coinex
otetmarket
خرید بلیط هواپیما

طرح فروش پژو پارس آبان 1402 [+شرایط و قیمت]

ایران خودرو، طرح فروش پژو پارس آبان 1402 را آغاز کرد. این طرح در شرایط فروش ایران خودرو در سامانه یکپارجه وزارت صمت فعال شده است.

شرایط فروش پژو پارس در دو مدل مختلف از این سدان محبوب در سامانه یکپارچه خودروهای داخلی اعلام شد. این طرح فروش ویژه متقاضیان دور اول فروش خودرو در سامانه یکپارچه است که از طرف سازنده پیامک تکمیل وجه دریافت کرده و در اولویت پاییز 1402 قرار دارند. لازم به ذکر است که اسامی تمامی افراد منتخب این طرح در وب‌سایت فروش محصولات ایران خودرو به نشانی https://esale.ikco.ir/ درج شده است. در ادامه نوشته جزئیات بخشنامه فروش ایران خودرو قابل مشاهده است.

بیشتر بخوانید: دومین نمایشگاه تحول صنعت خودرو 1402 ؛ نمایش خودروهای هیبریدی ایرانی

طرح فروش پژو پارس آبان 1402 آغاز شد

ایران خودرو شرایط ثبت‌نام پژو پارس در سامانه یکپارچه را ویژه متقاضیان اولویت‌بندی شده در پاییز 1402 و 1403 در شرایط فروش فوری آغاز کرد. مراحل تکمیل وجه در این طرح از روز پنجشنبه، 18 آبان 1402 آغاز و تا ساعات پایانی روز یکشنبه، آذر 1402 ادامه خواهد داشت.

فروش ویژه ایران خودرو مخصوص دو خودرو پژو پارس ELX با موتور XU7P پژو پارس سال با موتور XU7P است که متقاضیان فراخوانی شده می‌توانند پس از تکمیل وجه، خودرو خود را با موعد تحویل 90 روزه تحویل بگیرند.

قیمت مصوب پژو پارس ELX با موتور XU7P، معادل 333 میلیون و 897 هزار تومان اعلام شده و قیمت پژو پارس سال با موتور XU7P نیز برچسب قیمتی 294 میلیون و 133 هزار تومان خورده است.

طرح فروش پژو پارس آبان 1402 آغاز شد

خودرو پژو پارس را می‌توان محبوب‌ترین و یکی از قدیمی‌ترین خودروهای تولیدی ایران خودرو دانست که سالهاست با همان ظاهر همیشگی تولید و در طرح‌های فروش متنوع ایران خودرو به فروش رسیده است.

مشخصات فنی پژو پارس ELX با موتور XU7P

پژو پارس که از سال 1379 در تبلیغات ایران خودرو قرار گرفت حالا پس از گذشته 23 سال هنوز هم با همان ظاهر اولیه تولید می‌شود. این خودرو تاکنون با موتورهای مختلفی وارد بازار شده که هرکدام ویژگی‌های خاص خود را دارند. آخرین مدل این سدان جذاب نیز که با اسم ELX با موتور XU7P شناخته می‌شود، دارای مشخصات زیر است:

  • قدرت: 97 اسب‌بخار
  • گشتاور: 146 نیوتن‌متر
  • شتاب: 100 کیلومتر در 12 ثانیه
  • سرعت: 185 کیلومتربرساعت
  • مصرف ترکیبی: 7 لیتر در 100 کیلومتر
  • حجم موتور: 1.8 لیتر
  • پیشرانه: 4 سیلندر XU7 Plus

بیشتر بخوانید:

دیدگاه شما در خصوص طرح فروش جدید پژو پارس در سامامه یکپارچه چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید.

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر