coinex
OMPFinex

قابلیت دسته‌بندی چت‌های واتساپ به زودی منتشر می‌شود

ویژگی دسته‌بندی چت‌های واتساپ به‌زودی منتشر خواهد شد. محبوب‌ترین پیام‌رسان جهان باز هم یک ویژگی مورد انتظار جدید را در دست معرفی دارد.

متا در حال کار بر روی ویژگی دسته‌بندی چت‌های واتساپ است تا پیام‌رسان محبوب خود را پر از امکانات ریز و درشت کند. روز گذشته در خبری دیگر اعلام کردیم که واتس‌اپ ویژگی گفتگو با کاربران دیگر پیامرسان‌ها را نیز برای کاربران معرفی خواهد کرد. با اینکه پیام‌رسان شرکت متا از لحاظ امکانات از رقیبی مانند تلگرام عقب است، اما رویه خوبی پیش گرفته است و شاید روزی تلگرام را کنار بزند!

بیشتر بخوانید: قابلیت گفتگو با کاربران پیامرسان‌های دیگر به واتساپ می‌آید!

قابلیت دسته‌بندی چت‌های واتساپ در دست توسعه است

واتس اپ، اپلیکیشن پیامرسان متعلق به متا، با به‌روزرسانی‌های اخیر خود بر پیشرفت‌های UI/UX و افزودن ویژگی‌های موردانتظار تمرکز داشته است. آخرین آپدیت بتای واتس اپ که شماره نسخه این اپلیکیشن را به 2.23.19.7 ازتقا می‌دهد، اکنون ازطریق برنامه بتای Google Play در دسترس است و یک ویژگی کاربردی را به‌ارمغان می‌آورد: امکان فیلتر کردن چت‌های واتساپ.

به گزارش WABetaInfo، این ویژگی جدید برای توانمندسازی کاربران با کنترل بیشتر بر روی چت‌های خود، ساده‌سازی مدیریت پیام و اولویت‌بندی پیام‌ها طراحی شده است. درحالی‌که این ویژگی هنوز درحال توسعه است، آخرین به‌روزرسانی بتا نگاهی اجمالی به برخی از پیشرفت‌های قابل‌توجه آن را ارائه می‌دهد.

فیلتر جدید به کاربران این امکان را می‌دهد تا فهرستی از چت‌های گروهی خود را جمع‌آوری کنند و درعین‌حال مکالمات فردی را حذف کنند. برای افزایش وضوح و تمایز، فیلتر “Personal” به “Contacts” تغییر نام داده شده است تا منحصراً شامل چت‌های فردی باشد. قابل‌ذکر است که فیلتر «Business» در این به‌روزرسانی به‌طور کامل حذف شده است.

اکنون یک فیلتر برگه اختصاصی «Groups» وجود دارد که یک تغییر جدیدی است و درخواست‌های طولانی‌مدت کاربران را برای راهی آسان‌تر به‌منظور مدیریت و سازماندهی چت‌های گروهی در این برنامه را تأیید می‌کند. بسیاری از افراد، چه برای کار، خانواده، دوستان یا سرگرمی‌ها، عضو بخشی از گروه‌های متعدد هستند و این فیلتر دسترسی سریع‌تر و سازماندهی بهتر را نوید می‌دهد.

قابلیت دسته‌بندی چت‌های واتساپ در دست توسعه است

درحال‌حاضر، این ویژگی برای گروه محدودی از آزمایش‌کنندگان بتا واتس‌اپ در دسترس است، اما انتظار می‌رود که در آینده نزدیک برای کاربران گسترده‌تری ارائه شود.

علاوه‌بر فیلترهای چت، واتس‌اپ به‌طور فعال بر روی ویژگی‌های دیگری مانند تأیید ایمیل و امکان مخفی کردن آدرس‌های IP درحین تماس‌ها کار می‌کند. علاوه‌بر این، کاربران اکنون می‌توانند با استفاده از آواتارها در آخرین نسخه بتا، به به‌روزرسانی‌های WhatsApp status پاسخ داده و عملکردهای برنامه را غنی‌تر کنند.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره قابلیت دسته‌بندی چت‌های واتساپ چیست؟ دیدگاه خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید و اخبار تکنولوژی را با ما دنبال کنید.

.

منبع: ترنجی

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر