;
coinex

زمان واریز یارانه آذر 1402 مشخص شد [+جزئیات پرداخت و زمان برداشت]

زمان واریز یارانه آذر 1402 از سمت سازمان هدفمندی یارانه‌ها اعلام شد. مبلغ یارانه آذر 1402 برای هر فرد بدون تغییر برای دهک‌های یک تا سه، 400 هزار تومان و دهک‌های 4 به بعد، 300 هزار تومان است.

سازمان هدفمندی یارانه‌ها، طبق روال هرماهه این‌بار زمان واریز یارانه آذر 1402 را اعلام کرد. براساس اعلام این سازمان، مرحله 154 یارانه کمک معیشتی طبق دهک‌بندی‌های صورت گرفته از ساعات اولیه سه‌شنبه، 21 آذر 1402 به حساب افراد مشمول واریز می‌شود.

از زمانی که مبلغ یارانه آذر به حساب واریز می‌شود افراد می‌توانند بلافاصله آن را برداشت کنند. ضمناً مشمولینی که کالابرگ الکترونیکی را برای خود انتخاب کرده‌اند نیز به میزان استفاده از حساب آنها کسر و مابقی مبلغ به حسابشان واریز می‌شود.

بیشتر بخوانید: یارانه 4 میلیونی مادران باردار و شیرده ؛ جزئیات طرح ملی «یسنا» را بخوانید

زمان واریز یارانه آذر 1402 اعلام شد

مرحله 154 یارانه کمک معیشتی مانند چیزی که در ماه‌های گذشته دیده‌ایم بامداد روز 21 هرماه است. یارانه آذر 1402 نیز از این قاعده مستثنی نیست و مبلغ یارانه 300 و 400 هزار تومانی به حساب سرپرست خانوار واریز خواهد شد.

طبق سنوات گذشته، خانوارهایی که در دهک 1 تا 3 قرار دارند به ازای هر نفر 400 هزار تومان یارانه می‌گیرند و خانوارهایی که از دهک 4 تا 10 هستند به ازای هر نفر 300 هزار تومان یارانه دریافت خواهند کرد.

لازم به ذکر است، افرادی که یارانه نقدی را به عنوان یارانه برداشتی خود انتخاب کرده‌اند می‌توانند مبلغ کامل یارانه را برداشت کنند، اما افرادی که طرح کالابرگ الکترونیک را انتخاب کرده، باید بدانند که در صورت استفاده به همان مبلغ از حسابشان کسر شده و مابقی مبلغ واریز خواهد شد.

زمان واریز یارانه آذر 1402 اعلام شد

واریز یارانه سال 1403

پیش‌تر بسیاری از افراد مشمول یارانه نگران این بودند که ممکن است با تغییراتی در لایحه بودجه 1403 و برنامه هفتم توسعه، پرداخت یارانه در سال 1403 منتفی شود. اما روز گذشته با اعلام رسمی سعید شوال، معاون سازمان برنامه و بودجه مشخص شد که واریز یارانه 1403 در دستور کار قرار گرفته و قطع نخواهد شد. با این خبر نگرانی بایت دریافت یارانه از بین رفت.

وی در در این خصوص گفت:

یارانه نقدی، معیشتی و کالابرگ الکترونیکی به گروه‌های یارانه‌بگیر و مددجویان تحت پوشش سازمان بهزیستی و کمیته امداد در سال 1403 نیز پرداخت خواهد شد. همچنین یارانه دارو، شیرخشک و ملزومان مصارف پزشکی و همچنین پرداخت یارانه نان و خرید تضمینی گندم در سال 1403 نیز در دستور کار قرار دارد.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد زمان پرداخت یارانه آذر 1402 چیست؟ لطفاً نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو درمیان بگذارید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر