OMPFinex
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

همه چیز درباره سقوط پهپاد در گرگان ؛ از یوفو تا خمپاره و پهپاد!

دقایقی قبل و با سقوط یک شی ناشناس در گلستان صدای مهیبی شنیده شد. در این نوشتار به همه چیز درباره سقوط پهپاد در گرگان می‌پردازیم.

دقایقی قبل بر اثر سقوط یک شی ناشناس در بلوار استاندارد گرگان صدای مهیبی در این شهر شنیده شد و گزارش‌های اولیه حکایت از این دارد که در اثر موج انفجار سقوط ناشی از این شی شیشه منازل اطراف و اتومبیل‌های واقع در اطراف محل حادثه شکسته است. برخی شایعات اولیه این موضوع را با اشیای پرنده ناشناس یا یوفوها مرتبط می‌دانستند اما اظهارنظرهای رسمی حاکی از چیز دیگری است.

بیشتر بخوانید: گزارش ناسا درباره یوفوها منتشر شد؛ مدرکی مبنی بر وجود موجودات فرازمینی وجود ندارد!

همه چیز درباره سقوط پهپاد در گرگان

علی مهاجر، معاون سیاسی استاندار گلستان سقوط یک فروند پهپاد در گرگان را تایید کرد و گفت: این پهپاد حوالی ساعت ۹صبح ساقط شده و تکه‌های آن در مناطقی از شهر گرگان سقوط کرد.

وی شایعه ساقط شدن ۸فروند پهپاد را تکذیب کرد و گفت این تکه‌ها مربوط به یک پهپاد می‌باشد و نیرو‌های نظامی و امنیتی مشغول بررسی ابعاد این حادثه هستند

وی گفت در اثر سقوط این پهپاد در مناطق مسکونی دو شهروند مجروح شدند. سردار دادگر فرمانده انتظامی گلستان گفت: چند شی ناشناس در چند نقطه شهر گرگان سقوط کرده است و درباره جزئیات، اطلاعات خاصی نداریم و در حال بررسی هستیم.

وی ادامه داد: وضعیت در کنترل کامل است و هیچ مشکلی وجود ندارد.

بیشتر بخوانید:

سقوط پهپاد در گرگان بحث‌های زیادی در فضای مجازی رقم زده است. نظر شما چیست؟ اگر اهل استان گلستان هستید و اطلاعات خاصی در این موضوع دارید با تکراتو در بخش نظرات در میان بگذارید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر