coinex
OMPFinex

کیف پول TON به زودی به تلگرام افزوده می‌شود

طبق گفته پاول دوروف، کیف پول TON به زودی به تلگرام افزوده می‌شود و این شبکه اجتماعی با شبکه TON بیشتر ادغام می‌شود. این کیف پول از بخش تنظیمات در دسترس خواهد بود.

پاول دوروف در کانال تلگرامی خود گفت به عنوان گام دیگری از سوی این پیام‌رسان به سمت وب۳ و ادغام بیشتر با شبکه TON، کیف‌پول TON به تلگرام اضافه می‌شود.

به گفته وی، این کیف‌پول به عنوان یک مینی‌-اپ به تلگرام اضافه می‌شود و از بخش تنظیمات می‌توانید به آن دسترسی پیدا کنید.

بیشتر بخوانید: قابلیت استوری تلگرام برای تمام کاربران منتشر شد

کیف پول TON به زودی به تلگرام افزوده می‌شود

براساس پست دوروف، تلگرام به واسطه Fragment، پلتفرم خرید و فروش مبتنی بر TON، بیش از ۱۲۰ میلیون دلار دارایی دیجیتالی را به فروش رسانده و موفقیت اولیه این پروژه نشانگر پتانسیل وب۳ و تلگرام است.

این مینی‌اپلیکیشن از ماه نوامبر به بخش تنظیمات تلگرام اضافه می‌شود و از طریق آن کاربران تلگرامی می‌توانند بدون خروج از پیام‌رسان به کیف‌پول TON دسترسی پیدا کنند.

کیف پول TON به زودی به تلگرام افزوده می‌شود

پروژه TON در واقع بازمانده پروژه رمزارز بومی تلگرام است که در سال ۲۰۱۸ از سوی این شرکت کلید خورد و بیش از یک میلیارد دلار سرمایه را جذب خود کرد، اما در نهایت این پروژه به دلیل فشار رگولاتورها ناتمام ماند.

در سال ۲۰۲۰، پروژه TON آغاز به کار کرد و سال گذشته (۲۰۲۲)، امکان خرید و فروش نام‌های کاربری و ID تلگرام با استفاده از توکن TON و بازارگاه فرگمنت برای کاربران فراهم شد.

بیشتر بخوانید: 

نظر شما درباره اضافه شدن کیف پول TON به تلگرام چیست؟ دیدگاه خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید و اخبار تکنولوژی را با ما دنبال کنید.

.

منبع: پیوست

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر