;
coinex

هوش مصنوعی کوپایلوت در مرورگر اج حالا می‌تواند ویدیوها را خلاصه کند

به نظر می‌رسد که مایکروسافت، هوش مصنوعی کوپایلوت در مرورگر اج را به ویژگی خلاصه کردن ویدئوها مجهز کرده است. هوش مصنوعی جدید مایکروسافت قابلیت دیگری هم دریافت کرده است.

مایکروسافت به تازگی هوش مصنوعی کوپایلوت در مرورگر اج را ارتقاء  داده و یک ویژگی جذاب به آن اضافه کرده است. این ویژگی قادراست ویدئوهای شما را خلاصه کرده و براساس اطلاعات مفید و کلیدی در ویدئو، آن را به شما نشان دهد. همچنین هوش مصنوعی مولد کوپایلت مایکروسافت، می‌تواند متن ویدئو موردنظر را نیز استخراج و آن را به صورت خلاصه به شما تحویل دهد. ضمناً پیش‌تر نیز این ویژگی در هوش مصنوعی بارد در دسترس کاربران آن قرار گرفته بود.

بیشتر بخوانید: مایکروسافت احتمالا فروشگاه بازی‌های ایکس باکس را به اندروید و آیفون بیاورد

هوش مصنوعی کوپایلوت در مرورگر اج یک ویژگی جدید دریافت کرد

هوش مصنوعی Copilot مایکروسافت هم‌اکنون در مرورگر اج قادر است بخش‌های کلیدی ویدئو مورد نظرتان را خلاصه کرده و در قالب یک ویدئوی جدید ارائه دهد. این مدل هوش مصنوعی همچنین قادر است متن ویدئو را نیز استخراج کرده و به صورت جداگانه ارسال کند. اما این قابلیت‌ها فعلاً در دسترس تعداد محدودی از کاربران ویندوز قرار گرفته و به زودی برای همه کاربران به صورت عمومی منتشر خواهد شد.

یک گزارش جدید بیان می‌کند که ظاهراً هوش مصنوعی Copilot قابلیت ادراک دارد و می‌تواند محتوای ویدئو را بررسی کند. یکی دیگر از قابلیت های کوپایلت، قابلیت تقسیم‌بندی بخش‌های کلیدی ویدئوهای آپلود شده یوتیوب است تا مخاطب بهتر بتواند آن را درک کند.

هوش مصنوعی کوپایلوت در مرورگر اج یک ویژگی جدید دریافت کرد

همانطور که گفتیم این قابلیت فعلاً در دسترس تعداد کمی از کاربران ویندوزی مرورگر اج در دسترس است. همچنین انتظار می‌رود که کاربران نسخه اندروید و iOS هم بتوانند به زودی از این امکان جذاب بهره‌مند شوند.

قابلیت خلاصه‌سازی ویدئو کوپایلوت این امکان را به کاربر می‌دهد که بتواند تعامل بهتری با ویدئوهای مختلف داشته باشد. این یک نکته بسیار مهم است که کاربر می‌تواند پیش از تماشای ویدئو، ابتدا خلاصه‌ای از آن را تماشا کرده و اطلاعات مورد نیازش را دریافت کند. این مهم در صرفه‌جویی وقت بسیار حائزاهمیت است.

مایکروسافت همچنین اعلام کرده که قصد دارد هوش مصنوعی مولد Copilot را به GPT-4 Turbo تجهیز کند. این هوش مصنوعی قابلیت جستجوی عمیق را در اختیار کاربر قرار می‌دهد و در جستجوی موضوعات پیچیده به شما کمک کند.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در خصوص ویژگی خلاصه‌سازی ویدئو و استخراج متن خلاصه توسط هوش مصنوعی کوپایلوت چیست؟ لطفاً نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو درمیان گذاشته و اخبار تکنولوژی را با ما دنبال کنید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر