کوینکس
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

مشکل درج قلم S Pen گلکسی نوت۵

مشکل درج قلم S Pen گلکسی نوت۵.  بدجور قرار گرفتن انتهای قلم S Pen داخل این برند جدید سامسونگ گلکسی نوت۵ احتمالا به این دستگاه آسیب وارد می کند.

آیا شما هم شنیده اید؟ بدجور قرار گرفتن انتهای قلم S Pen داخل برند جدید سامسونگ گلکسی نوت۵ احتمالا به این دستگاه آسیب وارد می کند. به بیان دقیقتر، این می تواند به مکانیزم تشخیص S Pen آسیب بزند و ممکن است شما نتوانید هرگز دوباره از این قلم استفاده کنید (هرچند که خود نوت۵ به عملکرد خود ادامه می دهد)

مهاجرت به انگلستان و پرتغال

سامسونگ از این موضوع آگاه است اما راه حلی برای آن ندارد و این به این دلیل است که شرکت فکر نمی کرده است که در وهله ی اول این موضوع مشکل ساز می شود. سامسونگ به همه ی صاحبان گلکسی نوت۵ “به شدت توصیه می کند” که “این دستورالعمل ها را در راهنمای کاربر دنبال کنند تا مطمئن شوند که چنین سناریوی غیر منتظره ای ناشی از S Pen را به هیچ طریق دیگری تجربه نمی کنند.”

در واقع این کتابچه ی راهنمای کاربر، به شما از خطرات ناشی از قرار دادن انتهای این قلم S Pen هشدار می دهد. همانطور که شما در تصاویر زیر مشاهده می کنید، صفحه ی ۲۵ از کتابچه ی راهنمای کاربر می گوید: “از قرار دادن نوک اشاره ی این قلم S Pen مطمئن شوید. قرار دادن اشتباه این قلم می تواند باعث گیر کردن و در نتیجه آسیب رساندن به قلم و گوشی شود.” اما چه کسی این کتابچه ی راهنمای کاربر را به طور کامل مطالعه می کند؟

صفحه ی ۲۵ از کتابچه ی راهنمای کاربر می گوید: "از قرار دادن نوک اشاره ی این قلم S Pen مطمئن شوید. قرار دادن اشتباه این قلم می تواند باعث گیر کردن و در نتیجه آسیب رساندن به قلم و گوشی شود."

البته در دنیای ایده آل، سامسونگ احتمالا این S Pen جدید را به روشی که شما به هیچ عنوان نتوانید آن را اشتباه قرار دهید، طراحی کرده است. امیدوارم که تعداد کاربرانی که به این دلیل گوشی های جدید و درخشان نوت۵ شان آسیب دیده است، زیاد نباشند، به ویژه حال که این مشکل به صورت گسترده شناخته شده است.

.

منبع: phonearena


عصر تکنولوژی، تکراارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر