coinex
otetmarket
راهنمای خرید تکراتو

اشتراک رایگان و مادام‌العمر ساندویچ تنها با تغییر نام!

در ازای تغییر نام خود می‌توانید اشتراک رایگان و مادام‌العمر ساندویچ بگیرید! این ایده یک رستوران زنجیره‌ای آمریکایی است که دیو طمع را به زندگی خیلی‌ها انداخته است.

مجموعه رستوران‌‌های زنجیره‌ای آمریکایی «ساب‌وی» اخیراً مسابقه‌ای را ترتیب داده است که در آن ذکر شده شرکت‌کنندگان به ازای تغییر نام خود می‌توانند اشتراک رایگان و مادام‌العمر ساندویچ از این رستوران‌ها دریافت کنند. با توجه به اینکه مردم آمریکا علاقه فراوانی به فست‌فود دارند، گفته شده که تنها در 96 ساعت 10 هزار نفر برای شرکت در این مسابقه اعلام آمادگی کرده‌اند.

بیشتر بخوانید: تماشا کنید: رستوران مخصوص بی اعصاب‌ها در دبی ؛ پول بدهید و ظروف را خرد کنید!

نام خود را تغییر دهید و اشتراک رایگان و مادام‌العمر ساندویچ دریافت کنید

به گزارش تکراتو و به نقل از یورو نیوز؛ رستوران‌ زنجیره‌ای آمریکایی «ساب‌وی» گفته بود حاضر است به هر کسی که نامش را به اسم این برند تغییر دهد، برای همه عمر ساندویچ رایگان اهدا کند.

اکنون این شرکت فعال در تولید مواد غذایی می‌گوید در مسابقه این شرکت برای دریافت ساندویچ‌های رایگان مادام‌العمر، نزدیک به ۱۰ هزار نفر ثبت‌نام کرده‌اند. این شرکت صاحب‌نام در صنعت رستوران‌داری گفته است این تعداد متقاضی در عرض تنها ۹۶ ساعت، تمایل خود را برای تغییر قانونی نام خود و دریافت جایزه ابراز کرده‌اند. ثبت نام در این مسابقه بصورت آنلاین و از ۱ تا ۴ اوت انجام شده است.

نام خود را تغییر دهید و اشتراک رایگان و مادام‌العمر ساندویچ دریافت کنید

قرار است برنده خوش‌شانس، در ماه جاری و به قید قرعه انتخاب شود. بنابر اعلام «ساب‌وی» جایزه در قالب کارت‌های هدیه ۵۰ هزار دلاری به وی اهدا خواهد شد. فرد برنده همچنین ۷۵۰ دلار نیز برای پوشش هزینه‌های قانونی مربوط به تغییر اسم دریافت خواهد کرد. این اولین بار نیست که «ساب‌وی» از طرفدارانش می‌خواهد در ازای دریافت ساندویچ‌های رایگان دست به کارهای عجیب بزنند.

این شرکت در سال ۲۰۲۲ میلادی به فردی که لوگوی تبلیغاتی «ساب‌وی» را در ابعاد ۳۰ سانتی‌متر در ۳۰ سانتی‌متر روی دستش خالکوبی کرده بود، از طریق کارت‌های هدیه ۵۰ هزار دلاری ساندویچ‌های رایگان مادام‌العمر هدیه داد.

«ساب‌وی» همچنین به هشت نفر دیگر که لوگوی شرکت را در ابعاد ۸ سانتی‌متر در ۸ سانتی‌متر روی دست خود خالکوبی کرده بودند، یک سال ساندویچ رایگان اهدا کرد.

«ساب‌وی» که در میلفورد ایالت کنِتیکت مستقراست، با داشتن ۲۲ هزار شعبه بزرگترین رستوران زنجیره‌ای در ایالات متحده محسوب می‌شود. این شرکت که بیش از ۳۷ هزار رستوران در بیش از ۱۰۰ کشور جهان دارد، در سال ۱۹۶۵ در آمریکا تاسیس شد و هنوز در مالکیت خانواده‌های بنیانگذار آن است.

خبرگزاری رویترز هفته پیش گزارش داده بود که این شرکت فعال در صنعت رستوران‌داری، در حال یافتن خریدار است و به احتمال زیاد تا اواخر ماه اوت به مبلغ ۹ میلیارد دلار به یک شرکت سهامی خاص فروخته خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

آیا شما برای اشتراک رایگان و مادام‌العمر ساندویچ حاضر به تغییر نام خود به یک برند تهیه غذا هستید؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید.

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر