coinex
otetmarket
راهنمای خرید تکراتو

شیائومی 15 اولین دستگاهی خواهد بود که با اسنپدراگون 8 نسل 4 عرضه می‌شود

هفته گذشته مشخص شد که حق راه‌اندازی تراشه قدرتمند اسنپدراگون 8 نسل 4 کوالکام به صورت انحصاری در اختیار شیائومی قرار گرفته است. بعد از شنیدن چنین خبر هیجان‌انگیزی حتما برای شما جالب است که بدانید این برند چینی کی از این تکنولوژی استفاده می‌کند. طبق گفته‌‌ها و شنیده‌ها، به نظر می‌رسد شیائومی 15 اولین دستگاه مجهز به این تراشه خواهد بود.به تازگی شایعات جدیدی منتشر شده که می‌گوید شیائومی 15 به عنوان اولین دستگاه مجهز به اسنپدراگون 8 نسل 4، قرار است در اواسط اکتبر وارد بازار شود. اگر گفته‌های Digital Chat Station در خصوص انحصاری بودن تراشه کوالکام درست باشد بنابراین احتمالا خبر عرضه شیائومی 15 و 15 پرو نیز صادق است.


بیشتر بخوانید:


 احتمالا شیائومی 15 در اواسط اکتبر با اسنپدراگون 8 نسل 4 عرضه می‌شود

البته مثل همیشه ممکن است تا زمان عرضه خیلی چیزها تغییر کند اما با توجه به اینکه شیائومی سال گذشته در تاریخ 26 اکتبر نسل 14 خود را رونمایی کرده بعید نیست که نسل بعدی هم در چنین تاریخی معرفی شود.

احتمالا شیائومی 15 در اواسط اکتبر با اسنپدراگون 8 نسل 4 عرضه می‌شود

با این وجود احتمالا این دستگاه نیز مانند پرچمداران قبلی که عادت کردیم اسم آنها را در بین بهترین گوشی های 2024 ببینیم،  ابتدا فقط به بازار چین عرضه شده و مدتی بعد به بازارهای جهانی راه می‌یابد. به طور مثال شیائومی 14 در فوریه امسال MWC اولین حضور بین‌المللی خود را تجربه کرد.

طبق گفته‌های Digital Chat Station گویا اسنپدراگون 8 نسل 4 به امتیاز تک هسته‌ای حدود 2700 و امتیاز چند هسته‌ای حدود 10000 در Geekbench می‌رسد. همچنین اعلام شد که پردازنده آن دارای دو هسته بسیار بزرگ است که با فرکانس 3.6 تا 4 گیگاهرتز کار می‌کنند. این منبع وعده بهبود عملکرد را در هر دو سمت CPU و GPU به کاربران دادهاست.

بیشتر بخوانید:

دیدگاه خود را در بخش نظرات با تکراتو به اشتراک بگذارید و اخبار تکنولوژی را با ما دنبال کنید.

منبع:gsmarena

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر