فرادرس


همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

تصاویر جدیدی از خودرو برقی شیائومی منتشر شد

تصاویر جدیدی از خودرو برقی شیائومی منتشر شد. این خودرو یک خودرو اسپورت با ظاهری جالب بوده که از فناوری‌های روز دنیا در آن استفاده شده است.

تصاویر جدیدی از خودرو برقی شیائومی منتشر شده است. شیائومی یکی از برترین و بهترین شرکت‌های فناوری در جهان است که تقریباً هرمحصولی تولید می‌کند. این شرکت از مدت‌ها پیش به فکر ساخت خودروی برقی افتاده و مستقیماً وارد صنعت خودرو نیز شده است. حال در تصاویر جدید که از خودروی برقی این شرکت منتشر شده، مشخص است که یک خودرو اسپرت در دست تولید این کمپانی قرار دارد.

سرمایه گذاری پرسود و تضمینی دلاری

بیشتر بخوانید: خودرو برقی اقتصادی تسلا به زودی رونمایی می‌شود

تصاویر جدیدی از خودرو برقی شیائومی منتشر شد

شیائومی سرمایه‌گذاری‌های بسیار زیادی در صنایع پیشرفته ازجمله وسایل نقلیه‌ی هوشمند برقی انجام می‌دهد و همین موضوع، هیجان بسیار زیادی را در مورد اولین خودرو الکتریکی این شرکت ایجاد کرده است. اکنون چند رندر جدید از خودرو برند چینی فاش شده است که نگاهی اجمالی به طراحی احتمالی آن ارائه می‌دهند.

شیائومی سال ۲۰۲۲ اعلام کرد حدود ۴۵۰ میلیون دلار در زمینه‌‌ی کسب‌وکارهای نوآورانه ازجمله وسایل نقلیه‌ی الکتریکی هوشمند سرمایه‌گذاری کرده است. لی جون، بنیان‌گذار این شرکت نسبت‌به پیشرفت تولید خودروی شرکتش بسیار خوشبین بوده است و انتظار داریم تولید انبوه این محصول از نیمه‌ی اول ۲۰۲۴ آغاز شود. یک وبلاگ‌نویس حوزه‌ی فناوری اخیراً مجموعه‌ای از رندرهای منتسب به خودرو برقی شیائومی را به‌اشتراک گذاشته است که طراحی احتمالی آن را به‌تصویر می‌کشند.

در بخش پشتی خودرو الکتریکی شیائومی، چراغ ترمز C شکل آن در دوطرف به‌چشم می‌خورد. این چراغ‌ها با نوارهای نورانی به هم متصل شده‌اند تا سبک ظاهری متمایز و چشم‌نوازتری ارائه دهند.

وبلاگ‌نویسی که این رندرها را منتشر کرده است در حساب ویبو خود نسبت به ارزش‌های شرکت چینی و تعهد آن به نوآوری ابراز اطمینان کرده است. این تصاویر جدید همچنین هیجان و انتظارات پیرامون ورود غول فناوری چینی را به بازار خودروهای برقی نشان می‌دهند و بسیاری از افراد بی‌صبرانه منتظر هستند تا ببینید اولین وسیله‌ی نقلیه‌ی الکتریکی این شرکت چه عملکردی درمقابل رقبا خواهد داشت.

بیشتر بخوانید:

دیدگاه شما درباره تصاویر جدیدی از خودرو برقی شیائومی چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها در میان گذاشته و اخبار تکنولوژی را با ما دنبال کنید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر