تیزر تبلیغاتی فولکس واگن گلف R Performance ؛ هات هچ کوچک ۳۲۰ اسب بخاری!

فولکس واگن گلف R ، نمونه‌ایست در خودروهای کلاس بدنه هات هچ (Hothatch یا هاچ بک‌های قدرتی) که در حال حاضر یکی از بهترین خودروهای اسپرت ارزان‌قیمت بازار به حساب می‌آید.

این خودرو با استفاده از موتور کوچک ۴ سیلندر ۲.۰ لیتری خود، با بهره گیری از سیستم توربوشارژر (Turbocharger) توانایی تولید ۳۲۰ اسب بخار و حداکثر گشتاور تولیدی نزدیک به ۴۰۰ نیوتون متر را دارد. شتاب اولیه ۰ تا ۱۰۰ کیلومتر در ساعت نیز در حدود ۴.۶ ثانیه بوده و این خودرو توانایی دستیابی به حداکثر سرعتی در حدود ۲۷۰ کیلومتر در ساعت را خواهد داشت. مصرف سوخت این خودرو نیز با توجه به قدرت تولیدی قابل قبول بوده و کمتر از ۸ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر سیکل ترکیبی (شهری/بزرگراهی) است. در این بخش می‌توانید به تماشای تیزر تبلیغاتی فولکس واگن گلف R Performance بشینید.

برای مشاهده بررسی کامل و مشخصات فنی مدل پایه این خودرو می‌توانید به نوشته “بررسی و مشخصات فنی فولکس واگن گلف R مدل سال ۲۰۱۷ میلادی” مراجعه نمایید.

یک نمونه با توان کمتر با کد GTI نیز از این خودرو وجود داشته که در سال ۹۷ وارد بازار ایران می‌گردد. برای مشاهده مشخصات کامل و بررسی این خودرو می‌توانید به نوشته “بررسی و مشخصات فنی فولکس واگن گلف GTI 2018 ؛ اولین هات هچ سال ۹۷ ایران” مراجعه کنید.ارسال نظر