تیزر تبلیغاتی فولکس واگن گلف R Performance ؛ هات هچ کوچک 320 اسب بخاری!

فولکس واگن گلف R ، نمونه‌ایست در خودروهای کلاس بدنه هات هچ (Hothatch یا هاچ بک‌های قدرتی) که در حال حاضر یکی از بهترین خودروهای اسپرت ارزان‌قیمت بازار به حساب می‌آید.

این خودرو با استفاده از موتور کوچک 4 سیلندر 2.0 لیتری خود، با بهره گیری از سیستم توربوشارژر (Turbocharger) توانایی تولید 320 اسب بخار و حداکثر گشتاور تولیدی نزدیک به 400 نیوتون متر را دارد. شتاب اولیه 0 تا 100 کیلومتر در ساعت نیز در حدود 4.6 ثانیه بوده و این خودرو توانایی دستیابی به حداکثر سرعتی در حدود 270 کیلومتر در ساعت را خواهد داشت. مصرف سوخت این خودرو نیز با توجه به قدرت تولیدی قابل قبول بوده و کمتر از 8 لیتر در هر 100 کیلومتر سیکل ترکیبی (شهری/بزرگراهی) است. در این بخش می‌توانید به تماشای تیزر تبلیغاتی فولکس واگن گلف R Performance بشینید.

برای مشاهده بررسی کامل و مشخصات فنی مدل پایه این خودرو می‌توانید به نوشته “بررسی و مشخصات فنی فولکس واگن گلف R مدل سال 2017 میلادی” مراجعه نمایید.

یک نمونه با توان کمتر با کد GTI نیز از این خودرو وجود داشته که در سال 97 وارد بازار ایران می‌گردد. برای مشاهده مشخصات کامل و بررسی این خودرو می‌توانید به نوشته “بررسی و مشخصات فنی فولکس واگن گلف GTI 2018 ؛ اولین هات هچ سال ۹۷ ایران” مراجعه کنید.ارسال نظر