coinex
otetmarket
راهنمای خرید تکراتو

وزیر ارتباطات از تلاش وزارتخانه برای رفع فیلترینگ گوگل پلی خبر داد!

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات خبر از تشکیل کارگروهی با 13 عضو جهت بررسی موضوع فیلتر و رفع فیلترینگ گوگل پلی داده که وزارت ارتباطات هم یکی از اعضای این کارگروه است.

«عیسی زارع‌پور»، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درباره تصمیم‌گیری برای رفع فیلتر گوگل پلی بیان داشت: «تصمیم در مورد فیلتر و رفع فیلتر گوگل‌پلی در کارگروهی گرفته می‌شود که 13 عضو دارد و ما تنها یک عضو آن هستیم و نظر تخصصی وزارت ارتباطات بر باز شدن گوگل‌پلی است و در کارگروه پیگیر بازگشایی آن هستیم.»

بیشتر بخوانید: درآمد نجومی فروشندگان فیلترشکن ؛ دولت برای رفع فیلترینگ برنامه‌ای دارد؟

تصمیم‌گیری درباره رفع فیلترینگ گوگل پلی

گوگل‌پلی ‌(GooglePlay)، درواقع فروشگاه اصلی و رسمی گوگل جهت خرید و فروش بازی، اپلیکیشن و دیگر محتوای مربوط به دستگاه‌های اندروید است که فیلترینگ آن مدتی قبل به‌منظور واکنش به حذف برخی پیام‌رسان‌های ایرانی از این استور انجام پذیرفته بود.

رفع فیلترینگ گوگل پلی

عیسی زارع‌پور در واکنش به اظهارات یکی از کاربران پیام‌رسان بومی در مورد گوگل‌پلی و رفع فیلتر آن نیز اعلام کرد: «تصمیم در مورد فیلتر و رفع فیلتر در کارگروهی گرفته می‌شود که ۱۳ عضو دارد و ما تنها یک عضو آن هستیم. نظر تخصصی وزارت ارتباطات بر باز شدن گوگل‌پلی است و در کارگروه پیگیر بازگشایی آن هستیم.»

بیشتر بخوانید:

دیدگاه شما در خصوص تصمیم‌گیری درباره رفع فیلترینگ گوگل پلی چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید.

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر (1 نظر)

    واییی نمیدونم چطوری باید بخندم
    خودشون فیلتر میکنن بعد میگن در تلاشیم رفع فیلتر کنیم

    پاسخ