coinex
otetmarket
راهنمای خرید تکراتو

تجهیز سازمان‌های امنیتی اطلاعاتی آمریکا به هوش مصنوعی تایید شد

به‌زودی شاهد تجهیز سازمان‌های امنیتی اطلاعاتی آمریکا به هوش مصنوعی سیا و دیگر آژانس‌های اطلاعاتی آمریکا به چت‌باتی مشابه ChatGPT خواهیم بود.

به گزارش تکراتو و به نقل از خبرگزاری مهر، برنامه چت‌بات سازمان‌های امنیتی اطلاعاتی آمریکا، با داده‌های عمومی موجود آموزش خواهد دید و برای اینکه ماموران بتوانند صحت داده‌ها را مورد سنجش قرار دهند، منابع داده و پاسخ‌هایی فراهم می‌سازد.

بیشتر بخوانید: خیز چین برای رهبری بازار هوش مصنوعی

تجهیز سازمان‌های امنیتی اطلاعاتی آمریکا به هوش مصنوعی

بخش «Open Source Enterprise» سازمان سیا درنظر دارد تا به زودی ابزار هوش مصنوعی را در سازمان‌های اطلاعاتی آمریکا ارائه کند. البته سازمان سیا تعیین نکرده که از چه ابزار هوش مصنوعی در این زمینه بهره خواهد برد.

تجهیز سازمان‌های امنیتی اطلاعاتی آمریکا به هوش مصنوعی

به‌نظر هدف از این اقدام بررسی و گزینش راحت‌تر انبوه اطلاعات توسط جاسوسان آمریکایی بوده است. هنگامی‌که ابزار ساخته شود، 18 آژانس اطلاعاتی آمریکا به آن دسترسی خواهند داشت. بااین‌حال قانون‌گذاران و مردم عادی قادر به استفاده از آن نخواهند بود. همچنین این ابزار براساس قوانین حریم خصوصی آمریکا طراحی شده، اما مشخص نیست دولت چگونه از نشت آن به اینترنت یا استفاده از اطلاعاتی که به‌صورت کلی تهیه شده‌اند، جلوگیری به عمل می‌آورد.

بیشتر بخوانید: 

دیدگاه شما در خصوص تجهیز سازمان‌های امنیتی اطلاعاتی آمریکا به هوش مصنوعی چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید و اخبار تکنولوژی را با تکراتو دنبال کنید.

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر