coinex
otetmarket
راهنمای خرید تکراتو

قابلیت قفل کردن چت‌ها در واتساپ در دسترس کاربران قرار گرفت

قابلیت قفل کردن چت‌ها در واتساپ معرفی شد و هم‌اکنون می‌توانید از آن استفاده کنید. این قابلیت شاید مهمترین ویژگی امنیتی واتساپ باشد.

قابلیت قفل کردن چت‌ها در واتساپ در راستای حفظ و افزایش حریم خصوصی کاربران معرفی شد. پیش‌تر اعلام کردیم که این ویژگی در حالت بتا قرار دارد و کاربران نسخه بتا می‌توانستند از آن استفاده کنند. اما حالا قابلیت ذکر شده برای همه کاربران در دسترس قرار گرفته است. برای اینکه بتوانید از این قابلیت استفاده کنید باید بر روی چت مورد نظر تپ کرده و سپس گزینه Lock را انتخاب کنید.

بیشتر بخوانید: قابلیت کانال در واتساپ رویت شد

قابلیت قفل کردن چت‌ها در واتساپ در دسترس قرار گرفت

واتساپ اخیراً قابلیتی به نام Chat Lock را معرفی کرده است که به کاربران اجازه می‌دهد برخی مکالمات را خصوصی‌تر نگه‌ دارند. با این ابزار می‌توانید هر مکالمه‌ای که تمایل دارید را قفل کنید. ویژگی مذکور چت‌های شما را در پوشه‌ اختصاصی قرار می‌دهد که فقط از طریق حسگرهای بیومتریک مثل اثر انگشت و تشخیص چهره یا گذرواژه دردسترس خواهند بود. این ابزار همچنین اعلان‌های چت‌های قفل‌شده را مخفی می‌کند.

استفاده از Chat Lock واتساپ آسان به‌نظر می‌رسد. بدین‌منظور باید روی نام چت موردنظر ضربه بزنید و گزینه‌ Lock را انتخاب کنید. برای دسترسی به گفت‌وگوهای قفل‌شده‌ خود می‌توانید از رمزعبور یا اسکن بیومتریک مثل اثر انگشت بهره ببرید. واتساپ می‌گوید این قابلیت برای افرادی که گوشی خود را با اعضای خانواده به‌اشتراک می‌گذارند بسیار کاربردی و مفید است.

قابلیت قفل کردن چت‌ها در واتساپ در دسترس قرار گرفت

به‌نوشته‌ انگجت، واتساپ در حال آماده‌سازی قابلیت‌های جدیدی برای Chat Lock است که ازجمله می‌توان به امکان ایجاد رمز عبور سفارشی برای هر چت و ابزار قفل کردن مکالمه‌ها در چندین دستگاه اشاره کرد. این قابلیت جدید اکنون دردسترس همه‌ کاربران قرار گرفته است.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره‌ قابلیت قفل کردن چت‌ها در واتساپ چیست؟ دیدگاه خود را در بخش کامنت ها با تکراتو در میان بگذارید و اخبار فناوری را با ما دنبال کنید.

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر