;
coinex

قیمت جدید خودرو به زودی اعلام می‌شود

طبق اطلاعیه مدیر کل روابط عمومی شورای رقابت، قیمت جدید خودرو به زودی اعلام خواهد شد. آیا قیمت خودرو روندی افزایشی خواهد داشت یا کاهشی؟

سپهر دادجوی توکلی مدیر روابط عمومی شورای رقابت، در اطلاعیه جدید خود گفت، قیمت جدید خودرو براساس جلساتی که در روزهای شنبه و سه‌شنبه برگزار می‌کنیم، اعلام خواهد شد. قیمت خودرو از چند سال پیش تاکنون نوسانی به شدت بالا را تجریه کرده و شاهد هستیم که به صورت روزانه تغییر می‌کند. حال معلوم نیست که قیمت‌های اعلامی توسط شورای رقابت چگونه خواهد بود، اما امیدواریم که مصلحت ملت در آن در نظر گرفته شود.

بیشتر بخوانید: شایعه افزایش قیمت خودرو توسط شورای رقابت تکذیب شد؛ «قرار نیست هر سه ماه قیمت خودرو افزایش یابد»

قیمت جدید خودرو به زودی اعلام می‌شود

مدیر کل روابط عمومی شورای رقابت گفت:

جلسات شورای رقابت برای بررسی قیمت خودرو هر هفته برگزار می‌شود و به‌زودی قیمت‌های جدید خودرو‌ها اعلام خواهد شد.

چگونگی محاسبه قیمت خودرو‌ها همیشه موضوعی مبهم برای خریداران این خودرو‌ها بوده است و خود شرکت‌های عرضه کننده نیز هیچ اطلاعات شفافی در این زمینه ارائه نمی‌دهند.

قیمت جدید خودرو به زودی اعلام می‌شود

سپهر دادجوی توکلی مدیر روابط عمومی شورای رقابت در خصوص قیمت های جدید خودروها گفت: «این شورا روزهای شنبه و سه‌شنبه جلساتی برگزار می‌کند به طوری که در جلسات به این موضوعات پرداخته می‌شود و به زودی قیمت‌های جدید خودرو‌ها اعلام خواهد شد.»

توکلی گفت:

بررسی قیمت خودرو در روند کار کارشناسی قرار دارد.

او در پاسخ به این سوال که مبنای قیمت خودرو‌های متقاضیان ثبت سفارش قبل چگونه است؟ گفت: «اگر قیمت زمان عقد قرارداد وجود داشته باشد همان ملاک است و هیچگونه افزایش قیمتی شامل این دست از متقاضیان نخواهد شد.»

بیشتر بخوانید:

دیدگاه شما در خصوص قیمت جدید خودرو چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر