coinex
otetmarket
راهنمای خرید تکراتو

51 هزار خودرو سایپا در فرایند تحویل به مشتریان است

51 هزار خودرو سایپا طبق اعلام مدیر تحویل این گروه خودروسازی در فرایند تحویل به مشتریان قرار دارد. این بخشی از تجاری‌سازی خودروهای این شرکت است.

طبق آخرین آمارها، 51 هزار خودرو سایپا در فرایند تحویل به مشتریان است. رضا اشجعی، مدیر تحویل شرکت خودروسازی سایپا به عنوان دومین خودروسازی برتر ایران در ادامه برنامه تجاری‌سازی خودروهای خود اعلام کرد که 51 هزار خودرو در صف تحویل به مشتریان است و از 5 سایت تولیدی محصولات این شرکت فعلاً 6 هزار دستگاه خارج شده تا به نمایندگی‌ها و سپس به مشتریان تحویل گردد.

بیشتر بخوانید: شاهین وانت به عنوان جدیدترین محصول سایپا در راه است! [+مشخصات فنی احتمالی]

51 هزار خودرو سایپا در فرایند تحویل به مشتریان است

رضا اشجعی مدیر تحویل شرکت خودروسازی سایپا، گفت:

«درحال‌حاضر از پنج سایت تولیدی، خودرو تحویل مشتریان داده می‌شود؛ خودرو‌هایی که مربوط به شهرستان هستند توسط تریلی حمل و خودرو‌هایی که مشتریان درخواست تحویل حضوری دارند با حضور آنها در سایت‌های تولیدی تحویل صورت می‌گیرد.»

وی افزود: «درباره تحویل خودرو‌های حضوری، به تمام مشتریان پیامک ارسال می‌شود و در صورتی که تمایل داشته باشند، در داخل سیستم ثبت‌نام می‌کنند و طبق هماهنگی حضور یافته و خودرو را تحویل می‌گیرند.»

اشجعی ادامه داد:

«در‌حال‌حاضر حدود شش، هفت‌هزار دستگاه خودرو پلاک‌گذاری شده و تقریبا روزانه از ۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ دستگاه خودرو به نمایندگی‌ها برای تحویل به مشتری ارسال می‌شود.»

51 هزار خودرو سایپا در فرایند تحویل به مشتریان است

مدیر تحویل گروه خودروسازی سایپا درباره فرآیند تجاری‌سازی تا تحویل به مشتری ۵۱هزار دستگاه خودرو گفت: «حدود ۶هزار دستگاه خودرو از سایت‌های تولیدی برای تحویل به نمایندگی‌ها و درنهایت به مشتری خارج شده است؛ از حدود ۴۵هزار دستگاه خودروی باقیمانده، حدود ۶هزار دستگاه از آنها پلاک دارند و بخشی از این خودرو‌ها نیز آماده فروش هستند که باید فاکتور شوند؛ همچنین بخشی از این خودرو‌ها فاکتور شده و منتظر پلاک‌گذاری آنها هستیم و به محض اینکه پلاک‌ها بیایند، خودرو‌ها حمل می‌شوند.» وی افزود:

برای خودرو‌های بدون مجوز، در حال پیگیری برای گرفتن مجوز هستیم. اشجعی در پاسخ به این سوال که آیا خودرویی وجود دارد که سازمان ملی استاندارد اجازه پلاک‌گذاری برای آن صادر نکرده باشد، گفت: «در‌حال‌حاضر چنین موردی نداریم.»

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره‌ انتظار برای دریافت 51 هزار خودرو سایپا توسط مشتریان چیست؟ دیدگاه خود را در بخش کامنت ها با تکراتو در میان بگذارید.

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر