coinex
otetmarket
خرید بلیط هواپیما

عرضه قسطی تیگارد X35 در سامانه یکپارچه [+زمان عرضه]

عرضه قسطی تیگارد X35 در سامانه یکپارچه خودرو به زودی آغاز خواهد شد. تیگارد X35 به عنوان یک خودرو کراس‌اوور کوچک به زودی وارد بازار خواهد شد.

براساس اطلاعات تازه بدست رسیده، قرار است عرضه قسطی تیگارد X35 در سامانه یکپارچه عرضه خودرو انجام شود. این خودرو کراس‌اوور کوچک و جمع و جور ظاهراً از هفته آینده و توسط شرکت سانیار موتور در سامانه یکپارچه عرضه می‌شود. لازم به ذکر است که قیمت تیگارد X35 فعلاً به طور قطعی توسط شورای رقابت تعیین نشده، ولی احتمالاً تا چند روز دیگر قیمت قطعی آن اعلام و در سامانه برای فروش قرار داده خواهد شد.

بیشتر بخوانید: سایپا با سه خودرو جدید وارد مرحله سوم فروش یکپارچه خودرو می‌شود

عرضه قسطی تیگارد X35 در سامانه یکپارچه از هفته آینده

تیگارد X35 یکی از کراس‌اوورهای جمع و جور مونتاژی در بازار ایران است که اخیراً شاهد حضور آن در خیابان‌ها هستیم. این کراس‌اوور کوچک که همان بایک X35 است، توسط سانیار موتور در ایران مونتاژ و عرضه می‌شود. فروش این خودرو در گذشته توسط سایت شرکت انجام می‌شد اما حالا با اجباری شدن عرضه محصولات سواری در سامانه یکپارچه، سانیار موتور قصد دارد تا با فروش اقساطی تیگارد X35 پا به این عرصه پرحاشیه بگذارد.

طبق اطلاعات بدست رسیده این خودرو در مراحل پایانی قیمت‌گذاری توسط شورای رقابت است و به همین دلیل فعلاً به طور قطعی نمی‌توان در مورد قیمت دقیق نقدی و همچنین شرایط فروش اقساطی آن اظهار نظر کرد.

عرضه قسطی تیگارد X35 در سامانه یکپارچه از هفته آینده

با توجه به این که تیگارد ایکس ۳۵ به زودی توسط شورای رقابت قیمت‌گذاری می‌شود، احتمالاً در هفته آینده شاهد حضور این کراس‌اوور جمع و جور در میان خودروهای موجود در سامانه یکپارچه باشیم.

قیمت تیگارد ایکس 35 در بازار

قیمت ایکس ۳۵ در بازار حدود ۱ میلیارد و ۵۰ میلیون تومان است که با توجه به امکانات و مشخصات فنی‌اش می‌توان گفت ارزش خرید بالاتری نسبت به رقبایش دارد.

بیشتر بخوانید:

دیدگاه شما در خصوص عرضه قسطی تیگارد X35 در سامانه یکپارچه چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید.

.

منبع: اسب بخار

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر