coinex
OMPFinex

بررسی دنبال‌شوندگان ایلان ماسک در ایکس ؛ ثروتمندترین مرد جهان مخاطب چه کسانی است؟

ثروتمندترین فرد جهان 415 نفر را در توییتر سابق دنبال کرده است اما دنبال‌شوندگان ایلان ماسک در ایکس چه کسانی هستند؟ در ادامه نوشته با تکراتو همراه باشید.

ایلان ماسک به عنوان ثروتمندترین فرد جهان و مالک شبکه اجتماعی ایکس (توییتر سابق) بیشترین میزان فالوور را در این شبکه اجتماعی دارد و تعداد زیادی توییت نیز در آن منتشر می‌کند. اما این کارآفرین برجسته 415 اکانت را نیز در ایکس دنبال کرده است. حال در این مطلب قصد داریم به بررسی دنبال‌شوندگان ایلان ماسک در ایکس بپردازیم.

بیشتر بخوانید: درآمد ثروتمندترین افراد جهان در نیمه اول 2023 چقدر بوده است؟

دنبال‌شوندگان ایلان ماسک در ایکس چه افرادی هستند؟

ایلان ماسک صاحب شرکت‌های تسلا، اسپیس ایکس و پلتفرم ایکس (توئیتر سابق) در این شبکه اجتماعی ۱۵۵ میلیون دنبال‌کننده دارد، اما تنها ۴۱۵ حساب کاربری را دنبال می‌کند.

بررسی این ۴۱۵ حساب کاربری نشان می‌دهد سلیقه ماسک در توییتر چندان عجیب نیست و حتی ممکن است بسیار سنتی باشد.

او حساب رسمی بسیاری از شخصیت‌های مهم جهان مانند ریشی سوناک، امانوئل مکرون، نارندرا مودی، اورزولا فون در لاین، وزارت امور خارجه ایالات متحده، اتحادیه اروپا و خانواده سلطنتی انگلیس را دنبال می‌کند.

بررسی دنبال‌شوندگان ایلان ماسک در ایکس ؛ ثروتمندترین مرد جهان مخاطب چه کسانی است؟

او همچنین اکانت‌های مربوط به طرفداران تسلا مانند «تسلا سواران دره سیلیکون ولی»، Car Dealership Guy و چندین فرد دیگر که با خوشحالی در تجارت او سرمایه‌گذاری کرده‌اند، دنبال می‌کند. به‌نظر می‌رسد او از تملق هواداران خود بدش نمی‌آید.

ماسک همچنین از Jay Bhattacharya، استاد پزشکی در دانشگاه استنفورد و یکی از نویسندگان بیانیه بزرگ Barrington را دنبال می‌کند که خواستار برداشتن همه محدودیت‌های کرونایی شده بود و از نظریه ایمنی گله‌ای حمایت می‌کرد. او همچنین صفحات مرتبط با رمان‌هایی را که به میراث کلاسیک و معماری سنتی می‌پردازند دنبال می‌کند.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره دنبال‌شوندگان ایلان ماسک در ایکس چیست؟ دیدگاه خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید و اخبار تکنولوژی را با ما دنبال کنید.

.

منبع: سیتنا

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر