OMPFinex
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

مرحله سوم طرح بزرگ فروش خودرو وزارت صمت در سامانه یکپارچه ؛ سامانه یکپارچه باز شد!

مرحله سوم طرح بزرگ فروش خودرو وزارت صمت در سامانه یکپارچه با بازگشایی سامانه یکپارچه آغاز شده است. این صفحه به تمام جزئیات و اخبار مرحله سوم از ابتدا تا پایان اختصاص دارد.

طرح بزرگ فروش خودرو وزارت صمت برای مرحله دوم در اردیبهشت ماه 1402 برگزار شد و حالا این سامانه برای سه درصد ظرفیت جذب نشده مرحله دوم بار دیگر باز شده است.

بیشتر بخوانید: بررسی مشخصات فنی چانگان CS35 پلاس [+امکانات رفاهی و قیمت]

مرحله سوم طرح بزرگ فروش خودرو وزارت صمت در سامانه یکپارچه

طبق اعلام مدیر سامانه یکپارچه تخصیص خودرو، با عنایت به ظرفیت جذب نشده خودروسازان و همینطور محصولات جدید افزوده شده در شهریور جهت سه درصد باقی مانده با حفظ اولویت آنان امکان انتخاب خودروی جدید و حتی جایگزینی ایجاد خواهد شد.

«مهدی تقدسی»، مدیر سامانه یکپارچه تخصیص خودرو، در رابطه با جزئیات اعطای خودرو به متقاضیان بیان داشت: «به 97 درصد نفراتی که در مرحله دوم ثبت نام شرکت کرده بودند طبق برنامه زمان‌بندی تا پایان سال 1403 بر اساس برنامه تولید خودروسازان داخلی، خودرو تعلق می‌گیرد.»

وی همچنین افزود: «جزئیات طرح جایگزینی و مهلت انصراف از طرح دوم سامانه یکپارچه برای شرکت در طرح سوم سامانه این هفته پس از جلسه با وزارت صمت اطلاع رسانی خواهد شد.»

مدیر سامانه یکپارچه تخصیص خودرو در پایان در خصوص بازگشایی سامانه یکپارچه خاطرنشان کرد: «در شهریور ماه هم به متقاضیانی که خودروسازان ظرفیت خالی دارند می‌توانند خودرو جایگزین را انتخاب کنند و لیست خودروهای تکمیلی هم در هفته پیش رو اعلام می‌شود.»

جزئیات برگزاری مرحله سوم طرح بزرگ فروش خودرو اعلام شد؛ بدون ایرانخودرو و سایپا! [بروزرسانی 27 تیر 1402]

به گزارش تکراتو و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، مهدی تقدسی مدیر سامانه یکپارچه فروش خودرو در خصوص اینکه چه خودرو‌هایی در دوره سوم عرضه خواهد شد، گفت: در حال حاضر هنوز مشخص نیست چه خودروهایی از سوی کدام خودروسازی ارائه خواهد شد و این تنوع به خودروسازان بستگی دارد. او درباره حضور سایپا در مرحله سوم طرح بزرگ فروش خودرو گفت:

خبرهایی مبنی بر این که در دوره سوم چندین خودرو از سایپا روانه بازار می شود هم صحت ندارد.

طرح بزرگ فروش خودرو وزارت صمت در سامانه یکپارچه

مدیر سامانه یکپارچه تخصیص خودرو در پاسخ به سوالی درباره احتمال بازگشت ایرانخودرو در طرح یکپارچه فروش خودرو برای مرحله سوم نیز گفت:

در حال حاضر چیری اعلام نشده است و احتمالا در دوره سوم حضور خواهد داشت.

مدیر سامانه یکپارچه عرضه خودروهای داخلی در پایان گفت: برای تعدادی از متقاضیان خرید خودرو که در دور دوم عرضه‌ خودرویی به آنها تعلق نگرفت، ‌در شهریور امسال حتما باز می‌شود و بر این اساس این متقاضیان می‌توانند در آن مرحله از بین خودروهایی که عرضه می‌شوند، خودروی خود را انتخاب کنند و در نوبت تحویل خودرو قرار گیرند.

سامانه یکپارچه از ساعت 20 امشب 6 شهریور بازگشایی می‌شود [بروزرسانی 6 شهریور 1402]

مدیر طرح یکپارچه خودرو از باز شدن این سامانه در ساعت ۲۰ روز دوشنبه ششم شهریور ماه خبر داد. به گزارش تکراتو و به نقل از ایرنا، مدیر سامانه یکپارچه خودرو گفت همان‌طور که پیشتر وعده داده شده بود، بازگشایی مجدد سامانه با توجه به ظرفیت جذب نشده خودروسازان و نیز محصولات جدید، برای سه درصد باقی‌مانده از ثبت‌نام کنندگان مرحله دوم ضمن حفظ اولویت آنان انجام می‌شود.

وی ادامه داد: با توجه به ظرفیت‌های خالی اعلام شده، این دسته از متقاضیان می‌توانند ۹ محصول از محصولات دو شرکت کرمان موتور و مدیران خودرو را انتخاب کنند.

تقدسی افزود: همچنین در این مرحله برای افرادی که تاریخ تحویل خودروهای آنان برای دو خودروساز کرمان‌موتور و مدیران‌خودرو در فصول آتی مشخص شده (یعنی پاییز و زمستان ۱۴۰۲ و سال ۱۴۰۳)، امکان ثبت نام وجود دارد و این دسته از افراد نیز می‌توانند همان خودروهای ثبت نام شده خود یا دیگر خودروهای این خودروسازان را زودتر تحویل بگیرند.

مدیر طرح یکپارچه خودرو خاطرنشان‌کرد: با توجه به ظرفیت‌های خالی اعلام شده از سوی شرکت‌های مدیران خودرو و کرمان موتور، متقاضیان دو دسته یاد شده می‌توانند به انتخاب ۹ محصول از محصولات دو شرکت مذکور بپردازند.

مرحله سوم طرح بزرگ فروش خودرو وزارت صمت در سامانه یکپارچه
مرحله سوم طرح بزرگ فروش خودرو وزارت صمت در سامانه یکپارچه

وی گفت: از شرکت کرمان موتور چهار مدل خودروی جک J۴, J۷, S۳ , S۵ و از شرکت مدیران‌خودرو پنج خودروی آریزو ۶، FX، تیگو۷، X۲۲ و X۵۵ برای متقاضیان در نظر گرفته شده است.

مدیر طرح سامانه یکپارچه خودرو افزود: تحویل این خودروها حداکثر سه ماهه خواهد بود و به نوعی فروش فوق العاده محسوب می‌شود.

تقدسی تاکید کرد: پس از این مرحله نیز، ظرفیت موجود همه خودروسازان مجددا بررسی خواهد شد و بر مبنای آن مراحل آتی طرح یکپارچه خودرو اطلاع رسانی خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

دیدگاه شما در خصوص طرح بزرگ فروش خودرو وزارت صمت چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر (390 نظر)

  سلام و عرض ادب
  بدون هیچ تعارفی توهینی که داره به مشتری میشه از این بیشتر نیست
  شما ۱۰۰ میلیون پول بدی که نه میدونی چه ماشینی رو میتونی خرید کنی و چه زمانی به میتونی ماشین رو تحویل بگیری
  من خودم خودرو دارم ولی این بی حرمتی به مشتری هستش

  پاسخ

  با سلام و تشکر از آقای قالیباف به دلیل عمل کردن به قانون و مفاد بخشنامه از شما خواهشمندیم به هیچ عنوان مهلت ثبت نام تمدید نگردد زیرا حق ۹۰۰ هزار نفری که با هزار مصیبت قبل از عید با این مخارج سنگین پول تهیه کردند و حساب وکالتی کردند پایمال میگردد. با تشکر.

  پاسخ

  یواشتر پیاده شو با هم بریم از کجا میدونی که اون بنده خدایی که نتونسته موفق به ثبت نام بشه واقعا مقصر خودش بوده از کجا میدونی شاید بانکی که حسابش وکالتی شده مقصر نبوده که صد در صد بوده از کی تا حالا قانونمند شدی واسه ما بخشنامه بخشنامه یامفاد مفاد میکنی بشین سر جات اگر حقت باشه بهت خودرو تعلق میگیره نه اینکه واسه هم وطن خودت زیراب بزنی آقای زرنگ باشی زبل فکر کردی فقط خودت زرنگی یا زبل ؟ تا امثال تو هستن وضع ازینم بدتر میشه من خودم خودرو دارم احتیاجی به ثبت نام ندارم ولی دیدم داری تلاش میکنی التماس میکنی تا یکی دیگه اونم هم وطنت نتونه ثبت نام کنه که متاسفانه تیرت به سنگ خورده و التماس تمنای سرکار به هدر رفته

  پاسخ

  درود به شرفت این حرف همه ماست

  پاسخ

  ایشونم مشکلی با خرید خودرو هموطن ندارن، از اینکه یه عده فهمیدن تعداد زیاد نیس و و طرح جدیه و میتونن ماشین بخرن حالا می‌خوان با ننه من غریبم بازی اسمشونو بنویسن مشکل دارن

  پاسخ

  با سلام من تو سامانه ثبت نام کردم یه پلاک عمومی تاکسی به نام ام هست مدل ۸۷ الان برای اسقاط ثبت نام کردم در ثامانه یک پارچه میزنه عدم احراز ایا پلاک عمومی جدیدا برای ثبت نام اشکال داره ؟

  من ک روز اول با مشخص شدن زمان خودرو انصراف دادم و صبحش اعلام شد میتونین خودرو رو تغییر بدین ولی من دیگ نتونستم, الان باید چیکار کنم؟؟!!

  تو خودت بدتری وقتی میگن تو مدت معلوم دیگه تمدیدید ندار اقایی که خودرو داری چطور تو چیزای دیگه جلو جلو ثبت نام میکنید وقتی یکی میگه دیگه تمدید نکنید فقط چرت تحویل میدی حق داره پول گیره دلار اومد ۴۱ رفت دوباره ۵۰ نتونست پولشو برداره حالا دولت به فکر مردم شده نه دولت به فکر سود روز شاره که از پول در میاره یه عده بدبخت دور هم جم شدیم شما هم سعی لپ مطلب رو درک کنی بعد بیا بگی تقصیر بانکه و از این حرفا درضمن تو چیزی که برا تو هیچ دخلی نداره اقای ثروتمند مداخله نکن

  پاسخ

  باسلام

  کاملأبافرمایش آقارضاودستانیکه هم نظرباایشون هستن موافقم، بحث دیگه اینکه هربارباتمدیدایشون مابقی ثبت نام کننده هارو سرکارمیذاره هرچه دیرتربشه ازاونورخودروهم دیرترتحویل میدن به مراتب قیمت هم بیشترمیشه درضمن 98درصدحائزین شرایط ثبت نام کردن ٢درصد اونم راست یادروغ البته من فکرنمیکنم کسی جامونده باشه اگرهم مونده سهل انگاری خودشون بوده خود من به شخصه توساعت غیرپیک خیلی سریع بدون مشکل ثبت نام کردم، درضمن ‌‌، اینم بگم چه 100هزارنفرچه یک میلیون نفرباشیم درهرصورت به همه بایدماشین بدن پس ناراحتی مااین نیست که ثبت نام کننده کمترباشه، ناراحتیم ازاینکه زودترتکلیف مشخص بشه بدونیم چیکاره هستیم کمترضرربکنیم

  افرین حرف دله ما رو زدی من جلوتر توی طرح عادی برنده شدم ولی حالم از حرف این اقا بهم خورد

  پاسخ

  سلام اول همونایی که ثبت نام کرده اند بدن بعد برن صراف مرحله ی بعد

  واقیت راگفته بنده یکیش خودم هستم طلا رابا25میلیون زیرقیمت فروختم. چطوربانک واسه ما یاامسال من اشتباه نکرده ولی واسه تواشتباه کرده و…..

  پاسخ

  سلام بهتره کنایه زدن رو کنار بگذاریم اکثر افراد نامنویسی شده خودشون مالک خودرو هستد و با پولشون کاسبی می کنند و اش دهن سوزی هم نیست من پارس نوشتم که تو سایت زده بودند تحویل تا تیر۱۴۰۲ اما اون رو هم در قرعه کشی زدن بهار ۱۴۰۳ من و شما اگر ادم درستی هستیم تو شغل خودمون بهترین باشیم مثل مجموعه دست اندر کار خودرو نباشیم به امید روزی که از ادمیت به سمت انسانیت گام بر داریم یا حق

  دمت گرم واقعا از منم همینطوره ثبت نام کردم ولی ساپیا وایرانخودرو ولی میبایست میزدیم حمایت . رحم داشته باشید همه رحم داشته باشید.

  پاسخ

  درود به شرفت

  پاسخ

  درود بر شرفت

  پاسخ

  سلام تا دیدگاه مردم ایران اینه که به قیمت حذف دیگران یه ماشین چینی را به 10 برابر قیمت جهانی بخرند اصلا منتظر سال خوش و … این تعارفات عید دیدنی نباشید که این وعده خداوند است که سرنوشت هیچ قومی را عوض نمی کند مگر انکه عوض شوند…نه عوضی!!

  پاسخ

  واقعا متشکرم از نظر واقعیت بینانه شما.
  مردم ایران همینه .
  پاشون میزارن سر دیگری تا بالا برن.
  عوض هم نمیشون .
  ولی عوضی میشن و ادعای ایرانی و غرور بیجا و کاذب دارن

  پاسخ

  مفلوک تنگ نظر

  پاسخ

  ۹۰۰ هزار نفر بودیم حالا با تمدید میشه دوبرابر چطور خودرو گیر همه میاد؟

  پاسخ

  تو برو اول بگیر به تو بدن انگار همه گرفتن
  چه فرقی داره همینطور که تو ماشین میخوای بقیه هم میخوان
  اگه همه با هم نمیخریدن اونوقت درست بود نه اینکه جنگ سر این باشه که من بخرم گیر من بیاد بقیه به درک
  کاش همه پولا جمع میشدن سهام اینا رو میخریدن میرفتن پی کارشون

  پاسخ

  بروگمشو پاچه خوار

  پاسخ

  من واقعا نمیدونم چی بگم قبل از این که ما بگبم افغان و ایرانی انسانیم منی که ۱۷ ساله اینجام اینجا به دنیا اومدم چرا نباید از این حقوق استفاده کنم در حالی که انقدر مالیات میدم و اینا بکنار تا یه گواهینامه بخوام بگیرم باید اول ازدواج کنم بعد از دو نفر فقط یه نفر بگیره!!!این انسانیت نیست شعور رو زیر سوال بردین شما مسئولین

  پاسخ

  چی میشه هموطنتم ثبت نام کنه ؟ مگه پولشو تو میخوای بدی من که ثبت نام کردم ولی انقدر ادم بیرحم نمیشه

  پاسخ

  چون خودت ثبت نام کردی دیگه کسی ثبت نام نکنه ای گرسنه .تو همون یارانه و تو سری حقته

  پاسخ

  حواست باشه چپ نکنی خودتم اون موقعی پول نداشتی این حرفو میزدی

  پاسخ

  بهتره که دهنتو ببندی و بخشنامه صادر نکنی مردک خودخواه و نانجیب. تو از اون آدمهایی هستی که بخاطر منفعتت به خاک وطنت هم پشت میکنی ، اگه خودت هم بعد افتتاح حساب وکالتی بخاطر سهل انگاری بانکها موفق به ثبت نام نمیشدی بازم همین درخواست رذیلانه رو میکردی؟ متاسفم برات. .بخاطر امثال مثل توی خودخواه و فرصت طلب که زیادم هستن مملکت ما به این روز افتاده. شرم برتو

  پاسخ

  بخدا من اهل پیام نیستم اما زورم گرفت جواب این عنتر رو ندم…چقدر عوضی و حریصی تو.اصلا شاید یکی دوست داشته باشه ۴ماه دیگه ثبت نام کنه بتوچه.شاید ی بنده خدایی الان با هزار مکافات پول جمع کرده باشه توروسننه.تو ثبت نامتو کردی نوبتت که شد بهت تحویل میدن اما نگو اینجوری ولا خجالت بکش

  پاسخ

  ای کاش من مدیر صمت بودم به تو یکی خودرو نمیدادم ببین آدم چقدر میتونه خودخواه باشه

  پاسخ

  ببخشیددیگه یعنی اول بایدشماماشینتوتحویل بگیری.بعداجازه دادی مابریم ثبت نام کنیم.اوس…..

  پاسخ

  دوستان بنده وزیر صمت هست برا همتون چیپس و پفک آوردم نگران نباشید خودرو ب تک تکتون خواهیم داد هر کدوم ب وقتش فقط دعوا نکنید بهم دیگه بی احترامی نکنید این مرحله دومم ب ایرانخودرو فشار زیادی میارم که خودروهاشو عرضه کنه اگه نکنه هم بدرک شما فقط ادرستون درست چک کنید که ما خودرو تا درب خانه بیاریم

  پاسخ

  برای سهمیه مادران ۱۴۰۳ و بقیه اولویتها عدم تخصیص یعنی چه ؟

  بله درست میفرمایند دیگه به هیچکی خودرو ندید و تا میتونید خودرو رو گران کنید دوستمون با فشار خوبی ماشینشو بفروشه پولدار بشه
  عجب مملکتی شده مردم به هم رحم نمیکنن مسؤلین بیان رحم کنن

  پاسخ

  چی میفهمی اصن

  پاسخ

  باسلام آقای قالیباف تا خبرنگاربودی فقط ایراد می‌گرفتی حالا چی ؟چرانمیگذارید کسانیکه حساب وکالتی داشتند ولی نمیدونستند که باید به نام سازمان حمایت باشد بتوانند ثبت نام کنند این ظلم هست درحق اون افراد معلوم نیست آخر بهار قیمت خودرو چقدرشه

  پاسخ

  چقدر بدبخت و حسودی

  پاسخ

  اکثر کسایی که شرایطشو ندارن همینجوری خودشونو قانع میکنن ولی اگه ماشین نداشتی و پلاک بنامت نبود اولین نفر صف میشدی،همه چیز این طرح شفاف و معلومه و تو این اوضاع مملکت بنفع مصرف کننده واقعیه نه دلال

  پاسخ

  سلام من سی‌ام اردیبهشت فک پلاک کردم و ثبت‌نام سوم تا دهم خردا بوده که من پنجم خرداد ثبت‌نام کردم بعداز اعلام نتایج زده دارای پلاک فعال وقتی سوال کردم گفتن ما از بیستم اردیبهشت استعلام گرفتیم در اون تاریخ برای شما پلاک فعال زده وقتی هنوز ثبت‌نام شروع نشده چطور استعلام گرفتن لطفا راهنمایی بفرمایید

  پاسخ

  پول مردم و جمع میکنن و بعد قرعه کشی از این به بعد بازار سیاه نوبت فروشی به دلال ها داغ میشود .در سایپا که کل خودرو هاشو تا اسفند ۱۴۰۲ پیش فروش کرده چیو میخوایید بندازید همون شاهین و کوییک اتومات که خریداری هم نداره ؟ اینارو تو طرح بدون قرعه کشی سایپا هم بودن از قبل .

  پاسخ

  سلام لطفا جواب بدین. حسابمو قبلا وکالتی کرده بودم تیکاروزده بودمولی بهمن موتور توشون نبود والانم مجدد مال وزیر صمتروتیکشوزدم اما بقیه روهم زدم صادرات حسابمااس ام اسی ک اومده هم نوشته چندتا شرکت خودرو سازی و صمت رو هم اما خواستم بدونم الان ک دیگنیتی ثبت نام کردم تو صمت. مشکلی پیش نمیاد چونکه تو لیست خودرو سازی ها اسمی از بهمن نیومده برام

  پاسخ

  سلام وقتتون بخیر ، برای شما تحویل دیگنیتی رو چه زمانی در نظر گرفتن؟

  پاسخ

  من ماشینی ک انتخاب کردم ۲۰۷اتومات بوده واسه تابستون ۴۰۳ در اومد ولی چرا با ایکس ۲۲پرو خودشون تغییر دادن ؟مگه میشه اخه ؟۸۷۰تومن چجوری جور کنم اخه اونم انداختن زمستون امسال تحویل بدن.اگه نداشتن ۲۰۷ چرا گذاشتن انتخاب کنیم.لاقل با یه هم قیمت خودش عوض میکردین.عجب خرتو خریه خدایی

  پاسخ

  حالا قیمتش اومده پایین شده 630 برو خداروشکر کن 😆عدو شود سبب خیر

  پاسخ

  چرا در هنگام ثبت نام اولیه ۳۷ نوع خودرو وجود داشت ولی در هنگام انتخاب خودرو ۵۱ نوع خودرو؟ چه کسی جوابگوی مصرف کنندگان خودروهایی است، که به دلیل نبودن اسامی خودروهای مورد نیاز خود،در ثبت نام اولیه ،نه ثبت نام کردند ونه حساب وکالتی ایجاد کردند؟ آقای امید قالیباف جوابی دارید؟
  توجیهی دارید؟

  پاسخ

  سلام حساب وکالتی رو تمدید کنید ،ما با هزار بدبختی پول رو جور کردیم،اسفند حساب وکالتی رو باز کردیم ولی بانک میگه نمیشه چون حساب شما جاری است باید کوتاه مدت باشه

  پاسخ

  سلام،در این طرح به اشتباه گزینه ایران‌خودرو را به حساب وکالتی انتخاب کردم،چون میخواستم خودرویی از این شرکت ثبت نام کنم،اما وقتی انتخاب می‌کنم می‌نویسه شما حساب وکالتی باز نکردی،چطور می‌تونم حساب وکالتی را عوض کنم بنام حمایت از مصرف کننده؟؟!!

  پاسخ

  برای شما می‌نویسه حساب وکالتی باز نکردید ؟
  برای من می‌نویسه دسترسی کافی نمی باشد یعنی چی؟؟

  پاسخ

  سلام کافینت به اشتباه به من گفت حساب وکالتی ایران خودرو درسته منم داخل حساب مبلغ مورد نیاز رو حفظ کردم اما بعدش متوجه شدم که باید حساب وکالتی رواز ایران خوردو به سازمان حمایت جابجا میکردم ،گناه ما چیه که بعد از ۴۰ بار ثبت نام ،الانم اینطوری گیر افتادیم بخاطر اشتباه یکی دیگه ،لطفا دوباره فرصت وکالتی کردن بدین تا عدالت برقرار بشه ممنونم کمک کنید.

  پاسخ

  سلام، میخاستم بدونم دناپلاسی که تو همین طرح اسفند ماه میدن به مشتری، سانروف و کیسه هوای جانبی داره یا نه!؟؟؟
  یه عده میگن سانروف داره یه عده میگن این آپشن هارو برداشتن

  پاسخ

  نداره

  دقیقا این طرح رو تموم کنن همین طرح رو دوبره بذارن ما که نتونستیم تو اون سه روز حسابمون رو وکالتی کنیم الان هی تمدید میکنن بدردمون نمیخوره یا حداقل بذارن حسابمون رو وکالتی کنیم تا بتونیم ما هم ثبت نام کنیم

  پاسخ

  من بخاطر پیغام« سفارش شما برای خودروی دیگری در حال بررسی است ابتدا سفارش قبلی را لغو کنید» بعد از چند روز تلاش موفق به ثبت نام نشدم در حالیکه همه سفارشات قبلی در وضعیت انصراف داده شده قرار داشتند لطفا. به اطلاع مسولیت سایت برسانید برای تاریخ هفت و هشت فروردین که سامانه دوباره بازگشایی می شود مشکل این پیام را حل کنند

  پاسخ

  سلام جناب پورشعبان..بنده هم دقیقا مشکل شما رو دارم..ب وللا بیشتر از صد بار در ساعات و روزهای مختلف هم امتحان کردم نشد که نشد..بارها با جاهای مختلف از جمله سامانه 124 تماس گرفتم..که گفتن به مرکز اعلام میکنیم..ولی همچنان مشکل پابرجاست..حتی امروز حضوری رفتم مرکز پاسخگویی 124…صرفا ی درخواست ثبت شد..لطفا اگه شما موفق به ثبت نام شدین با این شماره تماس بگیرین ممنونم09185610054

  پاسخ

  من ماشینی ک انتخاب کردم ۲۰۷اتومات بوده واسه تابستون ۴۰۳ در اومد ولی چرا با ایکس ۲۲پرو خودشون تغییر دادن ؟مگه میشه اخه ؟۸۷۰تومن چجوری جور کنم اخه اونم انداختن زمستون امسال تحویل بدن.اگه نداشتن ۲۰۷ چرا گذاشتن انتخاب کنیم.لاقل با یه هم قیمت خودش عوض میکردین.عجب خرتو خریه خدایی

  سلام،به مسؤلان وزارت صمت اطلاع رسانی بفرماییدکه عده زیادی از مردم همزمان حساب وکالتی برای سازمان باصطلاح حمایت اماخیانت به مصرف کنندگان،بازنموده اندامااشتباهی خودروی داخلی را انتخاب نکرده یا خودروی وارداتی ثبت کرده اند،اگرممکن هست که خیلی هم هست وراحت هم هست،بفرماییدیه فرصت دیگه برای افتتاح حساب وکالتی به مردم بدهند،اگرکاسه ای زیر نیم کاسه ندارند.
  سپاس

  پاسخ

  دقیقا باید دوباره اجازه وکالتی کردن حساب ها یا اصلاح اون رو به مردم بدن

  پاسخ

  دیگه مهلتش تموم شده ، باید تا خرداد برای طرح جدید صبر کنی.

  پاسخ

  سلام لطفا حساب وکالتی روتمدیدکنید ماحیاب وکالتی قبلاداشتیم ولی نمیدونستیم این باقبل فرق داره

  پاسخ

  میشه بگید کی قراره سایت درست بشه

  پاسخ

  مهلت ثبت نام باید تمدید شه و همچنین ی فکری هم باید بحال این سایت مضخرف بکنن از دیروز صبح آواره خیابونا شدم از این کافی نت ب اون کافی نت ۱۰ تا کافی نت رفتم همشون میگن نمیشه ثبت نام کرد این چ وضعیه مردم مگه مسخره شما هستن؟؟؟؟؟؟؟

  پاسخ

  جناب قالیباف..من بدبخت جوون که تو این وضعیت مزخرف مملکت که هنوز موفق نشدم حتی ازدواجم کنم ۵میلیون پول کم داشتم برای حساب وکالتی هیچکسم بهم نداد ولی تازه حقوقم رو ریختن به حساب الان دیگه پول دارم تو رو به همون دینتون وقت ثبت‌نام به منم بدین حداقل یه جایی رفتم برا خواستگاری حداقل بگم یه ماشین دارم… خدا بهتون خیر بده جناب قالیباف..

  پاسخ

  عزیزم فکرکن برنده شدی توواسه ثبت نام اولیه ۱۰۰نداشتی ۵تومنت کم بوداسمت دربیادبایدنصف پول ماشینوبدی بقیشومیخای چورجورکن

  پاسخ

  بهتره یک زمانی بزارید برای تمدید ایجاد حساب تجاری و یک زمانم برای ثبت نام خودرو-سایتتونم که کلا ارور میده

  پاسخ

  خدا لعنت کنه همتون را با این بازی هایی که سر مردم درمیارید خودتون دلال اصلی وگرداننده بازار و تولید هستید فقط این مردم مظلوم هستن کلاه سرشون میره تا کی بی حرمتی وتحقیر .

  پاسخ

  چرا ماشین تارا جز لیست هست ولی در سایت موجود نیست خدا لعنت کنه هر دروغ خیانت کار

  پاسخ

  سلام.من خودم ثبت نام کردم.خوروهم انتخاب کردم.خودروی انتخابی وحذف کردم ک یک خودرو دیگه انتخاب کنم متاسفانه الان نمیشه.مینویسه درخواست قبلی شما در حال بررسی است.خودروی قبلی حذفم شده…واقعا کی جوابگو هست.باهزاربدبختی پول اوکی کردیم.خدارو خوش میاد آخه….تورو خدا.شماروبه هر کی میپرستین جواب بدین بابا.ی پشتیبان درست بزارین.ی سایت بزارین ک بتونیم مجدد ثبت نام کنیم یاویرایش بزنیم.این پول خوردن نداره

  پاسخ

  سلام، میخاستم بدونم دناپلاسی که تو همین طرح اسفند ماه میدن به مشتری، سانروف و کیسه هوای جانبی داره یا نه!؟؟؟
  یه عده میگن سانروف داره یه عده میگن این آپشن هارو برداشتن

  پاسخ

  کل آپشنا حذف شدن
  حتی رینگشم شده فولادی
  رنگ هم فقط نقره ای

  پاسخ

  سلام
  خواهشا قیمت ها رو افزایش ندید الان ثابت شد که همه مصرف کننده واقعی هستن و دلال نیستن . با هزار بدبختی و مکافات پول خرید خودرو رو جور کردیم

  پاسخ

  تارا دنده ای فروش عادی داشت اصلاح کنید

  پاسخ

  سلام تارا دستی برای متقاضیان عادی قابل ثبت نام هست چرا زدین ندارد. من خودم ثبت نام کردم

  پاسخ

  باسلام مادرانی که حساب وکالتی نتونستند باز کنند چیکار کنند(دلیل آن هم این بود که از اول واضح نگفتند که مادران هم باید حساب وکالتی باز کنند ما هم فکر کردیم مثل قبل از مادران حساب وکالتی نمی‌خوان

  پاسخ

  خیلی هم واضح گفته بودند از قبل

  پاسخ

  سلام من باهزاربدبختی گاو وگوسفندفروختم
  تاپول جورکردم ولی نتونستم حسابمووکالتی کنم
  لطفااطلاع رسانی کنید تایه فرصت دیگه برای
  حساب وکالتی فراهم کنن
  ممنون

  پاسخ

  دیگه مهلتش تموم شده سید بمون تا خرداد ماه طرح جدید بیاد . بخوان تمدید کنن حق ماهایی که به موقع ثبت نام زدیم ضایع میشه

  پاسخ

  اخ دیوونه تم کمک کنید به دزدها جیب برها واقعا حق شما ضایع شده همه جا صف اول باشید تا چاه پر بشه دیگران به چاه نیفتاده دفترتوبیارتا مهر صد افسوس بزنم

  پاسخ

  حالا بعدا میان میگن مهلت ثبت نامو تمدید کردیم تا اخر بهار هم قیمتی اعلام نمیشه

  پاسخ

  سلام
  من باهزاربدبختی گاو وگوسفند فروختم تا پول وجورکنم ولی نتونستم حسابمووکالتی کنم
  لطفا اطلاع رسانی کنیدتایه فرصت مجددبدن
  برای حساب وکالتی
  ممنون

  پاسخ

  آقا جان اینها همه اش بهانه است لطفا تمدیدنکنیداگه تمدید بشه خیانت است به اونایی که راه درست رفتنددراین مرحله خودشان تردید کردندثبت نام نکردند حالا که میببنندتعدادکم ثبت نام کرده الکی بهانه میارند ما نمیدونستیم باید به حساب حمایت وکالتی کنیم اونای که کردند پس چطوری میدونستندلطفا آقای قالیباف تمدیدنکنیدهمه اش بهانه است

  پاسخ

  احسنت این بهانه ها مشخصه که الکیه
  اطلاع رسانی به اندازه ی کافی بوده

  پاسخ

  آخه عمو بذار اسمت در بیاد ، بعدش خودتو پاره کن ، واسه چیزی که نه به دار نه به بار ،امثال شما ها پراید ۸ میلیونیم از سرتون زیاده،امیدوارم اسمت در بیاد اما نتونی بگیریش تا همچنان حسرت به دل و عقده بمونه واست

  پاسخ

  هم به باره هم به داره. چون به اندازه کافی اطلاع رسانی شده بود پس ما چهطوری ثبت نام کردیم. به خاطر تعداد کم ثبت نامی ها چهار ماهه ام تحویل میگیریم تا بیشتر بسوزی دلال خان

  پاسخ

  سلام
  خواهشن برای خودرو فرسوده هم یه اقدامی بکنید

  واقعا متاسفم برای سطح شعورت مرتیکه آفتابه به دست

  پاسخ

  خودتو جر نده حالا نگران نباش، میدون مال خودته، نمیذارن دیگران بیان ثبت نام کنن، برو ببینم تو چه گلی به سرت میزنی؟

  پاسخ

  ببین ما خودمونو نمیدیم
  دراصل اونی که خودشو جریده شمایی ولی به روت نمیاری ماکه ثبتنام کردیم خیالی نیست یازیدن یا نه
  توچرا خودتوبالاپایین میکنی

  پاسخ

  دهنت طلا داداش

  پاسخ

  دقیقا می‌خوان با ننه من غریبم بازی ثبت نام کنن

  پاسخ

  ایشالاخیرنبینی خودخواه

  پاسخ

  با سلام بیش از یک ماه میشه برای ثبت نام خودرو در حساب وکالتی ایرانخودرو هزینه نموده ایم پولش را با هزار بد بختی جور کردیم حال موقع ثبت نام در ۲۶ اسفند می گویند باید در حساب وکالتی سازمان حمایت مصرف کننده بلوکه میکردید شکایت ما اینه چرا قبل از ۲۰ اسفند شفاف سازی نکردید و یا لا اقل هرکس بنام هر خودروسازی پول بلوکه کرده اجازه ثبت نام خودرو بدهید

  پاسخ

  شفاف سازی به اندازه ای که در سطح درک یک انسان بالغ باشه شده بود حالا افرادی که باز هم متوجه نشدند واقعا نمی‌دونم چند کلاس سواد دارند

  پاسخ

  تو که خیلی باسوادی برو ببینم چه گلی به سرت میزنی؟ هر چی میکشیم از همین خودخواهی آدم ها میکشیم

  پاسخ

  من یادم میاد اینایی که الان ناله میکنن ای حساب وبازکنن وکالتی کنیم ما جاموندیم نمیدونستیم دوباره باید تمدیدکنن
  اون روزا مسخره میکردن میخندیدن میگفتن کلاهبرداری جدیده پولارومیخورن دولت بی پول شده نرین پول ندین
  حالا توقع دارن اینهمه آدم مچل بشن که دوباره واسه آقایون حساب بازکنن
  آقایونه طلب کاری
  من ۲۰اسفند شب عید پرشیا ۹۵ پدرم که مال من نبود و وسیله زیرپای ۳خانواده رو بردم زیرقیمت ۳۵۰ تومن دادم رفت که ازاین طرح جانمازم
  کسانی رو میشناسم طلا بردن فروختن الان چندبرابر شده چطور توقع داری حالا بعداینهمه وقت دوباره تمدید کنن این میشه ظلم
  نامردی وگرنه ماهم مثل شما صبرمیکردیم اینهمه ضرر نمیکردیم

  پاسخ

  تو چقدر الافی و عوضی .واسه همه وکیل میشی

  پاسخ

  سلام
  خواهشن برای خودرو فرسوده هم یه اقدامی بکنید

  پاسخ

  داداش من نمیدونم دیگه شفاف سازی برای شما چی وچجوری معنی میده
  اینهمه آدم ۹۰۰هزارنفر درگوشی خبردادند
  نه عزیزم شما دنبالش نبودی برات مهم نبود

  پاسخ

  هر چی به سرتون بیاد حقتونه کفتارهای فرصت طلب

  پاسخ

  آقایون یه فکری هم به خودروهای جایگزین بکنید مثلا یک بار در میان مخصوص خودروهای فرسوده باشه کم جیبتون رو پر کنید

  پاسخ

  خدا لعنت کنه برگذار کننده طرح نگفتید دقق اطلاع رسانی نکردید ایران خودرو بیشرف طرح لغو حساب وکالتی رو برنداشت وزیر صمت هم هیچ کاری نکرد خدا لعنت کنه شمارو

  پاسخ

  عمو جان یا شما معنی وکالتی کردنو نمیدونین یا خودتونو زدین به اون راه.شما حسابتو به اسم من وکالتی کنید یعنی فقط من میتونم دسترسی داشته باشم به اون حساب.تقصیر وزارت صمت چیه شما رفتی به اسم همسایه وکالتی کردی.ضمنا شمایی که تو این طرح دوس داری شرکت کنی حتما باید دنبال اخبار و اطلاع رسانی‌ها باشی اونم بی طرف میگم واقعا زیاد اطلاع رسانی شد.نمیان که در همه رو بزنن توجیه کنن

  پاسخ

  دم شما گرم لپ کلام گفتی

  پاسخ

  سلام حساب وکالتی رو تمدید کنید ،ما با هزار بدبختی پول رو جور کردیم،اسفند حساب وکالتی رو باز کردیم ولی بانک میگه نمیشه چون حساب شما جاری است باید کوتاه مدت باشه

  پاسخ

  این مسخره بازیا چیه . باز هزار تا بدبختی و پول جور کردن . الان پول رو همینطوری نگه داشتن و فقط دارن تمدید مهلت ثبت نام میکنن . جمع کنید این بند و بساط رو . . حداقل رو حرفی که میزنین رو بمونید . … یک ماهه مارو علاف کردین . فقط تمدید ثبت نام . واقعا بی مسئولیت و بی عرضگی رو تموم کنید

  پاسخ

  بنده پنجاه سال دارم تاالان جزیک سیم کارت تلفن چیزی نداشتم که سند بنامم بخوره بعد ازچندبارثبت نام که اسمم درنیامدوحالابرای حساب وکالتی ایران خودروثبت نام نشدم.موندم من با شرایطی که داشتم چرااسمم درنیامده پس ازمن مستحق ترکه کسی است….!!؟؟

  پاسخ

  تمدید زمان فقط بخاطر استفاده بیشتر ازپول بلوکه شده مردم ساده میباشد که زمان بیشتری وزارت صمت بتواند ازپول مردم استفاده نماید!

  قیمتها رو هم هرجور دلشان بخواهد گرانتر میکنند،مهصوصا برای خودروهایی مثل پژو پارس که طالب بیشتری دارند

  پاسخ

  با سلام
  خواهشن یه فکری برای خودرو فرسوده هم بکنید حداقل ماهی یک بار هم که شده تعدادی خودرو فرسوده را ثبت نام بکنید
  واقعا من یه خودرو فرسوده دارم قصد داشتیم تحویل بدیم الان ثبت نام نمی کنن
  متشکرم

  پاسخ

  اگر تمدید شه این بی احترامی و نادیده گرفتن حق 900 هزار نفر هست که ثبت نام کردن

  پاسخ

  هرچی به سرتون بیادحقتونه کدوم عقل گل صدتومن به دزدمیده معلوم نیست کی چند چی بدهنند بریزید جیب دزدهاتا نوک انگشتان پایشان هست و پرنمیشه

  پاسخ

  گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه…

  پاسخ

  متاسفم برای همتون با اینکار میخواستن دلار وطلا رو کنترل کنن و پولاتون روبذارید توی بانک …بازیه برای ادمای طمعکار…

  پاسخ

  سلام،به مسؤلان وزارت صمت اطلاع رسانی بفرماییدکه عده زیادی از مردم همزمان حساب وکالتی برای سازمان باصطلاح حمایت اماخیانت به مصرف کنندگان،بازنموده اندامااشتباهی خودروی داخلی را انتخاب نکرده یا خودروی وارداتی ثبت کرده اند،اگرممکن هست که خیلی هم هست وراحت هم هست،بفرماییدیه فرصت دیگه برای افتتاح حساب وکالتی به مردم بدهند،اگرکاسه ای زیر نیم کاسه ندارند.
  سپاس

  پاسخ

  والا خیلی روداری
  خودت داری میگی
  تواشتباه کردی توماوجه نبودی ت سهل انکاری گردی
  یقه یکی دیگه رو میگیری
  کاسه زیر نیم کاسه یعنی چی ….
  یکم فکرکن …شاهکاری بخدا

  پاسخ

  چون که توسوتی دادی اشتباه کردی اگه تمدیدنشه کاسه زیر…

  پاسخ

  اول باید تکلیف ان ۹۰۰ هزار نفری که زودتر به فکر بودند و پول جور کردند و حساب را وکالتی کردند معلوم بشه و بعد دوباره مجدد سایت باز بشه برای حساب وکالتی در غیر اینصورت ناعدالتی است

  پاسخ

  سلام وقت بخیر لطفاً تمدید کنید

  پاسخ

  سلام بنده روز سه شنبه23 اسفند در پست بانک افتتاح حساب و آنرا وکالتی به نفع سازمان حمایت از مصرف کنندگان نموده و در ساعت 10شب همون روز یعنی 23 اسفند مبلغ 100تومن به حساب ریختم ولی پیامک مسدودی برام نیومد.از روز 26 اسفند هر کاری کردم نتونستم خودرو ثبت کنم و پیغام حساب وکالتی یافت نشد رو نشون میداد.به بانک هم مراجعه کردم گفتن که همه چی درسته!!!کسی میدونه مشکل از کجاس؟

  پاسخ

  بسیاری از مردم با داشتن حساب وکالتی هم نتونستن وارد مرحله دوم ثبتنام بشن بدلیل اطلاع رسانی نادرست فکر میکردن مرحله اول ثبتنار را انجام شده میپنداشتن
  مرحله اول را هم دوباره تمدید کنین

  پاسخ

  من بیست روز قبل از شروع ثبت نام با هزار بدبختی و طلا فروختن و قرض و…صد تومن جور کردم حسابمو وکالتی کردم ولی ب اشتباه ب تام سایپا و ب خاطر اطلاع رسانی نادرست و گیج کننده نتونستم حسابمو وکالتی کنم ب نفع تولید کننده و مصرف کننده الانم نمیشه تو رو خدا پی گیر باشین دوباره تمدید کنن افسردگی گرفتم زندگیم کلن بهم ریخته

  پاسخ

  خیلی وقته دوست دارم ماشینم رو با یه ماشین نو عوض کنم،ولی واقعا قیمت ها تچ بازار خیلی بالاست و کلی باید پول بذارم تا همون ماشین ۵ سال کارکرد رو به نو تبدیل کنم،ولی اگه ماشینم اسقاط هم بشه حاضر نیستم زیر بار این بی حرمتی ها و کثافت کاری هایی که اینا میذارن برم واسه ثبت نام ماشین،واقعا شرم آوره،۱۰۰ میلیون بدی و ندونی اصلا کی و چقدر قراره ازت بابت این آشغال ها بگیرن.

  پاسخ

  دیگه از یک مجری که تا الان خودش کوبنده خودروهای داخلی بود،و الان با گرفتن پست در صمت،شده طرفدار پر و پا قرص سایپا و ایران خودرو،چه توقعی بیشتر از این دارید؟دزدی آشکار از جایی شروع شد که حساب وکالتی رو بانکها به اشتباه به اسم ایران خودرو مسدود کردن بعد اعلام شد باید به نفع سازمان حمایت مسدود میکردن….خاک بر سر سخنگویی که هنوز جوابی برای این سوال نداده

  پاسخ

  سلام
  کسی که حساب وکالتی باز نکرده باشه میتونه الان اقدام کنه؟

  پاسخ

  لطفا برید سایت فارس نیوز و روی گزینه لزوم تمدید مهلت افتتاح حساب وکالتی برای خرید خودروهای داخلی" بزنید و روی گزینه حمایت بزنید تا بیش از هزار تا رای جمع بشه و زود پیگیری کنن. لطفا به دیگران هم اطلاع رسانی کنید سریع وقت نداریم.

  پاسخ

  با این طرح ها و بد قولی های دولت و وزیرانش به مادران این سرزمین توهین میکنن حق مادران این سرزمین نیست
  چرا این همه مادران رو چشم به انتظار میزارین جوانی وعمرشون رو میزان واسه فرزند و نیروی انسانی واسه دولت دولتم خوب از خجالتشون در میاد واقعا چرا چرا چرا

  پاسخ

  آقایان مسئول و تمام کسانی که ثبت نام کردند همه گی میدونید که مصرف کننده واقعی الان پول اضافی نداره که بخواد بیاره بزاره تو بانک برای ثبت نام تمام این نفرات همگی خودرو دارند و اضافه پول رو گذاشتن و دارند تیری توی تاریکی ول میکنند و الباقی هم که دلال و … هستند .فقط خودتون رو مسئول و کارشناس اقتصاد و مشکل گشا دارید وانمود میکنید .من چهل و دو بار ثبت نام کردم و نشد . حالا هم تنها راهش اینه که یکبار قیمت ها رو با قیمت بازار یکسان کنید و خودرو هو رو مثل قبل بدید به نمایندگی ها لااقل پول اضافی میرود توی جیب همون ایرانخودرو و ما که این فشار ها رو خیلی وقت است تحمل کردیم و دیگه عادت کردیم .دیگه اذیت نمیشیم . خودتون رو هم انقدر اذیت نکنید . فقط ما داریم این وسط حرص میخوریم.

  پاسخ

  حساب وکالتی رو هم تمدید کنید،من به نام ایران خودرو بوده نتونستم ثبت نام کنم

  پاسخ

  بنظرم باید بازدید دوره ای رو دوساله کنن و سندم دوسال رهن باشه اونوقت مصرف کننده واقعی معلوم میشه و راهنمایی رانندگی چک کنه مدارک بنام صاحب خودرو باشه یا خونوادش

  پاسخ

  از زمانی ک اعلام کردن قرار است از ۱۰ اسفند طرح بدون قرعه کشی بیاد شروع کردیم ب پول جمع کردن و طلا فروختن تا بتونیم حداقل در این طرح شرکت کنیم و هر روز اطلاعیه ها رو چک میکردیم تا شرایط و قوانینشو بدونیم حالا ک تموم شده ی سری ادعا میکنند ما نمیدونستیم باید حساب وکالتی دیگری باز کنیم و درست اطلاع رسانی نشده بود اخه سهل انگاری خودتون رو چرا الکی بهونه میکنین
  دو هفتس پول ۹۰۰ هزار نفر بلوکه شده شما ها که خواستار تمدید دوباره هستین جواب ضرر و زیان ۹۰۰ هزار نفر و میدین ؟

  پاسخ

  سلام،به این آقای سخنگوی صمت بفرمایید،اولاخودت ومسؤلانت ازبالاتاشماتاتوانستیدباحیثیت ایران و ایرانی بازی کردید،ثانیأنمیدونم برای این آهن قراضه های آدم کش ایرانخودرووسایپامردم بایدچندبارباپول خودشان عقدبشن،چون هرکدام برای چپاول حساب مردم یه سامانه ای راه انداخته اندومردم را بصورت ناقص راهنمایی میکنندتابه این تله واون تله هدایتش کنند،اگه میل خودت ووزبرت ورئیس جمهورت کشیدونخواستین نفرین خلق بدرقه راهت آن باشد به باردیگه فرصت بدهیدتامردم‌حساب وکالتی میل دلتان رابازکنندوپول تقدیمتان کنند.
  سپاس ازاطلاعرسانی شما

  پاسخ

  بنده در طرح جایگزینی برای خودرو فرسوده ثبت نام کردم و رفتم بانک گفتند حساب وکالتی برای ثبت نام جایگزینی خودروهای فرسوده لازم نیست و از طریق سایت ایران خودرو با پی گیری کد رهگیری اعلام کردند که شما برنده نشدید لطفاً راهنمایی بفرمائید من برای خرید خودرو چه کار باید بکنم چون پلاک فعال به نامم هست نمی توانم آزاد شرکت کنم !

  پاسخ

  برای شما سلام هم لازم نیست چون کثیف هستید و در کثافت غوطه می خورید تف بر شرفتان…..
  جمع کنید این مسخره بازیها را جمع کنید این کثافت کاریها را جمع کنید این کنکوریها را فکر میکنید ملت احمق هست و نمی فهمد….؟!
  واقعا اگر همانطور که میگویید هستید ثبت نام برای خودرو را شفاف کنید اجازه دهید همه ثبت نام کنند چرا لعنت خدا و ملائکه و انس و جن را میخرید …..! بس است . بس است دیگر….!
  این حساب وکالتی و ثبت نام باید همین الان برای همه متقاضیان قرآن شود …. نه با دوز و کلک برای اطرافیانتان و هر بار یک کلکی سوار کنید تف تف تف بر سفرتان….! بی شرفها

  پاسخ

  همه محصولات داررررررد مردم عقل دارند دیگرپول به دزد نمی‌دهند کم گیرتان آمده تمدید کردید بازپول بگیرید بابا ن د ا ر ن د حقوق یکبار اضافه میشه ماشین چهار بار اضافی هرچی دلتان بخواهد گران کنید سالی 12 بار گران کنید بفروشید به عربها پول بهتر میدهند

  پاسخ

  آقای امید قالیباف شما روز اول تعدادی خودرو از سایپا وتعدادی از ایران خود رو اعلام کردید منهم دراین طرح شرکت نکردم چون ازیک سال پیش در دو طرح یک پارچه خود رو شرکت بهمن خودرو شرکت کردم وخودرو نصیبم نشد الان بالای ده شرکت حضور داشته از جمله بهمن خودرو من مقصر هستم یا شما که روز اول فقط اسم دو شرکت اعلام کردید واز انجاییکه ثبت نام اولیه و
  حساب وکالتی ندارم از خرید خودرو محروم گشتم
  جواب خدا را شما باید بدهی والسلام

  پاسخ

  اقای وزیر انقدر سخاوت نکنید اول بیایید اونهایی که قبل از سال ثبت نام کردن ماشین بدید بعد مجدد تمدید کنید

  پاسخ

  عالی گفتی خدایی شما قرض قبلی رو بده بعد بیا پول بگیر این پولشویی نیست پس چیه؟

  پاسخ

  با سلام و وقت بخیر و تبریک عید خدمت
  همه احمق ها و مفت خور ها و نادان هایی که بی رویه هرماه دارن تو طرح فروش خودرو ها شرکت میکنند.
  تا بهمن ماه ۹۹.۹ درصد شرکت کنندگان هیچ خودرویی برنده نمیشدند چراااا چون میومدن ۲۰ هزارتا به گفته خودشان ( الله علم ) خودرو تخصیص میدادن به چند نفر شرکت کننده ( ۲۰ میلیون ). طرف بیشتر از یکساله داره ثبت نام میکنه هیچ ب هیچ. احمق جاهل نادان وقتی اینطوریه چرا ثبت نام میکنی . ثبت نام احمق هایی مثل توعه که داره گند میزنه ب مملکتمون. نه اون مسئول. اون مسئول وقتی میبینه خود ملت ما جاهل و نادان اینطوری صف میبندن برا هرچیزی معلومه سو استفاده میکنه. چرا ماها اینقد بی فکر و ملاحظه ایم به چه قیمت داریم باج میدیم؟؟ ((( یک خودرو زپرتی ۷ میلیونی که با هزار شرایط خاص اونو میده ۳۰۰ میلیون؟ واقعا؟))) به ولله با دوچرخه بری بیای شرفش از این بیشتره.

  بعضی ها کل سال دارن ناله میکنن از وضع مملکت.همان بعضی ها نفر اول صف هستن ، همیشه و همه جا.

  نزدیک ۱ میلیون نفر ۱۰۰ میلیون ریختن ب حساب دولت به خاطر ماشینی که نه قیمت داره نه تاریخ تحویل ؟؟؟؟ (( ۱۰۰ تیلیاااااارد پوله ))
  ناموسا ؟

  مومن مسلمان با همچین پولایی میشه شرکت خودروسازی رو بخری. فولکس واگن ، فورد ، جنرال موتورز و و و …

  به پیر به پیغمبر اینا دارن پول مردمو میکشن
  اصلا چرا باید ماشین قرعه کشی بشه
  مگه جایزه بانکه. چرا من باید بیانیه ۱۰۰ میلیونی بدم پولم ۳ ماه بلوکه بشه بعد ۶ ماه یه ماشین
  تازه اونم اگه بدن.
  یکسال هیچ کس ثبت نام نکنه بدون ماشین نمیمیره همینطوریشم یسال ثبت نام کردین هیچی نشد. یه سالم ثبت نام کنید. نخرید.

  تورو قرآن نخرید ثبت نام نکنید . به والله جونای ما گناه دارن. نکنید .

  پاسخ

  ای بابا نترس شیرت خشک میشه باشه بابا اول بدن به شما ۹۰۰ هزار نفر اگه موند به ما هم بدن….چرا اینقدر بخیل هستین همیشه بگو هرچی خیرم هست پیش بیاد…..بعدشم تو فکر کردی میان به تو و من میدن طرف داریم ۱۸ بار تو قرعه کشی برنده نشده پس اگه اون بالایی بخاد گیرت میاد وگرنه توی ۱۰ نفرهم که قرعه بکشن نمیشی

  پاسخ

  ماشین سفارش

  پاسخ

  با سلام خدمت جناب قالیباف و مخصوصا مدیر محترم صمت
  اگر این کارها برای احقاق حق مردم هست، خیلی از مردم بخاطر مشکلات سایت یا بانک در حساب مشکل پیدا کرده اند و نمایندگان مجلس آقایان کریمی و حسینی کیا هم درخواست کرده اند پس لطفا سریعا برای حل مشکل حساب و امکان ثبت نام کسانی که در حساب ۱۰۰ میلیون دارند اقدام بفرمایید. با سپاس

  پاسخ

  سلام
  لطفا سامانه حساب وکالتی هم تمدید کنید تا بتونیم ثبت نام کنیم ما به اشتباه حساب وکالتی ایران خودرو زدیم متاسفانه بانک هاهم اطلاع کافی ندارن، تمدید بشه عالی میشه با هزار بد بختی پول ردیف کردیم

  پاسخ

  این که فک میکنی الان جزاون ۹۰۰هزارنفری ازروزرنگیت نیست ازضایع شدن حق دیگران هست که بانک براشون حساب وکالتی رو درست انتخاب نکرده راحت نگیم حق ماست وحق بقیه نیست که چه بسا خیلی هستن که ازشما بیشتر احتیاج دارن به این ثبت نام وتمدید پس خودخواه نباشیم اگرچه که مسیولین هم مثل عده ای بویی ازوجدان نبردند

  پاسخ

  هیچ عذری قابل قبول نیست چون هم توضیح جامع و کامل داده شده هم وقت کافی پس اگه مجوز حساب وکالتی بدن مستقیم توهین به اصل قانون گذاری خودشون و مشتری مداری هست تمدید بی تمدید

  پاسخ

  انگار از حال مردم بدبخت خبر نداری که باید به خودشون گشنگی بدن تا بتونن چندرغاز پول جمع کنن برای خرید یه ماشین لعنتی نفست داره از جای گرمی بلند میشه احتمالن از اون دلالای بازار هسی که فقط فکر منافع شخصی خودت هسی

  پاسخ

  یعنی شما واسه دولت بچه به دنیا میاری؟؟؟؟ چی میگی تو؟ لابد همه اونایی که بچه به دنیا میارن واسه افزایش جمعیت کشور اقدام میکنند!!! شمایی که توو شرایط اقتصادی بوه به دنیا آوردی، یا چپت خیلی پر بوده یا واسه عشق و حالت رفتی بچه دار شدی، وگرنه هیچ عقل سالمی توو این شرایط مملکت که آینده خودشو نمیدونه، چه برسه به بچش، تولید مثل نمیکنه

  پاسخ

  کثافتهای بی همه چیز،این چه مملکتیه که درست کردید،خوب همینجوری کاری کردیدکه، برادر به برادر رحم نمینکه،پسر
  به پدر،فقروبدبختیرا تومردم ومملکت رواج دادید،حالا اگر یکی پول خرید خودرو
  راهم داشته باشه،باید بیادصف وایسته
  پولجلو بده،ندونه،کی وچی میدن،التماس
  هم بکنه،معلومه ناراحت که نمیشید،از
  این تجربهابرای مقاصددیگر،شنیدن،التما
  سهای بیشراستفاده میکنیدومیخندید؟وای برماکه،سرنوشتمانراشما رقم می‌زنید
  (این چیزی نیست جز،بذریاس وناامیدی)
  پخش کردن،برای کل ایران متاسفم

  پاسخ

  دمت گرم داداش گل گفتی که اینا فقط کارشون اینه ما رو به جون هم بندازن بعد بشینن نگاه کنن و برای کسانی که ثبتنام کردن واقعا متاسفم….چرا با دست خودتون اجازه میدید بهتون زور بشه این چه عقلیه که شب عید بیایی پولتو بلوکه کنی به چه تضمینی آیا خبر داری چقدر از۸ماه پیش پول نقد کامل دادن هنوز ماشین گیرشون نیومده از همین تولید کننده ها که اسمشون توی این طرحه…..چقدر ساده لوحی تا کجا….. اگه شما زودتر از سال ۱۴۰۳ با قیمت اون روز بازار ماشین بهت دادن جایزه داری.
  وقتی میگن به قیمت روز یعنی قیمت بازار داداش حالا بشین تا بدن….

  پاسخ

  بندگان خدا در ۲۰ اسفند حسابشان رو وکالتی کردن و خبر نداشتن که باید بنام سازمان حمایت وکالتی بشه !!!
  وزارت صمت و بانک ها اطلاع رسانی درستی نکردن

  پاسخ

  این همه ثبت نام بکن آخرش هم بخاطر یه حساب وکالتی که حتمابایدبنام سازمان حمایت باشه که یه عده اشتباهی تیک ایران خودرو رو زدن باید حذف بشن.شماکه داریدپولش اونجوری که دلتون میخواد می‌گیرید دیگه چه کاری هست حسابومدلشوعوض کنیم.دقت کنید متوجه میشوید که تمام این حالارو به قشر ضعیف میدید.

  پاسخ

  خدا لعنت کنه شمارو برین بخونید ببینید مردم مارو چقدر بدبخت بار آوردین یکی به بدبختی پول جور کرده یکی گاو وگوسفند فروخته تا یه ماشین اونم نه بخره بخواد ثبت نام کنه اونم معلوم نیست به چه قیمتی و چه ماشینی اونم اینجوری دلال بازی.. خدا ازتون نگذره

  پاسخ

  سلام ..وزارت صمت مگه نگفته تاخیر و تعدیل در ثبت نام دلیل بر جلو افتادن و عقب افتادن خودرو نداره و برای ۷و ۸ فروردین هم می‌خواد ثبت نام و تکمیل کنه .پس چرا حساب وکالتی و باز نمیکنن اونایی که اشتباه براشون پیش اومده درستش کنن

  پاسخ

  لطفا حساب وکالتی و باز نکنید

  پاسخ

  سلام …آقا تارا دنده ای ثبت نام عادی داره لطفا لیست و اصلاح کنید

  پاسخ

  دوباره سایت باز نمیشه همش دروغ است

  پاسخ

  سایت باز نمیشه دوباره دروغ است این بارم

  پاسخ

  سلام .سال نوبرتمام ملت ایران مبارک باد.اقای قالیباف سال نوبرشماوخانواده گرامیتان مبارک بنده وخانواده ام وشایت یک شهری باجمیت۷۰۰هزارنفری تقربیان ۳۰۰هزاررابط فامیلی داریم ازاین طرح شماواقعان همایت میکنند نه بخاطرنیازماشین شایت توی هرخانواده دویا۳ماشینم باشدبخاطراینکه کارشماواقعان روی قانون وبه مراحل حق وبجاهست وهمین شمالطفی کردی اقای که به هردلیل موقعه ثبت نام یاسامانه خراب بود یک ۳روزش خوب یک روزش خراب انسانیت خودت نشان دادی وباشرافتی ماسپاسگزاریم ازشماوهمچین مدیرانی باید نشسته باشن درراس کار..خسته نباشی خداخیرت بده

  پاسخ

  باشه چشم چون تو گفتی حتما انجام میدم🤣🤣🤣🤣🤣پاشید جمعش کنید…..

  پاسخ

  با سلام
  خواستم بگم تا این دوره کلی از نفرات ک واقعا ماشین نیاز داشتن ثبت نام کردیم ولی به اسممون در نمیومد هرچند باید از روز اول همچین طرحی میگذاشتید ک کسانی ک واقعا قصد خرید ماشین دارن برنده بشن و بعد دلال ها ثبت نام کنن من نوعی چند بار ثبت نام کردم ولی به اسمم در نیومد حالا هم ک این طرح رو گذاشتید قرار براین شده که افزایش پیدا کنه واقعا منسفانه نیس ک ماشین افزایش قیمت پیدا کنه این دوره هم حداقل افزایش پیدا نکنه نفراتی ثبت نام کردن ک نیاز دارن به ماشین .

  پاسخ

  این سامانه یکپارچه بازم کلی اذیت می کنه باز نمیشه تا ثبت نام کنیم‌‌. خدا نابودتان کنه یکم خجالت بکشید

  پاسخ

  همش کلاهبرداریه
  من حساب با موفقیت وکالتی کردم ولی سامانه میگه این کد ملی قبلا ثبت نام شده در صورتی که من اصلا ثبت نام نکردم و تا امروز که 45سال دارم حتی یه ماشین هم بنامم نبوده.
  مسخره کردید هدفتون بلوکه کردن پول مردم و پرداخت عیدی کارمندا بوده ولا غیر

  پاسخ

  دقیقا گل گفتی…..بابا برید پی کار دیگه این فقط سرگرم کردن و چاپیدن مردم بود والسلام.

  پاسخ

  من حسابم وکالتی سازمان حمایت هست بیستم پول وحساب درست شده ولی بار امروز که میگن لیست ها از بانک ارسال شده بازهم ارور میده میگه حساب وکالتی نیست .تورو قرآن یک کاری بکنید .من طلا فروختم کلا دارونما همین طلاها بود نمیتونم ماشین بخرم نه میتونم دوباره طلاهارو برگردونم .توروقران درست کنید دیگه

  پاسخ

  کلیداسرار، این داستان نیرنگ خالیباف

  پاسخ

  مملکت که پیکان ۵۷ هنوز هست آقای ریس اداره صمت خلاصه خودتون همه تومجلس فامیل هستین این اون داملداین دختر اون عروس فلانی هستین کیف میکنید خلاصه بچه های شما پیکان میدونن چی هست مینی بوس سوار شدن الویت فرسوده‌های مملکت هست وبعد خودرو تواول زمینه رو پاک وتمیز بکن بعدش بازیکن بیار ۲۰ میلیون ماشین دارین میرین جاده‌ای شما کجاست پیکان تو جاده یک دفعه قفل میشه ترافیک جاده هراز رو میبینه توتونل

  پاسخ

  سلام این چه بازی که مردم راسردرگم کردید من حسابم به اسم ایرانخودرو وکالتی کردم شماباید ی سایت بازمیکردید که مردم بفهمند این پولابه کجا وکالت بدند بعداز۲سال که این همه ثبت نام کردیم به ناممون درنیمد حالام که قرارشدقرعه کشی بردارند ی مشکل دیگه گناه ماچی بخدا شب عیدی دست خودمان راخالی کردیم که ثبت نام کنیم حالابی نتیجه این مشکل شماست که مشخص نکردید پولابنام کجا وکالت بدنند ماباید ضررش بدیم

  پاسخ

  آبارک الله خوب فهمیدی ولی برات متاسفم دیر فهمیدی چون پولو رفتی دادی بانک اونم گفت به حساب ایرانخودرو وکالت بده تو هم فکر میکنی بانک اشتباه کرده نه داداش چون میخاستن پولاتون بخورن به یکی گفتن حمایت به یکی گفتن ایرانخودرو به یکی گفتن مصرف کننده…..ازهمینجا بفهمید خبر هیچی نیست فقط خبر خوردن پولتونه و دارن به ریش همتون میخندن حالا کی خبرش برسه الله و اعلم 🤣🤣🤣

  پاسخ

  سلام خداوکیلی ی فکری بحال مردم بکنید اینقدر اذیت نکنید بخاطر ی ماشین که تومملکت خودمون مونتاژ میشه یکی نظروقانون بده که مردم بفهمندچکارکنند ایران خودرو براخودش حساب وکالتی میکنه وزارت صمت براخودش تازه تمدیدنکردنند که مشکل خودشون بوده که ماحسابمون رابه وزارت صمت وکالت بدیم
  شماهاکه خودتون ثبت نام کردید نترسید حق شمارابه کسی نمیدنند که میگید تمدیدنکنیدبقیه مردم هم مثل شماچه فرفی میکنه

  پاسخ

  نترس عمو تا پول اینا رو بخورن نوبت تو هم میشه….اینا برای پول تو کیسه جلو جلو دوختن کاکو…..فقط پولو آماده بزار خبرت میدن…..

  پاسخ

  سلام تمدید کردن یعنی بلوکه کردن بیشتر پول ها اینها معلوم نیست کی نوبت بدن وچه زمانی ماشین تحویل بدم فقط دارن با پول مردم بازی می‌کنند میگم نوبت دهی آخر فروردین چه خبره پول مردم یک ماه بلوکه کنه بعدش چه قیمتی ماشین تحویل بدن میگن قیمت روز شاید یک سال دیگه با قیمت دو سه برابر

  پاسخ

  عزیزجان خیلی‌ها بخاطر خرابی سامانه ،نت،وبازی بانک‌ها نتوانستند وشماهم مقداری درس فرمودید،ولی واقعآ،متوجه نیستی،دارن با مردم چه بازی میکنند،آیا واقعآ داریم ماشین میخریم،؟مردباشیم روزانتخابات،چه ریاست جمهوری وچه نمایندگان،این روزها را فراموش نکنیم تا
  بفهمند بابا ماهستیم که شماهم هستید،چجوری روشون میشه،دوباره انتخابات برگزار میکنند،یعنی این بود
  قول واردات،خودرو،برای ارزانی،وکیفیت
  هیچ راهی نبود،کهم‌خودروواردکنیم‌وهم
  قیمت‌وکیفیت‌داخلیهابالا‌بره،قول دولت
  واردات برای کنترل قیمت خودروهای داخلی بود.ازنجابت ملت سواستفاده کردند،بخدا قدم‌بقدم‌ازترس‌مردم‌جلورفتند
  وقتیدیدند،ملت‌بدبخت‌وتوسریخورهست
  باچه‌‌بیشرمی،زیرقول‌زدندوآنکار دیگرکردند

  پاسخ

  ای بابا چه دیر فهمیدی تو….کجا بودی؟؟

  پاسخ

  سلام بنده حساب وکالتی به اسم سازمان حمایت در تاریخ ۱۲/۲۲افتتاح نموده ام ومبلغ ۱۰۰ملیون ریختم حساب ولی بانک تجارت حساب وکالتی من را در تاریخ ۱۲/۲۴ثبت نموده وسایت یکپارچه راه نداد که من ثبت نام کنم لطفاً از شما آقای قالیباف درخواست دارم ما که حساب وکالتی به اسم سازمان حمایت بازنموده ایم ولی مشکل از بانک بوده ما هم بتونیم ثبت نام کنیم به علت اختلال سیستم بانک حساب وکالتی ما را دیرتر انجام داده لذا خواهشمندم اینهای که مثل من حساب وکالتی به اسم سازمان حمایت داریم ولی بانک آنها را دیرتر انجام داده ثبت نام کنید متشکر

  پاسخ

  برو یه حساب بانک ملی باز کن با گوشیت حسابتو وکالتی کن برای هر خراب شده ای خواستی

  پاسخ

  سلام بنده حساب وکالتی به اسم سازمان حمایت در تاریخ ۱۲/۲۲انجام دادم ولی بانک تجارت ۱۲/۲۴ حساب تاییدنموده وسایت میگه حساب وکالتی یافت نشد لطفاً کاری کنید ما که به اسم سازمان حمایت وکالتی انجام داده ام بتونم ثبت نام کنم تاریخ اصلاح کنیدتا۱۲/۲۴متشکر

  پاسخ

  سلام شمامیگین میخوان پول مردم روبخورن دیگه براچی التماس میکنیدبراثبت نام ماشین پولت خورده میشه بعدهمه چی توضیح دادند براحساب وکالتی

  پاسخ

  چرا یه خبرنگار صداو سیمای باید بشه سخنگوی وزارت صمت؟؟!!

  ما ک میگیم بخاطر اینه ک دیگه صداوسیما نخواد انتقاد کنه از این وزارت مزخرف

  پاسخ

  سلام یع بروز رسانی کنند ماهم که بانک برامون تیک اشتباه زد ثبت نام کنیم کالا فروختیم باهزار بدبختی جور کردیم نصف اونم الان بهمون نمیدن…… رحم کنید ب ما……

  پاسخ

  سلام اگه بخوایین حساب وکالتی کردنودوباره تمدید کنین حق امسال من که طلاازگرمی۱۹۰۰فروختم تا۱۰۰بشه پولم بااونی که الان طلا افزایش قیمت داشته بخوادبفروشه ضایع میشه

  پاسخ

  چرا نظرات من حذف میکنی….از چی میترسی بیچاره….اگه به مردم بپرم و بد و بیراه بهم بگیم چاپ میکنی ولی اگه از مسئولی بد بگم حذف میکنی…..

  پاسخ

  مردم رو مسخره کردند، با این تمدید کردنای الکی دارند مردم رو بازی میدن، ۹۰۰ هزار نفر آدم بلاتکلیف موندن و پولشون رو هواست، اونوقت اینا دارن سناریوی تمدید راه میندازن

  پاسخ

  چرامردم رو درگیر همه چی میکنید ؟ کافیه خودتون اسم تمام کسانی که از بازه زمانی18 اسفند تا 23 اسفند مبلغ مورد نظر درحسابهاشون مسدود بوده ( حالا چه به نفع سازمان حمایت . چه به نفع ایران خودرو) در طرح یکپارچه شرکت بدید چون به هرحال متقاضی خودرو از ایران خودرو بودن و گرنه عدالت رو رعایت نکردید و بی زحمت در الویت بندی هم سرپرستان خانوار فاقد خودرو را در الویت قرار دهید چون قطعا مادران دو و سه فرزند همسرانشون ماشین دارن و مشکل خودرو ندارن فقط راه سو استفاده دلالها باز میشه که باکد ملی مادران وارد بازی میشن . اینجا هم حداقل چک کنید به مادرانی که در خانواده خودرویی ندارند اختصاص بدید . باتشکر

  پاسخ

  آخه چرا مردم رو سر کار میزارید؟ وقتی نمیتونید با هم هماهنگ باشید چرا بیخودی مردم رو به دردسر میندازید خسته شدم از بس هی با بانک تماس گرفتم یا حضوری رفتم شعبه بانک اقتصاد نوین همش میگن به ما چیزی ابلاغ نشده چیزی به ما نگفتن تنها گزینه ای که وجود نداره گزینه سازمان حمایت هستش که نیست آخه برای چی اینقدر مردم رو اذیت میکنید خدا رو خوش نمیاد بانک حواله میده به وزارت صمت وزارت صمت حواله میده به بانک این چه وضعشه آخه؟

  پاسخ

  سلام اگه بخوایین حساب وکالتی کردنودوباره تمدید کنین حق امسال من که طلاازگرمی۱۹۰۰فروختم تا۱۰۰بشه پولم بااونی که الان طلا افزایش قیمت داشته بخوادبفروشه ضایع میشه

  پاسخ

  واقعا همچین مردمی همچین مسئولینی هم میخواند نمونه اش در پیامهای پایین میبینید

  پاسخ

  قرار بود تا پایان فروردین تکلیف نوبت دهی خودروها به افراد مشخص بشه. اما حالا به بهانه های مختلف تا ۱۸ فروردین ثبت نام رو تمدید کردند. با این حساب نوبت دهی رو با بهانه های دیگر حداقل تا پایان اردیبهشت به تعویق خواهند انداخت. خوب ملت را بازی می دهند. البته مقصر خودمان هستیم.

  پاسخ

  بابا هی تمدید تمدید ،تمومش کنین دیگه حق نهصد هزار نفر رو ضایع میکنین

  پاسخ

  خدا لعنت کنه وزارت صمت با این کارش وبانکها و خودرو سازها که مردم رو به اشتباه انداختند دیگه اینقدر دروع نگید لعنت خدا به شما

  پاسخ

  آیا در این طرح امکان اقساط هم وجود داره چون اگر گران کنید اون مصرف کننده های واقعی باز توان خرید ندارن قالیباف میگفت که از طرحهایی مثل لیزینگ برای جبران گرانی خودرو استفاده میشه اگر نشه باز ماشین‌ها میفته دست دلال چون اونا همیشه پول نقد و کافی دارن

  پاسخ

  سلام. پراید 81 انژکتور . دور رنگ فروشی
  قیمت 120

  پاسخ

  سلام
  آقا من دوتا دغدغه دارم
  اول اینکه منی که همون ۲۸ اسفند ثبت ناممو کردم پس چرا پولم بلوکه نشده
  دوم اینکه اینجوری که داره پیش میره و وزارت صمت و دولت خودشون رو از قیمت گذاری میکشن عقب تا خود خودروسازها آزاد حساب کنند حالا اگه ۲۰۷ رو بیارن به همون قیمت یه میلیارد موجود در بازار بفروشن (حالا ۳۰۰ تومن این ور یا اون ور) من چه خاکی به سرم بریزم؟

  پاسخ

  بزارین قیمتها رو اعلام کنند بعد میبینیم از ۹۰۰هزار نفر چند نفر میمونند

  پاسخ

  سلام خواهشاً تمدیدیدحساب وکالتی یکپارچه خودروکنیدآخه ما چه گناهی کردیم که مابایدبه خاطراشتباه وکالتی کردن بانک باید تاوان اشتباهشون رومامردم بدیم ماطلایاهرچی که داشتیم روفروختیم به خاطرخریدیک ماشینی که متقاضیش بیشترباشه نه هرماشینی چون اگه ماشین موردنظرمون نباشه مردم نمیخرین کی میره منتظرآخرخردادمیشه که ماشینی که متقاضیش کمترباشه رو بخره اونم برخی خودروحالانمیدونیم کدام خودروها رو بخره خب چراالان نمیذاریدحساب وکالتی یکپارچه افتتاح کنیم خواهشاً در مهلت تمدید۱۶تا۱۸ فروردین ثبت نام حساب وکالتی یکپارچه خودرو بذارید تاماهم بتوانیم خودروهایی که دراین نوبت هست رو انتخاب و ثبت نامش کنیم خواهشاً؟؟؟

  پاسخ

  قالی بافمحترم چی شد طرح مادران چرا پو لی و وکالتی کردید واینکه اینایی که قبلا برنده شدن منفعتشو بردن به ما که رسید پولی و وکالتی کردن خب معلومه که پولدارا ثبت نام میکنن خب من که ندارم میخواستم بعد برنده شدن امتیازم رو بفروشم زندگیم سرو سامون پیدا کنه به شما چه ربطی داشت بلاخرا این حق منه حالا میدون مال پولدارا هست چرا اونایی که دوساله شرکت میکنن برنده نمیشن خب همه رفتن دنبال گواهینامه سودشو آموزشگاهها برده و زادو ولد هم از طرف دیگه شانس برنده شدن مادران هم کاهش یافته اگه راس میگید طبق تاریخ تولد اولویت بزارید یارو برا اولین بار ثبت نام کرده برنده شده اونوقت ماهم دوساله گرفتاریم مریض شدیم یه فکر اساسی بکنید

  پاسخ

  بندگان خدا در ۲۰ اسفند حسابشان رو وکالتی کردن و خبر نداشتن که باید بنام سازمان حمایت وکالتی بشه !!!
  وزارت صمت و بانک ها اطلاع رسانی درستی نکردن

  پاسخ

  سلام تارا دستی برای متقاضیان عادی قابل ثبت نام هست چرا زدین ندارد. من خودم ثبت نام کردم

  پاسخ

  صبرم داره تموم میشه گفته رهبرم ،مهار تورم.زود و فوری خودرو ما را تحویل بدین بدون افزایش قیمت چون سال مهار تورم هست.افتاد

  پاسخ

  بازی های دولت در راه هست تازه اولش هست خوبکه جیب مردم خالی کردن العانم نوبت دلالن خودشون هست بعدش کلی مردم سر انگشت میچرخونن خوبکه ارزش پول مردم امد پاین بعدش افزایش قیمت کاری میکنن که مجبور به انسراف بشین بعدشم دیگه نه میتواننین ثبت‌نام بکنین بعدشم مدتی پولتون نمیدن وقتی میدن که ارزش پولتون بشه ده ملیون بعدم ماشین میدن به همان اطرافیان خودشن که اسمشون دلال هست خدا به داد کسانی برسه که پی را دادند به دست گربه

  پاسخ

  مگه خبرنگاران زحمت کش درد مارو بگوش مسئولان برسانند آقا تمدیدی که بانک حمایت نمکنه به چ دردی مخوره ۲هفته است پول تو حساب ن میشه ثبت نام کرد ن میشه حساب وکالتی کرد سایت بانک اصلا یکپارچه خودرو داخلی بالا نمیاد که وکالتی کنید تورو خدا حداقل یه فرقی ارزش واسه مادران قائل باشید که زندگی مون رفت سپاسگزارم

  پاسخ

  سلام التماس میکنم حساب وکالتی را تمدید کنند بخدا من به اشتباه کارمند بانک حسابم بجای سازمان حمایت بنام ایران خودرو وکالتی شده.

  پاسخ

  سلام لطفا حساب وکالتی را تمدید کنید ما فرهنگیان حقوق اسفند را متاسفانه دولت شب عید داده و برای ثبت نام پول کم داشتیم.

  پاسخ

  خواهش میکنم حساب وکالتی را تمدید کنند بخدا من به اشتباه کافی نت برای ایران خودرو حسابم وکالتی کرده گناه ما چیه دوتا طرح همزمان بوده و اشتباه از کسی دیگه بوده.

  پاسخ

  لطفا حساب وکالتی را تمدید کنند من همسرم طلاهاش فروخته رفتم بانک کارمند شعبه رو گفتم بنام سازمان حمایت ولی حسابم برای ایران خودرو وکالتی کرده گناه ما چیه؟؟؟

  پاسخ

  سخنگوی محترم صمت جناب قالیباف من ماشین دارم و قصد ثبت نام ندارم ولی بخاطر مردم و همزمان بودن دو‌طرح لطفا حساب وکالتی را تمدید کنید.

  پاسخ

  حساب وکالتی رو تمدید کنید.

  پاسخ

  خیلی جالبه . در ایران هر ارگان و موسسه ای هرکاری دلش خواست میکند بدون ترس از بازخواست . ظاهرا هیچ بازخواستی دراین گونه موارد وجود ندارد . خیلی راحت میگن بانکها ثبت نامها را ارائه نکردند

  پاسخ

  درود بر شما…این گونه افراد با این طرز فکر فقط میگن خودمون زنده بمانیم نفس بکشیم .

  پاسخ

  باسلام ..آقای قالیباف لطفاً درموردخودروهای فرسوده اطلاع رسانی کنیدآیابه زباله دان تاریخ پیوست؟؟؟؟

  پاسخ

  فرسوده سهم پشم هم نبود مملکت که اول اولویت فرسوده آهنی شو جم نمیکنه پیکان ۵۷ هنوز بیشتر انتظار نیست

  پاسخ

  خواهش میکنم التماس میکنم حساب وکالتی را تمدید کنید بخدا به اشتباه بانک حساب من بنام سازمان حمایت وکالتی نشده به کجا مراجعه کنم از کی شکایت کنم؟؟؟

  پاسخ

  سلام خوبه ک دوباره تمدید کرد یه عده هم مث ما احتیاج ب ماشین دارن این نامردیه بخواهیم فقط واسه خودمان باشه من خودم قبل عید ثبت نام کردم ولی میدونم اون بنده خداها چقدر استرس دارن بحرحال هرکسی با زحمت داره پول جورمیکنه برا همه ارزو بهترینا رو دارم

  پاسخ

  انقدر این دست اون دست نکنید
  انقدر ما رو سر کار نزارید، بخدا خدا رو خوش نمیاد
  بخدا پیر شدیم برا خرید یک ماشین
  سریعتر عملیات نوبت دهی رو شروع کنید
  انقدر دلال نزارید لای خریدارای واقعی
  سریعتر نوبت بدین، ما همه چشم انتظاریم، بدجور بی ماشینی ما رو آسی کرده
  خواهشا زودتر

  پاسخ

  باز هم بازی جدید و رانت جدید
  خب بیشرافتا اگر راست میگین اونایی که ثبت نامشون اوکی شده و تا الان درست و دقیق همه کارا رو کردن رو حداقل نوبت بدید و تکلیفشونو مشخص کنید، چرا هی بازی در میارید؟
  باز معلومه که این تمدید کردن فرصت برای تزریق دلاله، هیچ وقت آدم نمیشید
  قشنگ مشخصه که دلال میاد هی اینجا نظر میده
  اونایی که ثبت نام کردن و مطالبو درست و دقیق تا اینجا انجام دادن انتظار دارن سریعتر روند نوبت دهی انجام بشه، هر چه زودتر
  اگر راست میگین نوبت دهیه ما رو زودتر انجام بدین ولی اونایی که این داستانای فضایی براشون بوجود اومده که خودتون بهتر خبر دارید کیا هستند رو بزارید تو اولویته بعدیه نوبت دهی
  این مطالبه ی همه ی ماهایی هست که با زحمت و کلی قرض و استرس مراحل رو پشت سر هم و بصورت دقیق با کلی استرس انجام دادیم.
  یک ذره انسان باشید و شرافت داشته باشید آقای قالیباف و همکارانش

  پاسخ

  سلام به دلال های عزیزی که میان میگن حسابمونو بانک وکالتی نکرد به نفع سازمان صمت:
  اولا که اصلا بانک فقط یک تاییده ای انجام داد،
  ثانیا خودتون رفتین تو سایت تیکهاش رو زدید، یعنی ندیدید به این واضحی نوشته به نفع سازمان صمت؟!؟!؟!؟!
  این حناهاتون دیگه برا ما رنگی نداره، مردم که قضیه رو میدونن
  ولی خدایی برا قالیباف و دوستاش که خودشون دقیقا میدونن پشت پرده ها چه خبره داره، خجالت آوره واقعا
  البته آدمهایی هم بودن که اشتباه کنن و تیکه وزارت صمت رو به اشتباه نزنن ، ولی خداییش انقدر نیستن، تعداد محدودی بودن و تو همون اولین تمدید کارشون اوکی شد، این تمدید ۱۶ ام بازیه رانت و فساده، خدا خودش میدونه میخواین چه بر سر این مردم بیارین
  مردمی که با هزار قرض و قوله رفتن پول جور کردن به امید اینکه مسئولینشون شرافت دارن و راستگو هستن.

  پاسخ

  تو خدا برای ماهم یک فکر بکشید تازه ثبت نام کن تو خدا تازه ثبت نام کن تو این فروردین ماهم ثبت نام کنم ما اسفند پول نداشتم ثبت حساب وکالتی انجام بدم تو این دور تمدید کردن تازه ثبت حساب وکالتی بزن ۱۶ تا۱۸

  پاسخ

  سلام
  خواهش میکنم این همه دارین تمدید میکنید درکنارش ۱روز مهلت بدین ک حسابامون اشتباوکالتی شدن درسش کنیم پول بحسابه اشتباوکالتی شده اجازه بدین ۱۶هم ماهم حسابمون درس شه خواااااهش میکنم یه عااالم اینجوری شدن تقصیرماچیه…چرااخه ایقد ظلم…

  پاسخ

  آقایان مسئول صمت فقط برای این فردی که گاو وگوسفند فروخته تمدید کنید حقشه تمدید کنید.

  پاسخ

  سلام لطفا حالا که ثابت شده خریدار واقعی ثبت نام خودرو کرده لطفا امسال قیمت خودرو رو بالا نبرید .حداقل همون ۲۰ درصد رو قیمتا بگذارید.لطفا پیگیر باشید.

  پاسخ

  با افزایش قیمت کارخانه خودرو، عملا آدم فقیر باید فاتحه ماشین دار شدن را بخواند
  نکنید این کار را با مردم
  به این مردم فقط موقع انتخابات نیاز دارید؟
  بعدش ول
  خدا خوشش نمیاد
  عدالت کجا رفت که شعار دادید

  پاسخ

  سلام این همه وقت میدین براانتخاب خودرو خوب یه احترام هم برابقیه که حسابشان به هردلیل اشتباه وکالتی شده بدین ممنون ازدرک بالاتان

  پاسخ

  با سلام
  کاش یه شخص یا ارگان پر قدرت پیدا می‌شد و این افسار بانک‌های غیر اسلامی می‌گرفت و سر جاشون مینشوند
  خدا این بانکداران لعنت کنه که خون این همه لطمه به اقتصاد این مملکت وارد میکنن

  پاسخ

  اقای قالیباف خبر نگار جنابعالی فکر کردی عقلت زیاده نه جانم هی تمدید میکنی اگه انسانی اگه معرفت داری که نداری یک روز مهلت وکالتی کردن حساب به مردم بدهید..شما مردم رو سر کار گذاشتید چون تعداد متقاضی زیاد بود با این ترفند مردم را گیج کردید که تعدادشون کن بشه .تا قول وزیر صنعت گفته بود قرعه کشی حذف بشه عملی شه ولی در کل خیلی نامرد وپست هستید

  پاسخ

  دممت گرم درسته

  پاسخ

  من خودم تو طرح ایران خودرو اول شرکت کردم حساب بانک ملی هم داشتم بعد نتیحه اعلام شد و برنده نشدم خیلی راحت از طریق سامانه فیروزه وارد شدم و حساب وکالتی را اسم سازمان حمایت تغییر دادم و طرح یکپارچه شرکت کردم . حالا برام سواله که این ملت این همه مشکل رو از کجا اوردن

  پاسخ

  وقتی یک گزارشگرمیشه وزیرصمت توقفی غیرازاین هم نمی توان داشت.
  اقای وزیرتکلیف کسانی که منظم ومرتب طبق بخشنامه شمااقدام کردن وهرروزحنابعالی داری تن شونومی لرزونی چی میشه.

  پاسخ

  اخه مرتیکه عوضی قالیباف از ی طرف میگی از بانک پی گیری کنید چرا اسم رو نفرستاده از ی طرف هم بانک میگه دست ما نیست .چرا مردم رو سر کار میزارید خدا همتون رو نابود کنه به حق علی

  پاسخ

  ای کاش مردم ایران مثل مردم اروپا و کشورهای دیگه با هم متحد بودند و دیگه از این دزدان خدانشناس خودرو خریداری نمیکردند تا قیمت خودرو مثل قیمت جهانی بیاد پایین و این از خدا بی خبران اینقدر دستشون تو جیب مردم نباشه البته خودمون این بلای خانمانسوز رو سر خودمون آوردیم و خودمون باید تغییرش بدیم

  پاسخ

  یک فکر برای مابگشین یا دو بار حساب وکالتی الام کن من اشتباه حساب به حساب ایران خوردروزدم تو خدا طرح مادران دو فرزند به بالا

  پاسخ

  حساب وکالتی تا ۲۳ اسعد باز کردم صد میلیون هم به حساب واریز کروم اما نمی‌دانستم بای حساب بنام سازمان حمایت باشه بان هیچ گونه راهنمایی هم نکرد حالا از ثبت نام باز ماندم با کلی قرض قوله این پول رو جور کردم اما بانک تجارت هیچ گونه راهنمایی ندادن از جناب آقای قالیباف تقاضا داریم برای متقاضیانی که عین بنده مشکل دارن لطفا تمدید جهت تغییر حساب وکالتی انجام بدن مشکل ما نیز حل بشه

  پاسخ

  حالا با شایعه و یا واقعیتی که اعلام کردن و میخوان خودرو رو نزدیک قیمت بازار تحویل مردم بدن این طرح به چه دردی میخوره .

  پاسخ

  سلام
  من ۲۹ اسفند یه خودرو ثبت نام کردم آیا میتونم ۱۶ فروردین ویرایش کنم و خودرو دیگه آیرو انتخاب کنم؟!
  لطفا اگه کسی اطلاع داره جواب بده

  پاسخ

  بله همین الانم قابل ویرایشه چون سایت براتون باز هستش

  پاسخ

  شما خودتون رو خر فرض کردین یا حساب وکالتی نمیشه یا سایت خرابه یا دزدی اتون کم شده جمع کنید این *** بازی هاتون رو بابا مردم رو اوسکل کردید

  پاسخ

  لعنت به این بی فکری.

  من اولین نفر همه چیمو تکمیل کردم.
  ولی بنام ایران‌خودرو مسدود کردن.
  الان هیچ کار نمیشه بکنم.
  بانک ملی هم چرت ترین بانکه…

  پاسخ

  ن ان شا الله افزایش قیمت واقعیت نداره

  پاسخ

  سلام
  من ۲۹ اسفند یه خودرو ثبت نام کردم آیا میتونم ۱۶ فروردین ویرایش کنم و خودرو دیگه ای رو انتخاب کنم؟!
  لطفا اگه کسی اطلاع داره جواب بده

  پاسخ

  اگ بانک بازم همکاری نکنه و اسامی یه عده جا بزاره چی ؟؟

  پاسخ

  مردم فریب دادن

  پاسخ

  من از16 اسفند 1401 حساب وکالتی کردم که طلافروختم فراهم کردم.چگونه برای 130 ملیون پول ثبت نام نزدیک به سه ملیون نفر ثبت نام کردن.برای طرح یک پاچه.900 هزار.ول کنین مردم فریب دادن.که شب عید حساب اخرسال بالا باشه.

  پاسخ

  سلام
  من تو اسفند حسابم وکالتی کردم
  ولی ثبت نام نکردم
  یعنی اشتباهی تو یه سایت دیگه ثبت نام کردم
  الان میتونم ثبت نام کنم؟

  پاسخ

  آقا سلام عرض شد ما مصرف کننده هستیم وبودجه محدود داریم ،مثلا اگه پارس انتخاب کردیم از کجا بدونیم با بودجه مون جور در میاد بانه یسال واستیم بعد بریم بازار آزاد دوباره پراید دسته دوم بخریم؟؟؟؟؟!!!!!! کجای دنیا اینجوری ماشین میفروشن جان مادراتون نکنیین با مردم اینجوری همه جا شهرون یستل کار کنه بهترین ماشین رو میخره ما تمام عمرمون باز پراید سواریم اخه چراااا

  پاسخ

  ۳۰تا ۸۰درصد افزایش قیمت یعنی ماشین ۴۰۰تومنی
  میشه ۷۲۰ میلیون؟؟؟من از امشب برم از دیوار مردم بالا یا علی ما رفتیم….واقعا ومتون گرم که هوای جامعه رو دارین…چقدر متاسفم که پدرو مادرم ایرانی بودم و من تو ایران متولد شدم که فقط مجبوریم بشینیم نگاه کنیم چه بلایی سرمون میارن
  زندگیه مردم فنای یه خودرو میشه
  بعد میبینید ماشین خای روز کمپانیهای داخل وخارج رو تمام ارگانهای دولتی دترن استفاده میکنن

  پاسخ

  سلام وعرض ادب انشالله که روزی برسد هرایرانی یک ماشین که لایقش هس سوارشه والا ماهم توطرح جوانی شرکت کردیم برنده نشدیم توکل بخدا دوره های بعد خدا که دست دلالان را درهمه معاملات از سراین ملت شریف کوتاه کند همچی درست میشه خدا یه سلامتی بده انشالله انشالله اول اونایی که خودرو ندارند صاحب خودرو بشن ومخصوصا اونایی که خدایی حقشونه عزت زیاد کوچیک همه شماملت شریف مسی

  پاسخ

  سلام من درطرح حمایت جوانی ثبتنام کردم برنده نشدم هرکس امتیازشو میخرد یا علی من ندارم صدمیلیون حساب بازکنم خدایی کوچیک همه شماملت شریف ایران

  پاسخ

  دولت نه بفکر اونیکه نتوانسته ثبت نام کنه و نه بفکر اونیکه توانسته ثبت نام کنه…فقط بفکر جیب خودشه..ماشینی که معلوم نیست کی میدن،چند میدن،رو پیش فروش کرده و حالا هم هی تمدید می‌کنه که بتونه سود بیشتری از پول مردم دربیاره…شماها خودتون نهصد هزار رو ضربدر صد میلغبکن میفهمی چه سود عجیبی میشه…
  امیدوارم روزی برسه که مردمش حقش همه چی هست به کمترین حق خودش که یک زندگی شرافتمندانه هست برسه

  پاسخ

  خواهش‌ میکنیم‌ یک‌ بار‌ دیگه‌ افتتاح‌ حساب‌ وکالتی‌ باز‌ کنید‌ تا‌ بتوانیم‌ ثبت‌ نام‌ کنیم‌ چون‌ بعضیا‌ سال‌ جدید‌ پول‌ گیرشان‌ آمد‌

  پاسخ

  حق ندارید قیمت هارو ببرید بالا پولمونو گرفتید باید همون موقع یا قبلش باید اعلام میکردید تا طلا هامونو نفروشیم بد 30سال میخوایم صاحب ماشین شیم خیر سرمون

  پاسخ

  یک میلیون نفر مقدار ۱۰۰میلیون پول در بانک ها ای که به همین مشتری ها وام ۳۰ درصد میدهد سپرده وکالتی باز کردن یک نگاه به حقوق و مزایای وام مسکن و خودرو پرسنل بانکهابیندازید معلوم نیست تو این کشور با مردم دارین چکار می کنید..؟

  پاسخ

  قرادادمافیایی بین وزارت صمت وبانکهاوشرکتهای خودرو سازیک میلیون نفر مقدار ۱۰۰میلیون پول در بانک ها ای که به همین مشتری ها وام ۳۰ درصد میدهد سپرده وکالتی باز کردن یک نگاه به حقوق و مزایای وام مسکن و خودرو پرسنل بانکهاومدیران خودرو سازوصمت بیندازید معلوم نیست تو این کشور با مردم دارین چکار می کنید..؟

  پاسخ

  همه اینا ب کنار اومدن ب ملت گفتن بچه دار شید ما ماشین بدون قرعه کشی میدیم کی الان پاسخگو. هست آقای قالیباف آقا شما ب یک وعده عمل کردی نمونه شو نشون بده فقط فقط ی هدف دارید خار و ظلیل کردن مردم بی چاره ببینید چطور ملت ب جان هم انداختید و ب ریش مردم می خندید کسی ک برای حرف خودش ارزش قاعل نیست نباید روش حساب باز کنی …دورغ هر چی بزرگتر باورش راحتر

  پاسخ

  سلام لطفا در صورت امکان پاسخ :

  در فرصت اعلام شده امکان وکالتی کردن حساب برای افراد جدید هست؟ یا فقط برای کسانی که قبلا این مرحله انجام داده اند بانک مشکل ساز شده؟

  پاسخ

  یعنی دولتی که نمیتونه فرسوده های مملکت شو اول جمع کنه میتونه مملکت داری کنی این نیست پیکان ۵۷ هنوز هست فقط دنبال ۱۰۰ میلیون خودشون هست تا وقت تحویل میگن ۳۰۰ میلیون تومان می‌کنند این جمهوری اسلامی ایران حقوق کارگر وقتی ۵۰۰ تومن بالا میبرن کارفرما ازهرکارگز ۳ میلیون میگیره این نیست تا کی شرکتی ایثاگری نمیدونم جهانبازی این چه بازی های درمیارن آقای قالیبافت خوب فکر کن فرسوده اولویت داره شب عید میشه یارو خونه تکونی میکنه نه باز بار اضافه میاره

  پاسخ

  مگه میشه فرسوده سهم نداشته باشه آقای قالیبات اینکار نکید مملکت پرشده ازفرسوده شنا فقط دنبال پول گرفتن هستین

  پاسخ

  ضمن سلام ،من حساب وکالتی به اسم ایرانخودرو برام ثبت شده وهنوزم از برج یازده تاحالا هفدهم فرودین هنوز پول توی حساب هست ودرنیاوردم.خداوکیلی براشما کاری داره که ۲۴ساعت سایت، درروزکاری هفته بازبشه واصلاح کنیم اشتباهی روکه ازجانب خودِماهم نبوده بانک ایرانخودرو روانتخاب کرده.نکنیدبا ما طبقه ضعیف ومتوسط جامعه.به چندنفرروانداختم که ۱۳۰میلیون روجورکنم وبقیه پول رووقتی برنده شدم طلا وغیره بفروشم که دل خانواده روبایه ماشین شادکنم.امثال من هم کم نیستند،داریم خواهش میکنیم ولی کسی صدای مارونمیشنوه.پرینت بانکی روچک کنید هرکی پول ازاون تاریخ توی حسابش بوده تا حالا برای اونام نمیشه کاری کرد؟میشه ولی نمیخواید،فرصت خردادماه رو حالا توی ۲۴ ساعت به ماها بدید.تاماهم اشتباه نکرده خود، رو درستش کنیم.خیلی ممنون میشیم اگه زودترفرصتی بدید.ممنون

  پاسخ

  کسی میدونه قیمت پژو پارس سفارشی رو چند میخوان بدن .برام سوال بعد این همه فرازو نشیب و بلا تکلیفی…….

  پاسخ

  سلام. تروخدا اعلام کنید 1روز تمدید کنند.من خودرو ثبت نام خواستم تغییر بدم ولی به محض لغو انتخاب خودرو قبل دیگه نتوانستم خودرو ثبت نام کنم سایت بسته شد الان تکلیف چیه برای من تو قسمت سفارشها خودرویی نیست تروخدا کمک کنیدتمدید کنند یا لااقل انتخاب قبلشونو که لغو کردن بهشون برگدونند. 0059597496 اینم کد ملی ترگخدا کمک کنید

  پاسخ

  خیلی هم خوب بجاوعالی هست هرکس به اندازه پولش خودرو انتخاب میکند

  پاسخ

  ای کاش میشد این پارس های موتور جدید روکه ثبت نام کردیم رو باتیو فایو عوض کرد

  پاسخ

  یه سری ها یه جوری میگن تمدید نکنید حق ما ضایع میشه انگار بنز و پورشه بردن دوستان عزیز هنوز متوجه نیستین چه کلاه گشادی سرتون رفته هنوز متوجه نشدین بازم قرعه‌کشی هست به قمیت روز هست تحویلی یکسال دیگه هست

  پاسخ

  با سلام یک سوال دارم اینکه یک نفر در مرحله اول له خودرو ثبت نام کرده و الان متوجه می شود خودرویی که ایشان ثبت نام کرده گران است و بودجه آش نمی رسد و خودور ارزانتر انتخاب می کند آیا این خودرو جدیدی که تازه انتخاب کرده در همان نکبت اول که براش اعلام شده تحویل پیگرد یا تاریخ آن نیز عوض می شود خواهشها اطلاع رسانی فرمائید ممنون

  پاسخ

  متاسفم برای همتون با اینکار میخواستن دلار وطلا رو کنترل کنن و پولاتون روبذارید توی بانک …بازیه برای ادمای طمعکار…

  پاسخ

  با سلام چرا پارس TU5 درلیست عرضه وجود ندارد با این قیمتهای نجومی اعلام شده شاید در گروه خودر پارس کسی توان خرید پارس ELX ویا پارس Xuvp رو نداشته باشه وخودرو دیگه ای رو هم دوست نداشته باشه نمونش خود بنده این بی انصافی کمی هم بفکر مردم باشید

  پاسخ

  بله این طرح به عدالت نزدیکتره
  3 ساله ثبت نام میکردیم نتیجه ای نداشت
  تشکر از وزیر و کلیه دست اندرکاران و خادمان مردم

  پاسخ

  ای بندگان خدا همه‌ ما سر کاریم امروز وفردا میکنن تا باسود پولمون کیف کنن اگر راست میگن اینها رو قرعه کشی بکنن بعدش دوروز دیگه ما جامانده ها رو دوباره قرعه کشی یکنن اگر راست میگن ولی همه سر کاریم با هم دعوا میکنیم اونها سود میبرند

  پاسخ

  سلام این واقعا بی عدالتیه که یک مادر با داشتن دو فرزند و حتی بیشتر بعلت نداشتن گواهینامه اجازه ثبت نام ندارد تو رو بخدا وزرای گرامی وای کسانی که دستتان می‌رسد کاری کنید که در این دوره جدید ثبت نام خودرو به مادران بدون گواهینامه اجازه ثبت نام دهند

  پاسخ

  سلام مگ ثبت نام کرده بودم و امروز گویا زمان تحویل رو اعلام کردن ولی صفحه ی من چیزی نیاورده. دلیلشو میدونین؟

  پاسخ

  سلام من ثبت نام کرده بودم و ثبت نام اولیه انجام شده بود. امروز گویا زمان تحویل رو اعلام کردن ولی صفحه ی من چیزی نیاورده. دلیلشو میدونین؟

  پاسخ

  خروجی مجلس بی خاصیت می شوددولت بی کفایت ونتیجه آن می شود زندگی فلاکت بار برای مردم مظلوم ایران

  پاسخ

  سلام. برای ما زده عدم تطابق کد ملی و شماره موبایل. حالا ما باید چکار کنیم. لطفا اگه کسی میدونه راهنماییم کنه

  پاسخ

  سلام
  من رفتم تو پروفایل موبایل رو اصلاح کردم
  ولی بازم زده عدم تطابق کد ملی و موبایل

  پاسخ

  به ما گفتن شماره ای که تو سامانه ثبت کردی به نام خودت کن
  ولی بعید میبینم درست شه چون نوشته علت رد درخواست..این یعنی درخواستمون رد شده 15اردیبهشت باید مجدد ثبت نام کرد

  پاسخ

  واقعا باید تا اردیبهشت صبر کرد؟؟کسی اطلاع نداره؟؟مشکل منم هست..یعنی فرصت ویرایش اطلاعات نداره؟؟برای شما از چ شرکت هایی بود..نوبت بندی برای شما نشد؟؟

  پاسخ

  سلام..برای منم زده عدم تطابق شماره مبایل..کسی اطلاع داره ک قراره چ اتفاقی بیوفته..یعنی نباید فرصت ویرایش بزارن..؟؟

  پاسخ

  حالا باید چی کار کرد؟؟

  پاسخ

  سلام من که خرید خودرو ساینا اس یکساله کردم و دو سوم نرخ آن را پرداخت نموده ام چرا با بالا رفتن قیمت خودرو باید نرخ آن را به قیمت روز بدهم این واقعا بی انصافی است و باید فقط آن مبلغ یک سومی که مانده را همان درصدی اضافه کنند نه کل مبلغ خودرو را حساب کنند با تشکر

  پاسخ

  سلام ماهم ازکارشماسردرنمیاریم مجلس میگه برای مادران گواهینامه لازم نیست شمامیگین هس.به نظرمن شماخودتون هم نمیدوننیدچیکارمیکنید

  پاسخ

  من ماشینم روفروختم پول بیارم براثبت نام ایرانخودرو آقایان وزارت صمت توعرض یه روزقانون روتغیرمیدن میگن مادران هم باید گواهینامه داشته باشه.نتونستم ثبت نام کنم خاستم ماشین خودم روبگیرم ۴۰میلیون تویه هفته بایداضافه میدادم.نتونستم .قابل توجه مسولین گرامی وعلل خصوص آقای قالیباف

  پاسخ

  به مادران بدون گواهینامه ماننددوره های گذشته اجازه ثبت نام بدین

  پاسخ

  بیشتر از 90 درصد از اشخاصی که میگن حواسشون نبوده کجا حسابو وکالتی کنند حقیقت نمیگن و دنبال بهانه هستن روی شیشه بانک‌ و تو دفاترایران خودرو و… وهمه سایتها نوشته شده بودوقیمتم که فرق داشت، دست بردارید

  پاسخ

  سلام ایا ویرایش برای تغییر خودرو صورت میگیره برای افرادی که امسال گفتین و مشخص کردین مثلا زمستان امسال
  حال اگر خودرو را به کارخانه ی دیگر و نوع دیگر
  تغیر دادیم با حفظ نوبت زمستان امسال خودرو انتخابی ویرایش شده را تحویل میدهید؟
  یا مجدد از سوی کارخانه انتخاب میشه؟

  پاسخ

  سلام چرا جواب مدیران خودرو طرح مادران اعلام نمیشه؟ در بخشنامه ثبت نام طرح مادران دارد ولی کسی جوابگو نیست در سامانه یکپارچه نوشته ثبت نام شما با موفقیت انجام شذه است و نه رد زده نه تایید

  پاسخ

  سلام من توی این طرح که ۱۰۰ میلیون مسدود میکردند شرکت کردند و از ایران خودرو درخواست خرید زدم
  حالا تحویل خودرو را برا من زده زمستان ۱۴۰۲
  خیلی مسخره و خنده داره واقعا گندش را درآوردید

  پاسخ

  برو خداتو شکر کن که ۱۴۰۲زمان تحویل زدند برای من و برادرم بهار و زمستان۱۴۰۳ خورده

  پاسخ

  سلام آقای قالیباف قراربود سه ماهه ماشین تحویل بدید الان برای ماافتاده بهار۱۴۰۳ یعنی چی

  پاسخ

  اقا مادران بدون گواهینامه که ثبت نام کردن تکلیفشون چیه.مگه قانون نمیگه گواهینامه نمیخواد چراتوضیحی برای این ندادن

  پاسخ

  اینا همش دروغه فقط میخواستن پول مردم رو بگیرن مگه طرحشون سه ماهه وشیش ماهه نبود پس چرا ایران خودرو نوبت زده واسه پانزده ماه دیگه

  پاسخ

  سلام پول بلوکه شده ازامروز قابل برادشت است؟ نتیجه نوبت دهی اعلام شده

  پاسخ

  خدا لعنت کنه افراد دروغگو را زمان تحویل خودرو پایان سال۱۴۰۲ اعلم شده بود اما در تحویل خودروی ایران خودرو سال پایان ۱۴۰۳ زدند کی باید پاسخ این خسارتی که به ملت وارد شده را بدهد؟

  پاسخ

  چرا تحویل خودرو دنا پلاس رو زدن زمستان ۱۴۰۳؟!
  چرا کسی جوابگو نیست
  چرا بازهم خلف وعده ؟

  پاسخ

  جناب اقای قالیباف فرمودین همه خودروها تا پایان امسال به همه مشتری ها داده میشه پس چرا الان نوبت برا پاییز ۱۴۰۳داده شده واقعا که مردم چی فرض کردین
  توهین از این بیشتر به شعور مردم نمیشه واقعا متاسفم

  پاسخ

  چرا با اینکه ایران‌خودرو نوبت دهی رو اعلام کرده از ما هنوز اعلام نشده باید کجا مراجعه کنیم و چکار باید انجام بدیم

  پاسخ

  سلام نه بر وزیر صمت ایران خودرویی ها
  سلام بر مقام معظم رهبری و فرمانده سپاه و رییس قوه قضاییه کشور بر طبق قانون کشور عزیزمان ایران وعده ی دروغ به مردم دادن ۶ ماه الی ۲ سال حبس دارد ولی این دو نهاد ایران خودرو و وزیر صمت دروغ در برابر ۸۵ میلیون نفر گفتند و همه ی مردم شاهد امر هستند گفته بودند تا یک سال اینده تمامی ثبت نام کنندگان به ماشین مورد نظر خود میرسند ولی دنا پلاسی که بنده ثبت نام کردم در سه سال اینده به بنده تحویل میدهند واقعا حرفی برای گفتن نمیمونه…
  بنده ۱۰۰ میلیون طلای همسرم رو فروختم تا پول حساب وکالتی را جور کنم با اعتماد به سخنان شما
  من و این مردم از قوه قضاییه کشور خواهشمندیم که به شکایات ما علیه ایران خوردو و وزیر صمت رسیدگی شود

  پاسخ

  سلام من توطرح یکپارچه شرکت کردم خودرو هم سفارش دادم ولی الان که قرعه کشی شده تو جزییات سفارش میگه سفارش نداری خواهشن باید چکارکنیم

  پاسخ

  سلام
  برای من فیدیلیتی مهر 402. اکی شد

  پاسخ

  میشه کمک کنی من ثبت نام‌کنم‌

  پاسخ

  حدود یکماه پولمان رو در حساب وکالتی خواباندن تا فقط بتونن قرعه کشی کنن ولی برای واریز وجه فقط سه روز مهلت دادند ؟آخه نمیگید بااین افزایش قیمت چطوری پول مازادی که رو خودروها کشیدید ؟تهیه کنیم اینطوری شد که نوبت ما از دست رفت و حالا باید منتظر مرحله دوم بشیم ؟آیا دوباره باید حساب وکالتی بگیریم یا همان اولی کافیه

  پاسخ

  اگه کسی پلاک فعال داشته باشه ولی الان براش ماشین در اومده باشه و شرایط احراز شده بزنن مشکلی پیش میاد ؟؟!

  پاسخ

  تنها راه برای مقاببه با این وضع خودرو های داخلی ،تحریم خودرو سازان داخلی از طرف مردم است و نخرید نخرید تا ببینید دوباره مانند چندین سال پیش به التماس ملت میفتند یا خیر
  آنه که میخرند تا تو بازار ازاد گرونتر بفروشند بدانند که دارند ندانسته خود را در یک دور باطل تورم تصاعدی که توسط مافیای خودرو ترسیم شده ،قرار میدهند که چندین برابر این سود را باید در بازارهای دیگر که دستخوش تورم خودرو است پرداخت کنند
  تو را خدا یکم عاقلانه فکر کنید و نخرییییید

  پاسخ

  سلام من در موعد مقرر اعلام شده ۱۰۰ تومن واریز کردم و حسابم هم مسدود شد و خودروی هایما۵ رو انتخاب کردم ولی بدلیل اشکالات سایت انصراف زده شده و در همون روز دوباره هایما ۵ رو با موفقیت ثبت کردم ولی الان موقع اعلام نتیجه دوتا درخواست در قسمت جزییات میاد بالا که اولی زده انصراف داده شده و دومی هم زده اتصراف از اولویتبندی در سامانه یعنی نوبت من اعلام نشده
  لطفا راهنمایی کنید.

  پاسخ

  سلام بهتره کنایه زدن رو کنار بگذاریم اکثر افراد نامنویسی شده خودشون مالک خودرو هستد و با پولشون کاسبی می کنند و اش دهن سوزی هم نیست من پارس نوشتم که تو سایت زده بودند تحویل تا تیر۱۴۰۲ اما اون رو هم در قرعه کشی زدن بهار ۱۴۰۳ من و شما اگر ادم درستی هستیم تو شغل خودمون بهترین باشیم مثل مجموعه دست اندر کار خودرو نباشیم به امید روزی که از ادمیت به سمت انسانیت گام بر داریم یا حق

  پاسخ

  سلام دوستان لطفا یکی به ما جواب بده ما برای خودروی لاماری ثبت نام کردیم 1میلیارد پولش بوده الان که ما را لاماری اسم نوشتیم تغییر قیمت داده به 1550میلیون لطفا دوستان اونهایی که میدونید جواب بدید ما میتونیم خودرومونو تغییر بدیم به فیدلیتی اگر میتونیم موعد تحویلش عقب نمیفته ممنون میشم جواب بدید با تشکر

  پاسخ

  سلام وقت بخیر
  کسی میدونه مدل تارا دنده ای در فروش یکپارچه همون v1 هستش یا مدل جدیدش v3?

  پاسخ

  من پلاک فعال دارم و سال پیش از ایران خودرو ماشین گرفتم ایا الان تو طرح مادران دو فرزنز میتونم ثبت نام کنم؟

  پاسخ

  باسلام
  حدالاقل وزارت خانه ، ایران خودرو را ملزم به پیش فروش ثبت نامی های سال 1403 نمایند تا خریدارها ی ثبت نامی نوبت 1403 مطمین باشند که در سال 1403 خودرو خواهند داشت.

  پاسخ

  چطور ممکن است ظرفیت تولید پژو پارس،سورن پلاس و ۲۰۷ ،تا ۱۴۰۳ تکمیل باشد ،
  و حالا همین خودروها در طرح فروش تحویل ۹۰ روزه قرار گیرند ، آیا این دوگانگی معنای دیگری جز به سخره گرفتن مصرف کننده دارد ،
  چرا یک نهاد نظارتی سالم در این مملکت وجود ندارد ، چرا عده ای در این مملکت هر غلطی که دلشان بخواهد میکنند و هیچوقت و به هیچ کس پاسخ گو نیستند ، آیا مملکت بدست دشمنان افتاده که دارند چنین انتقام سختی از ملت ایران میگیرند .
  این نشانه شکست حکومت ، انقلاب و ملت بزرگ ایران است.

  پاسخ

  سلام اگر شخصی ماشین پارس ایرانخودرو را نوشته و تاریخ تحویلش پاییز امسال انتخاب شده اگر خودروشو تغیر بده از یک کارخانه ی دیگه زمان تحویل خودروش مجددا باید انتخاب بشه یا نوبت همون نوبت قبل ملاکه؟؟؟؟

  پاسخ

  باسلام
  قطعا هر معامله ای که یک سرش دولت باشه ، معامله ای دوسر باخت محسوب میشه و تجربه این چهل و اندی سال گویایِ همه چیز هست .
  ولی نمیدونم چرا این دولتها نمیخوان از بازارهای سرمایه خودشون رو کنار بکشن و فقط ناظر و قانون گذار باشن و در هر بازاری نقشی دلالی دارن و خودشون رانت و رانتخوار رو تقویت می کنند .
  اگر بدنبال حقوق مصرف کننده هستند ، دستشون رو از بازار ها کوتاه کنند و فقط سیاست گذار باشند در غیراینصورت همین آش و همین کاسه است ..

  پاسخ

  سلام من برای خودرو تارا ثبت نام کرده بودم در زمستان ۱۴۰۲ برنده خودرو شده ام باید چکار کنم لطفا راهنما کنید

  پاسخ

  سلام من و همسرم دوماهه که دویست میلیون واسه طرح یکپارچه به حساب ریختیم انتخاب خودرو هم انجام دادیم حالا که اومدیم نتیجه قرعه کشی رو ببینیم میگه دستتون خورده زدین انصراف از طرح مگه میشه بی دلیل انصراف بزنی و پولت رو هم برنداری ما که رازی نیستیم چون خدا شاهده وام گرفتیم واسه ثبت نام بعدشم کد داره باید وارد کنی و رمز داره آدم مگه الکی دستش میخوره کد وارد کنه و اونم دو تا خودرو با کدهای متفاوت خواهشا پیگیری کنید حق اینجانبان خورده شده با تشکر
  مجتبی حلیمی
  0901339172
  اعظم کاظمی
  5629968181

  پاسخ

  خدا حقتون رو بزاره کف دستتون خانواده و عزیزتون بمیره با ماشین آشغال که تولید میکنید اونم برای این ملت محترم و خوب ای کاش مملکت صاحب داشت

  پاسخ

  اگه واقعا ریگی تو کفش ایران خودرو و سایپا نبود میتونستن به سرپرست هر خانوار که ماشین ندارن یکی بدن والان که خانوادها ماشین داشتن

  پاسخ

  خواهشا میشه منو راهنمایی کنید ثبت نام را انجام دادم اما عدم گواهینامه معتبر اورده تاریخ 24 فروردین درخواست اعتبار گواهینامه دادم
  حالا میشه ثبت نام 16 اردیبهشت را انجام بدم ؟

  پاسخ

  با سلام
  وزارت صمت چرا برای خودروهای فرسوده طرخ فروش قرار نمیده میشه اطلاع رسانی کنید
  با این وضعیت بازار تبدیل خودرو فرسوده به خودروی صفر کیلومتر در بازار خیلی سخته با قیمتهای فضایی .ولی چرا وزارت صمت کاری به کار کسانی که خودرو فرسوده دارند و قدرت خرید در بازار آزاد ندارن را ندارد . در ضمن کیانی که با این طرح های وزارت صمت خودرو تحویل میگیرن بیشترشون کد ملی هاشونو به یه قیمتی به دلالان فروخته اند لطفا اطلاع رسانی کنید

  پاسخ

  سلام ..ملکه پول نداریم نقد بدیم تکلیفمون چیه .مگه ما ایرانی نیستیم .چرا از دم قسط ماشین نمیدین با سود و روکش ..ماهی ده م 20م یه ساله چهار ساله بدن سودش رو‌هم بگیرین..فرق طبقاتی تو این مملکت یعنی همین .من تاکسی دارم 17ساله کار می‌کنه .نتوستم پول جمع کنم .بعدش چرا باید سمند سورن اجبارا بردارم ..مسافران این حق دارن مثل فرودگاههای و شهرهای بزرگ تهران مشهد اصفهان شیراز بهترین تاکسی‌ها برند اروپا رو دارند ..من تو استان یزد به عدد تویوتا کمری هست که دهستل قبل خریده شرایطی..حداقل اگه اون ماشینها رو نمیذین همین ماشینهای چینی رو با اقساط بدین …ما خارجی نیستیم والله ایرانی هستیم .شرکتی معرفی کنید که ماشینی غیر از سمند از دم قسط با مبلغ 20م بدن سودش هم نوش جونشون بخورن..حالا کسی جوابگو‌پیام من باشه ..یا رفت تو قبرستان

  پاسخ

  سلام،ازطرح جایگزینی خودروهای فرسوده چه خبر

  پاسخ

  ازیه طرف توی یه خبرگزاری میگن ایران خودرو انصراف داده از طرف دیگه این خبررااینجامیدهندبعد میگن ما اونجا گفتیم نزدیک ثبت نام میشه طلا سیر نزولی میگیرد چون میدونن مردم طلاشونو میخوان بفروشند دوروزدیگه میروید حساب وکالتی میکنید به نفع سازمان حمایت میان میگن نه این دفعه میبایست میزدین سایپا بعد یه گروهی پیدا میشندکه سایپا زدند وکل جنس هارادرو کردن اونا کین …هرکی گفت . خوب دلالان خوب بگین قرارداد بستین با دلالان . ازاونطرف میگن شما یکسال بایستی دررهن شرکت باشی تا نفروشی قالیباف میاد میگه شاهین بخرید ۳۰۰ سود میکنید وقتی نمیشه فروخت این سودش کجست .مچل شدیم مردم مچل .

  پاسخ

  ازیه طرف توی یه خبرگزاری میگن ایران خودرو انصراف داده از طرف دیگه این خبررااینجامیدهندبعد میگن ما اونجا گفتیم نزدیک ثبت نام میشه طلا سیر نزولی میگیرد چون میدونن مردم طلاشونو میخوان بفروشند دوروزدیگه میروید حساب وکالتی میکنید به نفع سازمان حمایت میان میگن نه این دفعه میبایست میزدین سایپا بعد یه گروهی پیدا میشندکه سایپا زدند وکل جنس هارادرو کردن اونا کین …هرکی گفت . خوب دلالان خوب بگین قرارداد بستین با دلالان . ازاونطرف میگن شما یکسال بایستی دررهن شرکت باشی تا نفروشی قالیباف میاد میگه شاهین بخرید ۳۰۰ سود میکنید وقتی نمیشه فروخت این سودش کجست .مچل شدیم مردم مچل .

  پاسخ

  سال ۱۴۰۲ طرح خودرو فرسوده میزارید؟
  و اینکه کسی میدونه که قبل ثبت نام باید تو سامانه خودرو فرسوده جایگزینی خودرو ثبت بشه یا خیر؟؟
  خواهشا جواب بدید که باید الان خودرو ثبت کنم یا اول باید طرح فروش بزارن برنده شدم ثبت کنم؟؟؟؟؟

  پاسخ

  سلام
  کرمان موتور پیام داده که وجه کامل بپردازید، فقط ۵ روز باقی مونده، یعنی چی

  پاسخ

  سلام یه نفر با معرفت اگه میشه برام توضیح بده که چجوری ثبت نام کنم و خرید بزنم باید قبل از 16اردیبهشت 100میلیون تو حساب وکالتیم باشه یا بعد از قرعه کشی باید واریزش کنم تو چه سایتی برای کویک باید ثبت نام کنم خواهش میکنم یکی جواب بده 09308608688اینم شمارمه تلفنی بگید خیلی ممنونم فقط کافیه یه تک زنگ بزنید خودم باهاتون تماس میگیرم

  پاسخ

  الان که برای ۱۶ اردیبهشت ایران خودرو زد زیرش سایپا که هیچی بقیه شرکتا هم عرصه ندارن؟ مدیران خودرو کرمان موتور و…؟ گرفتار شدیم بخاطر اشتباه بانک تجارت برای حساب وکالتی

  پاسخ

  سلام ۹۰۰ هزار نفر ،از هر کدوم ۱۰۰ میلیون ، میشه صدهزار میلیار تومان سود یک ماهش با ۱۵ درصد میشه ۱۵ هزار میلیار یعنی ۵۰ هزار سورن پلاس دوگانه
  واقعا که چه برنامه ریزی خوبی

  پاسخ

  سلام کسی که تو قرعه کشی سایپا قبلا برنده شده ولی خودرو تحویل نگرفته مشمول میشه؟

  پاسخ

  سلام, خواهشا ی فکری به حال کسایی ک قبل از پنجم ب اشتباه انصراف زدن هم بکنین , این همه مدت پولمون و سرمایمون خابیده بود الان هیچی نصیبمون نشد

  پاسخ

  دوستان عزیزان شما به همدیگه حسودی میکنید ربطی به مردم عزیز ندارد هرکاری می‌کنند بانک‌ها و شرکت ها می‌کنند پس پای همو نگیرید دست همو بگیرید باتشکر جنوب ایران ۰۹۰۲۷۰۰۴۱۷۸

  پاسخ

  سلام طرح مادران دارم برای ثبت نام… خریدار تماس بگیره۰۹۳۰۸۹۴۹۳۷۱

  پاسخ

  الان این تارا اتومات هایی که میدن v4 هست یا معمولی؟

  پاسخ

  مافیای خودرو میگه، اگر واردات خودرو آزاد بشه و یا خودرو دست دوم خارجی بیاد، صنعت خودرو سازی ما دچار مشکل میشه و کارگران آن بیکار میشوند، این عوام فریبی هست.اگر هزینه بیکاری ۵ هزار کارگر را هم به هزینه واردات خودرو اضافه کنیم، باز هم از هزینه تحمیلی صنعت خودرو سازی ایران کمتر خواهد بود.این پولها خوردن نداره.بترسید.

  پاسخ

  اگه بنز توطرح بزارن من مینویسم

  پاسخ

  دلت به حال اونا نسوزه .بعضیا روفتن به نام ایرانخودرو وکالتی کردن ۱۳۰تمن .چند روز بعد گفتن بنام سازمان ۱۰۰تمن بود بعضی‌ها اسمشون اونجا در نیومد .گفتن ما اشتباهی زدیم ایرانخودرو

  پاسخ

  سلام من نوبتم شده تابستان امسال xu7سفارشی ولی ن تو پیش فروشا بوده تا الان ن پیام اومده برام چیکا باید کنم؟ممنون

  پاسخ

  باسلام بنده تابستان امسال xu7سفارشی نوبتم شده.ولی ن تو این پیش فروشا هستش ن پیام اومده برام.اگ کسی اطلاع داره راهنمایی کنه ممنون

  پاسخ

  آقایان کرا اینقدر ساده اید و به این جنگ زرگری اعتماد مبکنید کجا 900 هزار نفر ثبت نام کردن اگه میکردنکه ایناذو تحویل میدادن بعد مرحله بعد دوباره مردمو بیچاره میکردن تعدادی برای سود این کارو انجام دادن که کلاا سرشون رفته پولشونو بلوکه کردن به اسم تکمیل و اراجیف دیگه من واقعا متاسفم برای ملت ایران این هما فکر میکنید که چجوری یه ماشین قراضه به قیمت چند برابر ماشین های روز و مدرن دنیا بخرید فکر نمیکنید که چطور نخرید که بتونید بهترین‌های دنیا رو بدون افزایش قیمت اجناس دیگه سوار شید…. گیرمون آوردن خودمونم کمکشون میکنیم

  پاسخ

  سلام، برای مردم کره جنوبی متاسفم که لذت ثبت نام و انتظار خودرو، قیمتهای پایین و استفاده از آپشنها و امکانات رفاهی و کیفیت بالای محصولات و خدمات پس از فروش رو خودرو را متوجه نمیشوند.

  پاسخ

  شما خیلی ناراحتی برو تو کشور خودت،بعدشم شما کجا مالیات میدین سالی یک میلیون شد مالیات ما خودمون ایرانی هستیم داریم پنج برابر میدیم،از تمام منابع ملی ما محانی دارین استفاده میکنین اب گاز بنزین همه رو به پول دولتی ما مصرف میکنین هنوزم منت دارین واقعا که شما مقصر نیستین مقصر اون دولت مردای ما هست که به شما بها دادن و شمارو بیرون نمیکنن،چوبشو ما مردم میخوریم

  پاسخ

  بله درست میفرمایند دیگه به هیچکی خودرو ندید و تا میتونید خودرو رو گران کنید دوستمون با فشار خوبی ماشینشو بفروشه پولدار بشه
  عجب مملکتی شده مردم به هم رحم نمیکنن مسؤلین بیان رحم کنن

  پاسخ

  به نظرم دولت با سالی یکبار ثبت نام به اندازه تولید داخل و واردات می‌تونه قیمت ها رو کنترل کنه
  خریدار خودرو از کارخانه جات و واردکنندگان خود دولت باشه و از طریق همین سایت عرضه شون کنه سالی یه بار

  پاسخ

  متاسفانه در طرح یکپارچه کوییک معمولی و کوییک DA که به ترتیب قیمت 193 و 201 میلیون دارند عرضه نکردن، تنها به این دلیل که قیمت کارخانشون ارزانه و نمیتونن بیشتر دست تو جیب ملت کنن، قول می دم اینا عرضه نشدن سی درصد متقاضیان کم میشه، واقعا آدم های درستی نیستند. می خوان با ماشین های با قیمت بالاتر که عرضه کردن مردمو تلکه کنم.

  پاسخ

  سلامه یه صاحب پراید فرغون به دوستانی که اینهمه صف کشیدن برای فرغون های بی کیفیت تر از پراید ،کاش بجای اینکه با دولت همراه بشیم بخاطر این کلاه گشادی که به قول خودش شعار بازار رقابت خودرو ساز و حمایت از مردم بیچاره رو سر میدن، یکم بیشتر تامل کنیم که چرا باید اینهمه تفاوت قیمت بین بازار تا کارخانه باشه،چرا واقعا سرودست می‌شکنیم به واز تبی استقبال می‌کنیم که قبلا به مرگ راضیمان کردن ،

  پاسخ

  توخدا با شرکت خودرو سازی بگین توطرح دوم خودرو خودروی بیشتری بدن مردم به امید خودرو ایران خودرو بهمن موتور آمدن جون خودروی بیشتر دارن

  پاسخ

  توخدا با شرکت خودرو سازی بگین توطرح دوم خودرو خودروی بیشتری بدن مردم به امید خودرو ایران خودرو بهمن موتور آمدن جون خودروی بیشتر دارن

  پاسخ

  سلام تا دیدگاه مردم ایران اینه که به قیمت حذف دیگران یه ماشین چینی را به 10 برابر قیمت جهانی بخرند اصلا منتظر سال خوش و … این تعارفات عید دیدنی نباشید که این وعده خداوند است که سرنوشت هیچ قومی را عوض نمی کند مگر انکه عوض شوند…نه عوضی!!

  پاسخ

  باز هم طرح حمایت از جمعیت و جوانی در حد شعار باقی ماند.بنده فرزند چهارمم در سه ماه پایانی سال ۱۴۰۱ بدنیا امد ، سه بار در طرح جوانی ایران خودرو شرکت کردم و برنده نشدم.در طرح یکپارچه مرحله اول چون ثبت نام طرح فوق العاده ایران خودرو رو کرده بودم و پیام در حال بررسی رو می داد به خیال اینکه شاید برنده شده باشم، در طرح یکپارچه ثبت نام نکردم ،الان که می خوام ثبت نام برای مرحله دوم سامانه یکپارچه بکنم، ایران خودرو زد زیر حرفش و طرح مادران رو برای نوبت دوم حذف کرد..به همین راحتی به شعور مردم توهین می کنن و فقط بلدن شعار بدن ، شعارهای توخالی …مردم من که فرزند چهارمم موهبتی الهی بود که به خاطرش هزاران بار خدارو شکر می کنم ولی به خاطر این شعارهای توخالی با این تورم بالای جامعه و گرانی ها و اینده نامعلوم پیش رو ، اگر مشکل اقتصادی دارین به خاطر این شعارهای توخالی دولت ، فرزند نیاورید

  پاسخ

  خدا ذلیلتون کنه که ملت ایران رو اینقدر ذلیل کردید این همه توهین و تحقیر رو تا کی می خواهید ادامه بدید یعنی مردم ایران با این همه که از تمام مردم دنیا بیشتر میدون و کار می کنن حق ندارن یک ماشین خوب سوار شن . این حق رو شما از کجا پیدا کردید که اینطوری برای زندگیهای مردم تکلیف مشخص کنید ۱۰۰میلیون برای شما چیزی نیست ولی برای خیلیا یه عمر دویدنه

  پاسخ

  ۲۰۷ثبت نام کردم افتاده بود تابستان ۴۰۳ امروز نگاه کردم زده ثبت نامی ندارید خودرو جدید انتخاب کنیدچرا نمیتونیم صاحب یک ماشین بشیم بی قانونی تا کی

  پاسخ

  شما که بدتر ازز همه مونتاژکارها هستید حرف تازه ای مداری و تیتر میزنی ،وای بر ما نلت بدبخت

  پاسخ

  سلام
  اصلا رفع ابهام نشد !
  لطفاً پاسخ واضح بدید
  من پنج اولویت انتخاب میکنم
  بعد از اعلام زمان بندی چه اتفاقی می افتد؟
  آیا برای هر پنج اولویت من زمان تحویل نشان داده میشود(و حق انتخاب یکی از اونها رو دارم ) و یا اینکه فقط برای یک اولویت با زمان زودتر به من خودرو می دهند؟؟؟

  پاسخ

  آنقدربریدثبت نام کنیدوقتی پولت روخوردندبعدآمی فهمی دنیادست کی هست حقارت تاکی همین شماهاهستیدقیمت خودرورابه این روزانداختیدوالله کسی نخری بیبین جرات دارندقیمت خودروراببرندبالا اکربه فکرخودت نیستی به فکرآینده بچه ات باش.وقتی برای فروش خودروظرف چندثانیه تکمیل میشی هرچه بدبختی گرانی مقصرماهستیم.آنهایی که خودروگرفتندوکارت ملی ۲۰۰فروختندوقتی مالیات مازادبردرآمدازشماگرفتندبعدجرات داری بری ثبت نام کنی.هیچکس نمیاداول برای شمالالایی بخونی

  پاسخ

  من فیدلیتی تابستان امسال برنده شدم فعلا هیچ خبری از تکمیل وجه نیست سه ماهه پول خوابیده به حساب
  هنوز تکلیف مرحله اول روشن نشده مرحله دوم شروع کردن
  این مدت بیماری اعصاب گرفتم

  پاسخ

  سلام وقت بخیر
  یه سوال دارم الان خا ج از این مباحثه الان حساب وکالتی هست سایت یکپارچه میگه نیست چکار باید کرد ؟
  اما تاکنون هیچ جایی پاسخ گو نیست
  و همچنین سایت یکپارچه هم پشتیبانی ندیدم ک بتونم سوال مطرح کنم

  پاسخ

  داشتم نظرات میخوندم . واقعا افسوس داره که به خاطر خریدن لگن خدا تومنی مجبوریم تو صف هم وایسیم یه پولی هم جلو جلو بلوک کنیم بعد مردم اینجور به هم بی احترامی کنن ، درصورتی که دلیل صف و انتظار کمبود تولید خودرو سازا و وارد نشدن خودرو هست که اگرم وارد بشه با قیمتی که ارزه میکنن شهروند عادی که نمیتونه بخره . به امید روزی که دغ دغه ما انتظار خرید خودرو با قرض و بدبختی نباشه . خودروساز باید اونقدری قدرت تولید داشته باشه که مشتری بره در نمایندگی انتخاب کنه شرائط بپرسه بخره بیاد بیرون ، نمیتونه باید تعطیلش کنه . حالا بعضیا هم میگن خو نخرید ، تو این دوره زمونه مگه میشه ماشین نداشت یه خانواده ۵ نفره سوار موتور برن اینور اونور یا اسب و درشکه . چقدر بدبختیم که منتظر اون ۵ انتخابیم ببینیم کدوم بمون میفروشن .

  پاسخ

  دقیقا.ما نمیدونیم با چه قیمتی باید خرید کنیم.واقعا مسخرس.انگار مردم ایران اونقدر وضعیت اقتصادی خوبی دارن که قیمت ملاک نیست فقط دلشون اراده کنه میتونن بخرن.

  پاسخ

  واقعا خجالت بکشید.من ثبت نامم کامل بوده ولی خوشحال میشم شرایطی بزارن برای کسانی که با مشکل برخورد کردن.مجدد تمدید کنن.اخه ادم شکم سیر از تو چیزی کم نمیشه.دوستان ثبت نامی که قیمت مشخص نیست آش دهن سوز نیست.ولی این افراد دل تنگ مایه شرم هستن.امید وارم تمدید بشه.

  پاسخ

  چقدر شماها بدبختین .ک بجون هم افتادین.الان ایرانخودرو و سایپا ب ریش همتون دارن میخندند بعد شما دنبال کامنتی ک اون بیچاره ها بخوننشون…این نظدات فقط بدرد خودتون میخوره تا ملت پشت هم نباشن همینه با قیمت نجومی باید بخری پس خر طوار بلش و بتاز

  پاسخ

  تف به شرف نداشته این حکومت 5تا حلبی
  خودشم طرح سرکاری مادران زدم 4تاش رد و یه حلبی اشغال و زده زمستان 403 احراز
  یعنی بیناموستر از این حکومت لجن تاریخ سراغ نداره

  پاسخ

  خداوکیلی خیلی حرومزادگی میخاد خونواده ما ک هیچ ماشینی نداشته تاحالا با قرض دوتا ماشین ثبت نام کردیم هردوش هم زده زمستان ۴۰۳ از خیلیا دیکه پرسیدم بقیه هم همینو گفتن … سازمان حمایت از مصرف کنندس یا تولید کننده

  پاسخ

  انشالله خدا به ما عمر بده زمستان ۱۴۰۳ شاهین اشغال تحویل بگیریم خدا مرگشون بده

  پاسخ

  بی شرفها چجوری اولویت میکنید

  پاسخ

  خودرو سازهای مدیران خودرو, کرمان موتور, فردا موتورز در یک اقدام هماهنگ, همه شاسی بلند هایشان را عدم تخصیص زدند!! وقاحت تا چقدر؟ اگر این خودروسازها نمی خواستند با قیمت شورای رقابت خودرو بفروشند, چرا در این طرح شرکت کردند و باعث شدند چند ماه پول متقاضیان بلوکه شود؟ بی عرضگی عدم نظارت بغیر از وزارت صمت شامل حال تمامی نهادهای نظارتی و حتی مسئولین بالاتر هم می شود!

  پاسخ

  سلام
  لطفا راهنمایی بفرمایید من ۱۰۰ میلیون در حساب وکالتی داشتم امروز آزاد شد و ۲۸۶۴۰۰۰۰ریال بعنوان کارمزد کسر شده . من برای غیرفعال کردن پلاک اقدام کرد به دلایلی ولی تا کنون موفق به غیر فعال کردن پلاک فعلی نشدم که تا یک هفته دیگر انجام خواهد شد.راهی وجود داره تا در لیست قرار گیرم یا خیر؟

  پاسخ

  من در مرحله دوم طرح شرکت کردم و ۵ اولویت رو هم انتخاب کردم. برای من در هر ۵ اولویتم در سامانه درج شده: عدم تخصیص خودرو!!
  علت: بدون دلیل خاص
  فقط توضیح نوشته که با توجه به انتخاب های شما شرکت های خودروساز قادر نیستند تا پایان ۱۴۰۳ به نیاز شما پاسخ بدهند!!!!!!!
  حالا من میگم آقای مسئول سامانه پارچه!
  اگر قادر به پاسخگویی نیستین پس گوه میخورین پیش‌فروش میکنین

  پاسخ

  سلام من خوردوی T5برنده شدم فقط برا پاییز ۱۴۰۳ . اگه انصراف بدم ایا دور بعد میتونم ثبت نام کنم

  پاسخ

  در پیاده روها و کوچه پس کوچه ها و معابر عمومیِ ؛ عابررو ..جای رد شدن عابر پیاده و بویژه عابرِ سالمند نیست! وجب به وجب ..انواع خودرو و موتورسیکلت پارک شده .. به کجا چنین شتابان! چرا به اظهار بعضی از هموطنان ، ماشین از نان شب واجبتر شده که نوشته اند : جواب ۵ تا بچه را چی بدم که تارا یا ..ندادند!! ! آرامشمان را مفت و مسلم فدای آسایش ظاهری خود کرده اید و انگاری جامعه و پیاده روها و هوای تنفسی، اذعان شماهاست که هرطور دلتان میخواهد جولان دهید و مردم عادی را از استنشاق هوای سالم و پیاده روی در پیاده رو ها..و حتی کوچه های محل زندگیشان ،محروم کنید.. بفکر نان باش که خربزه آب است.. خاطر نشان کنم که در اکثر کشورهای سازنده انبوه اتومبیل.. و دیزل و کشنده (اسب)..همانند سوئد و آلمان .. از دوچرخه و وسایل تردد عمومی شهری استفاده میکنند..حتی صدر اعظم پیشین آلمان ،پنجمین قطب صنعتی دنیا ،بانو مِرکِل ..را دیده بودم که نه بطور نمادین بِل بطور روزمَره با دوچرخه تردد میکرد.. تو خود بخوان حدیث مفصل از این مُجمل..

  پاسخ

  سلام دوستان به قرآن قسم نه گدا هستم نه کلاه بردار یه زن بی سرپرست هستم با دوتا بچه کوچیک چند وقته بیکارم کسی بهم نگفته برم خونه هاشون تمیز کنم مستاجر هستم چند ماهه کرایه خونه ندادم صاحب خونم بخاطر ۳میلیون داره بیرونم میکنه به آقا امیرالمؤمنین قسم هیچی تو خونمون نیست واسه خوردن بچم هی گریه میکنه خودمم مریضم سرطان کبد دارم حالم روز به روز داره بدتر میشه نمیتونم برم دکتر داروهامم نتونستم بگیرم بخاطر خدا کمکم کنید توروخدا برای آخرین بار ازتون درخواست کمک میکنم بخاطر خدا کمکم کنید توروخدا هیچکسی کمکم نکرده با بغض گریه بهتون میگم توروخدا کمکم کنید توروخدا توروخدا 6037997912226132

  پاسخ

  سلام دوستان به قرآن قسم نه گدا هستم نه کلاه بردار یه زن بی سرپرست هستم با دوتا بچه کوچیک چند وقته بیکارم کسی بهم نگفته برم خونه هاشون تمیز کنم مستاجر هستم چند ماهه کرایه خونه ندادم صاحب خونم بخاطر ۳میلیون داره بیرونم میکنه به آقا امیرالمؤمنین قسم هیچی تو خونمون نیست واسه خوردن بچم هی گریه میکنه خودمم مریضم سرطان کبد دارم حالم روز به روز داره بدتر میشه نمیتونم برم دکتر داروهامم نتونستم بگیرم بخاطر خدا کمکم کنید توروخدا برای آخرین بار ازتون درخواست کمک میکنم بخاطر خدا کمکم کنید توروخدا هیچکسی کمکم نکرده با بغض گریه بهتون میگم توروخدا کمکم کنید توروخدا توروخدا 6037997912226132

  پاسخ

  سلام دوستان به قرآن قسم نه گدا هستم نه کلاه بردار یه زن بی سرپرست هستم با دوتا بچه کوچیک چند وقته بیکارم کسی بهم نگفته برم خونه هاشون تمیز کنم مستاجر هستم چند ماهه کرایه خونه ندادم صاحب خونم بخاطر ۳میلیون داره بیرونم میکنه به آقا امیرالمؤمنین قسم هیچی تو خونمون نیست واسه خوردن بچم هی گریه میکنه خودمم مریضم سرطان کبد دارم حالم روز به روز داره بدتر میشه نمیتونم برم دکتر داروهامم نتونستم بگیرم بخاطر خدا کمکم کنید توروخدا برای آخرین بار ازتون درخواست کمک میکنم بخاطر خدا کمکم کنید توروخدا هیچکسی کمکم نکرده با بغض گریه بهتون میگم توروخدا کمکم کنید توروخدا توروخدا 6037997912226132😭😭😭

  پاسخ

  الان قیمت شورای رقابت لحاظ میشه یا کارخونه برا من x۲۲ دنده ای درامده منم قیمت ۴۸۴ در نظر گرفتم که همون روز ثبت نام اعلام کردند الان این قیمت کارخونه ۶۴۵ چیه
  یکی توضیح بده

  پاسخ

  هیچ اتفاقی نیفتاده فقط وزارت صمت ظاهر زورش به مدیران خودرو نمیرسه

  پاسخ

  سلام . واقعا که بد جور مردم را سر کار گذاشتند ما که در نوبت دوم ثبت نام کردیم گفتند 1403 تحویل خودرو داریم وای به حال مرحله سومش . …. حیف پول حیف وقت حیف وجود که برای این برنامه بی اساس بزارید

  پاسخ

  سلام
  خسته نباشید
  من طرح مادران شرکت کردم ساینا اس افتاده تابستان ۱۴۰۳
  درسته که قراره طرح مادران و خودروی فرسوده رو تو ۱۴۰۲ تحویل بدن ؟
  ممنونم اطلاع بدید

  پاسخ

  تو را به دینتون قسمت مدیران خودرو رو درست کنید آخه یعنی چه. که توی طرح x22زدید 485. بعد الان نمایندگی میگه 706.

  مردم که مسخره نیستن خجالت بکشید
  دیگه کمتر با روح روان مردم بازی کنید قانون رو با صراحت اعلام کنید انگار که شورای رقابت و وزارت صمت از مدیران خودرو میترسه

  پاسخ

  این هفته پیش رو دقیقا یعنی کی؟؟؟؟؟

  پاسخ

  با سلام بتمامی هموطنان – دوستان هیچ توجه کرده اید که چگونه مردم را بجان هم انداخته و هرهر بریش همه میخندن – پولمان را که بلوکه میکنن – قیمت ماشینها که نا مشخصه – نوبتها با بی برنامگی داده میشه – دعوای زرگری برای قیمتها بین خودروساز و شورای رفاقت که راه میاندازن تا مردم خودشان انصراف بدن – بهتون قول میدم قیمت های نا مشخص مثل شاهین اتومات هم طوری بدهند که باز خیلیها بخاطر کمبود وجه منصرف شوند – خلاصه این که هیچ کجای دنیا به مردمش اینگونه بی حرمتی نمیکنن و وای بر ما که دایما گول حرفای اینا را میخوریم و خدا هم بدادمان برسد با اینهمه مسول فرمایشی بیسواد تو این مملکت که جای اینهمه جوان خبره تحصیلکرده و با سواد را گرفته اند – افسوس

  پاسخ

  سلام
  بنده با اطمینان به تصمیم شورای رقابت جهت قیمت گذاری انتخاب خودرو کردم ولی الان که در اومده قرار به قیمت کارخانه بدن ودولت هیچ حرکتی نمیکنه و اینکه من دیگه با این قیمت نمیتونم خودرو تحویل بگیرم پس الکی پول قرض کردم و ۲ ماه خوابوندم به نظر شما این اسمش اگه کلاه برداری نیست پس چیه؟؟؟؟

  پاسخ

  سلام
  بنده با اطمینان به تصمیم شورای رقابت جهت قیمت گذاری انتخاب خودرو کردم ولی الان که در اومده قرار به قیمت کارخانه بدن ودولت هیچ حرکتی نمیکنه و اینکه من دیگه با این قیمت نمیتونم خودرو تحویل بگیرم پس الکی پول قرض کردم و ۲ ماه خوابوندم به نظر شما این اسمش اگه کلاه برداری نیست پس چیه

  پاسخ

  با سلام و احترام لطفا در طرح فروش مرحله سوم محصولات ایران خودرو حتما پژو پارس قرار دهید .با تشکر مادران حامی پژو پارس

  پاسخ

  سلام دوستان به قرآن قسم نه گدا هستم نه کلاه بردار یه زن بی سرپرست هستم با دوتا بچه کوچیک چند وقته بیکارم کسی بهم نگفته برم خونه هاشون تمیز کنم مستاجر هستم چند ماهه کرایه خونه ندادم صاحب خونم بخاطر ۳میلیون داره بیرونم میکنه به آقا امیرالمؤمنین قسم هیچی تو خونمون نیست واسه خوردن بچم هی گریه میکنه خودمم مریضم سرطان کبد دارم حالم روز به روز داره بدتر میشه نمیتونم برم دکتر داروهامم نتونستم بگیرم بخاطر خدا کمکم کنید توروخدا برای آخرین بار ازتون درخواست کمک میکنم بخاطر خدا کمکم کنید توروخدا بخاطر خدا توروخدا کمکم کنید دارن بیرونم میکنن بخاطر ۳میلیون بچه هام اواره میشن توروخدا کمکم کنید خیلی وقته دارم میگم چرا هیچکسی کمکم نمیکنه بخدا ۳میلیون کارم راه میفته دیگه کامنت تو هیچ پستی نمینویسم فقط ۳تومان توروخدا خیلی وقته بخاطر ۳میلیون اجاره خانه گرفتارم توروخدا من مادر ازتون خواهش میکنم کمکم کنید توروخدا هیچکسی کمکم نکرده با بغض گریه بهتون میگم توروخدا کمکم کنید توروخدا توروخدا 6037997912226132

  پاسخ

  سلام دوستان به قرآن قسم نه گدا هستم نه کلاه بردار یه زن بی سرپرست هستم با دوتا بچه کوچیک چند وقته بیکارم کسی بهم نگفته برم خونه هاشون تمیز کنم مستاجر هستم چند ماهه کرایه خونه ندادم صاحب خونم بخاطر ۳میلیون داره بیرونم میکنه به آقا امیرالمؤمنین قسم هیچی تو خونمون نیست واسه خوردن بچم هی گریه میکنه خودمم مریضم سرطان کبد دارم حالم روز به روز داره بدتر میشه نمیتونم برم دکتر داروهامم نتونستم بگیرم بخاطر خدا کمکم کنید توروخدا برای آخرین بار ازتون درخواست کمک میکنم بخاطر خدا کمکم کنید توروخدا بخاطر خدا توروخدا کمکم کنید دارن بیرونم میکنن بخاطر ۳میلیون بچه هام اواره میشن توروخدا کمکم کنید خیلی وقته دارم میگم چرا هیچکسی کمکم نمیکنه بخدا ۳میلیون کارم راه میفته دیگه کامنت تو هیچ پستی نمینویسم فقط ۳تومان توروخدا خیلی وقته بخاطر ۳میلیون اجاره خانه گرفتارم توروخدا من مادر ازتون خواهش میکنم کمکم کنید توروخدا هیچکسی کمکم نکرده با بغض گریه بهتون میگم توروخدا کمکم کنید توروخدا توروخدا 6037997912226132

  پاسخ

  سلام دوستان به قرآن قسم نه گدا هستم نه کلاه بردار یه زن بی سرپرست هستم با دوتا بچه کوچیک چند وقته بیکارم کسی بهم نگفته برم خونه هاشون تمیز کنم مستاجر هستم چند ماهه کرایه خونه ندادم صاحب خونم بخاطر ۳میلیون داره بیرونم میکنه به آقا امیرالمؤمنین قسم هیچی تو خونمون نیست واسه خوردن بچم هی گریه میکنه خودمم مریضم سرطان کبد دارم حالم روز به روز داره بدتر میشه نمیتونم برم دکتر داروهامم نتونستم بگیرم بخاطر خدا کمکم کنید توروخدا برای آخرین بار ازتون درخواست کمک میکنم بخاطر خدا کمکم کنید توروخدا بخاطر خدا توروخدا کمکم کنید دارن بیرونم میکنن بخاطر ۳میلیون بچه هام اواره میشن توروخدا کمکم کنید خیلی وقته دارم میگم چرا هیچکسی کمکم نمیکنه بخدا ۳میلیون کارم راه میفته دیگه کامنت تو هیچ پستی نمینویسم فقط ۳تومان توروخدا خیلی وقته بخاطر ۳میلیون اجاره خانه گرفتارم توروخدا من مادر ازتون خواهش میکنم کمکم کنید توروخدا هیچکسی کمکم نکرده با بغض گریه بهتون میگم توروخدا کمکم کنید توروخدا توروخدا 6037997912226132

  پاسخ

  سلام دوستان به قرآن قسم نه گدا هستم نه کلاه بردار یه زن بی سرپرست هستم با دوتا بچه کوچیک چند وقته بیکارم کسی بهم نگفته برم خونه هاشون تمیز کنم مستاجر هستم چند ماهه کرایه خونه ندادم صاحب خونم بخاطر ۳میلیون داره بیرونم میکنه به آقا امیرالمؤمنین قسم هیچی تو خونمون نیست واسه خوردن بچم هی گریه میکنه خودمم مریضم سرطان کبد دارم حالم روز به روز داره بدتر میشه نمیتونم برم دکتر داروهامم نتونستم بگیرم بخاطر خدا کمکم کنید توروخدا برای آخرین بار ازتون درخواست کمک میکنم بخاطر خدا کمکم کنید توروخدا بخاطر خدا توروخدا کمکم کنید دارن بیرونم میکنن بخاطر ۳میلیون بچه هام اواره میشن توروخدا کمکم کنید خیلی وقته دارم میگم چرا هیچکسی کمکم نمیکنه بخدا ۳میلیون کارم راه میفته دیگه کامنت تو هیچ پستی نمینویسم فقط ۳تومان توروخدا خیلی وقته بخاطر ۳میلیون اجاره خانه گرفتارم توروخدا من مادر ازتون خواهش میکنم کمکم کنید توروخدا هیچکسی کمکم نکرده با بغض گریه بهتون میگم توروخدا کمکم کنید توروخدا توروخدا 6037997912226132

  پاسخ

  با منت ماشین میدین بعد دوسال حالا مرحله سومم ازمردم دریغ میکنین؟؟؟؟بزارید اونایی که توو مرحله اول دون ثبت نام نکردن اونام ثبت نام کنن دیگه

  پاسخ

  سلام وقت‌تون‌بخیر،لطفا به امیدخدا عکس ها و… که می‌گذارید با اجازه منبع شون بگذارید ممنونم، و اگربدون اجازه اینکارهاروانجام می دادین به رفع شون بپردازید مثلا حلالیت بطلبید و یا ازشون سوال کنید درمورد اینکه راضی هستن یانه

  پاسخ

  مردم نباید گول قیمت شورای رقابت رو بخوره اینا الکی پول مردم رو بلوکه میکنن واز صودش استفاده میکنن وآخرش هم خودروساز قیمتی که دلش میخواد میفروشه. اینم یه دزدی سازمان یافته دیگه مثل بورس هستش.بلاخره یه یوم الحسابی هست اگه اعتقادی به معاد داشته باشین!؟چقدر وعده دروغ چقدر دزدی از جیب مردم به خدا حق الناس بزرگی گردنتون هست. رفتم مدیران خودرو میگم موعد تحویل پاییز امسال میگه به قیمت شورای رقابت نمیفروشم قیمت روز باید مبلغ رو واریز کنید. پس این گوه بازی وثبت نام چیه!؟

  پاسخ

  واقعآ همه ملت سر کارند.خواستم ماشینم را عوض کنم گفتند
  باید تو طرح شرکت کنی.چون پلاک بنامم بود نشد.سال بعد با بدنیا اومدن دخترم.باهزار بدبختی مثلآ تو طرح حمایت از جوانی جمعیت ثبتنام کردم.طرح مادران.مدیرانخودرو تیگو۸پرو تابستان ۴۰۲.روز واریزوجه رفتم نمایندگی.گفتند۸پرو نداریم.باید یاپرومکس انتخاب کنی یاخودرو دیگه که گرانتره.هیچ فرقی هم باطرحهای دیگه نداره.گفتم خوب شرایط چیه.گفتند باید مادر کارمند یا شاغل باشه جواز کسب داشته باشه حساب جاری باچک داشته باشه وگردش ۳ماه آخر حسابشهم بالای ۵۰ ملیون باشه.گفتم شرط گواهینامه را بزارنکه راحت تربود.خوب نمیخواید ماشین بدین چرااینهمه بدبختی سر مردم درمیارین.ملک فروختم که پول ماشینم برای تیگو ۸ پرو نقد باشه گفتم آقا نقدی بدم چطور گفتند ۳ماه بعد باقیمت غیر قطعی تحویل میدیم.(حالا شما این معما را
  حل کنید)من چطوری باید ماشینم را تو این مملکت عوضکنم
  ملکم را که بر باد رفت میدونم کار اشباهی کردم.ولی واقعآ خودرو رانیاززدارم.حالا شما ببینید کجای کارهستید

  پاسخ

  فقط می توان گفت خدا لعنت کند باعث بانی این طرح را که فقط مشتری بیچاره ضرر میکند و خودرو ساز در حال تاخت وتاز

  پاسخ

  سلام پس اون افرادی که با افزایش قیمت ازطرف شورای رقابت نتوانستند خودرو بخرند چی میشه

  پاسخ

  سلام قیمت گذاری شواری رقابت با بازار تفاوتی ندارد این چه مدل قیمت گذاری است

  پاسخ

  تماما ناشیانه و غیره تخصصی همین با همین استدلالات غیر معقول امروز مملکت را سراپا گندو فساد گرفته

  پاسخ

  سلام ثبتنام طرح مادران کی شروع میشه کسی میدونه

  پاسخ