جدیدترین اخبار و مقالات تصاویر

مشخصات موتور V8 جدید لامبورگینی که قرار است زیر کاپوت جانشین هوراکان نصب شود در نوع خود بهترین است. البته گاو خشمگین ایتالیایی یک موتور برقی هم در نظر دارد.

شرکت اسپیس ایکس یک ویدئوی جذاب از اولین تماس تصویری با اینترنت استارلینک منتشر کرده که در آن دو گوشی به صورت مستقیم و بدون تجهیزات به استارلینک متصل شده‌اند.

سوانح هوایی، تصادف و سقوط هواپیماها از غم انگیزترین اتفاقات ممکن در تاریخ بشریت هستند. در این نوشته نگاهی خواهیم داشت به برخی از بدترین حوادث صنعت هوانوردی تاریخ و مرگبارترین سوانح هوایی و هواپیمایی جهان.

چند روز پیش تصادفی در محور قم-کاشان اتفاق می‌افتد که طبق تصاویر اکسل ایکس 55 پرو از جایش کنده می‌شود. پس از آن مدیران خودرو با بیانیه‌ای که به زعم کاربران بیشتر تهدید است تا بیانیه، به ماجرا واکنش نشان می‌دهد.

عجیب نیست که بگوییم امکان تعبیر خواب با هوش مصنوعی به کمک یک مدل هوش مصنوعی شگفت‌انگیز به نام Dreamore مهیا شده است. خوابتان را بنویسید تا Dreamore تعبیرش را به شما هدیه دهد.

عکس های خود را در تلگرام به یک استیکر جذاب تبدیل کنید. این ویژگی در جدیدترین آپدیت تلگرام در دسترس کاربران قرار گرفته است. اما چگونه می‌توان از این قابلیت استقاده کرد؟ در ادامه مطلب با تکراتو همراه باشید.

اگر کنجکاوید بدانید که خسارت وارده به پایگاه هوایی ایران بعد از حمله اسرائیل چقدر بوده و این حمله از کجا آغاز شده است، این مطلب را از دست ندهید.

با اعلام رسمی جانشین وزیر دفاع، خرید جنگنده سوخو 35 و بالگرد میل 28 قطعی شد. در ادامه نوشته به مشخصات جنگنده سوخو 35 روسی و بالگرد میل 28 می‌پردازیم.

شاید کمی تأمل‌برانگیز باشد که چرا اکانت یک فروشگاه ایرانی در ایتا به علت استفاده از تصویر یک زن مسدود شده است. آیا تخلف دیگری صورت گرفته است؟ در ادامه مطلب با تکراتو همراه باشید.

صفحه 1 از 89