت مشکلات احتمالی را نیز شناسایی و آن‌ها را رفع خواهد کرد تا تجربه‌ کاربری را بهبود دهد.

درحال‌‌حاضر، ابزار ساخت تصویر مبتنی‌بر هوش مصنوعی در بینگ جدید فقط درصورتی فعال می‌شود که حالت شخصیت این موتور جست‌وجو را روی Creative تنظیم کرده باشید. پاراخین درباره‌ این موضوع که محدودیت تعیین شخصیت بینگ برای دسترسی به Image Creator باقی خواهد ماند یا خیر نیز توضیحاتی ارائه داده است.

پاراخین می‌گوید ویژگی جدید به‌زودی در حالت‌های دیگر بینگ، یعنی ‌Balanced و Persice، نیز ارائه خواهد شد. همچنین، وی اعلام کرده است ابزار ساخت تصویر با هوش مصنوعی به‌زودی ازطریق یک دکمه به نسخه‌ی پیش‌نمایش مرورگر اج نیز اضافه خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در خصوص ابزار هوش مصنوعی ساخت تصویر چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان گذاشته و اخبار تکنولوژی را با ما دنبال کنید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر