کوینکس
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

سیستم های‌فای SC-C500 و هدفون های EAH-T700 پاناسونیک

سیستم های‌فای SC-C500 و هدفون های EAH-T700 پاناسونیک. پاناسونیک از یک جفت از محصولات صوتی جدید در نمایشگاه IFA 2015 رونمایی کرده است که شامل سیستم OTTAVA SC-C500 HiFi و هدفون های استریو اعلاء EAH-T700 می باشد.

پاناسونیک از یک جفت از محصولات صوتی جدید در نمایشگاه IFA 2015 در المان رونمایی کرده است که شامل سیستم OTTAVA SC-C500 HiFi و هدفون های استریو اعلاء EAH-T700 می باشد. این سیستم های-فای ترکیبی از تقویت کننده ی استریوی SU-C501 با اسپیکرهای OTTAVA می باشد و از سیستم صوتی با کیفیت بالا پشتیبانی می کند. این SC-C500 به صورت خیلی کوچک طراحی می شود که برای زمانی که از نظر فضای مورد استفاده در مضیقه هستیم می تواند مناسب باشد.

مهاجرت به انگلستان و پرتغال

پاناسونیک از المان های تکنیکی رده بالایی از جمله JENO Engine همراه با LAPC و Battery Driven Clock Generator استفاده می کند، ادعا می کنند که این المان ها برای ارائه ی این نوع از صدا و عملکردی که برای سیستم های خیلی بزرگ محفوظ شده، می باشد.

این های-فای دارای پشتیبانی از شبکه های صوتی، سی دی، درایو های یو اس بی، USB-DAC و پخش موسیقی گوشی های هوشمند می باشد. ساختار ایزولاسیون نویز دیجیتال، برای اطمینان از پخش موسیقی واضح و بدون نویز کمک می کند. توان خروجی کل ۱۰۰ وات می باشد و ورودی های دیجیتال نوری، ورودی های USB-A و USB-B وجود دارد. این دستگاه همچنین قابلیت های وای فای، بلوتوث و ایرپلی (AirPlay) را دارا می باشد.

این هدفون های استریوی EAH-T700 دارای درایورهای 50mm + Super Tweeter با دیافراگم های پیشرفته ی MLF + Aluminium می باشند. پاسخ فرکانسی آن از ۳ هرتز تا ۱۰۰ کیلوهرتز است و پاناسونیک از یک سیستم درایور زاویه دار برای یک میدان مغناطیسی طبیعی استفاده می کند. این هدفون ها برای دستگاه های با ورودی ۳.۵ میلی متری متناسب خواهند بود و با یک آداپتور ۶.۵ میلی متری برای پشتیبانی از دستگاه های دیگر همراه می شوند. هر دو سیستم های فای و هدفون ها در ایالات متحده و در سال ۲۰۱۶ عرضه می شوند. قیمت آن هم هنوز مشخص نیست.

.

منبع: slashgear


عصر تکنولوژی، تکراارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر