coinex
راهنمای خرید تکراتو

ارزانترین و گرانترین اینترنت جهان متعلق به کدام کشورها است؟ [+وضعیت ایران]

در جدیدترین رده‌بندی ارزانترین و گرانترین اینترنت جهان ایران در جایگاه چهاردهم جهان با میانگین قیمت 13 دلار جای گرفته است.

به گزارش تکراتو و به نقل از تیتر تجارت، در طی این رده‌بندی از وضعیت قیمتی اینترنت کشورهای جهان، اوکراین با هزینه‌ای معادل 5 دلار ارزان‌ترین اینترنت را به خود اختصاص داده است. از سوی دیگر گران‌ترین اینترنت جهان هم با مبلغ میانگین 100 دلار به کشور امارات تعلق گرفته است.

بیشتر بخوانید: اینترنت مصرفی مدارس رایگان می‌شود؟

ارزانترین و گرانترین اینترنت جهان

در این رده‌بندی ایران با میانگین قیمت حدوداً 13 دلاری، در جایگاه چهاردهم جهان دیده می‌شود. این در حالی است که وضعیت کیفی اینترنت در ایران صدای انتقاد بسیاری را در آورده و حتی در این راستا مجلس شورای اسلامی نیز به بررسی کیفیت اینترنت در کشور پرداخته است.

ارزانترین و گرانترین اینترنت جهان

قرار گرفتن ایران در رده چهاردهم در فهرست مذکور در حالی است که این روزها با توجه به وضعیت پراختلال و فیلترینگ اینترنت در ایران، کاربران هر ماه تقریبا به اندازه هزینه اینترنت ماهانه یا حتی بیشتر از آن صرف خرید فیلترشکن میکنند و طبیعتا این مجموع هزینه اینترنت را بالاتر میبرد.

بیشتر بخوانید:

دیدگاه شما در خصوص رده‌بندی ارزانترین و گرانترین اینترنت جهان چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید.

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر (1 نظر)

    اوکراین کلا کشور ارزونیه حتی قبل از جنگ

    پاسخ