کوینکس
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

کدام ساعت های هوشمند در فصل گذشته بیشترین فروش را در آمازون و بست بای داشته اند؟

ساعت های هوشمند. با توجه به گزارشی از JeeQ Data پر فروش ترین ساعت هوشمند در آمازون در طول سه ماهه ی سوم، مدل ۲۰۱۴ U8 U Watch Bluetooth، و پس از آن موتورولا موتو ۳۶۰ (Motorola Moto 360) با چرم سیاه بود.

شاید سرعت رشد ساعت های هوشمند و یافتن راه آنها به مچ دست مشتریان برای بعضی ها دور از انتظار باشد. با وجود اینکه فروش تماشایی به خود اختصاص نداده است اما باید گفت که بیشتر تولیکنندگان اصلی جهانی در صنعت گوشی های هوشمند در حال استفاده از این دستگاه پوشیدنی می باشند. با وجود مجموعه ای متفاوت از ساعت های هوشمند برای انتخاب به نظر شما کدام مدل پر فروش ترین ساعت های هوشمند در آمازون و بست بای بوده اند؟ با ما همراه شوید.

آرون گروپس

با توجه به گزارشی از موسسه ی JeeQ Data که از طریق قرار دادن دستگاه روی لیست هایی به عنوان یک روش برای تعیین فروش اجرا می شود، پر فروش ترین ساعت هوشمند در آمازون در طول سه ماهه ی سوم، مدل ۲۰۱۴ U8 U Watch Bluetooth، و پس از آن موتورولا موتو ۳۶۰ (Motorola Moto 360) با رنگ مشکی بود. ساعت هوشمند Pebble در رنگ مشکی در جایگاه سوم قرار گرفت و  به دنبال آن تنها اپل واچ ۴۲ میلی متری در رنگ زمینه ی خاکستری با بند مشکی قرار گرفت. در نهایت ساعت هوشمند Singe Bluetooth 4.0 با بند مشکی رتبه ی پنجم را از آن خود کرد.

از جهت مقایسه ی سهم بازار متعلق به این شرکت ها می توان گفت که به طور کلی در فصل گذشته ی آمازون، موتورولا بیشترین سهم بازار را با میزان ۱۹.۲۳ درصد از ساعت های هوشمند به فروش رسیده توسط خرده فروشان به خود اختصاص داد. Pebble با ۱۴.۷۵ درصد ساعت هوشمند بعدی در این لیست است. UZOU با فروش ۱۴.۴۳ درصدی از ساعت های هوشمند، برای قرار گرفتن در جایگاه سوم به اندازه ی کافی مناسب می باشد. سامسونگ با ۱۰.۶۰ درصد و اپل با ۷.۴۳ درصد به ترتیب جایگاه چهارم و پنجم را از آن خود کردند.

و اما در خرده فروش بزرگ بست بای، تفاوت هایی را شاهد هستیم. دو مدل Fitbit در فصل سوم در صدر لیست مربوط به پر فروش ترین ها قرار گرفتند. سایز بزرگ این ساعت با صفحه نمایش نشانگر ضربان قلب در رنگ مشکی جایگاه اول را به خود اختصاص داده است در حالی که نسخه ی با اندازه ی کوچک آن شماره دوم این لیست می باشد. ساعت تناسب اندام سامسونگ گیر فیت (Samsung Gear Fit) در رنگ مشکی در جایگاه سوم وپشت بند آن گیر ۲ نئو سامی (Gear 2 Neo) قرار دارد. Pebble Time در رنگ مشکی در جایگاه پنجم قرار دارد. موتورولا موتو ۳۶۰ در رنگ مشکی و نقره ای و طلایی هم به ترتیب رتبه ی ششم و هفتم و هشتم را به خود اختصاص دادند. در جایگاه نهم از این دسته بندی، سامسونگ گیر اس برای AT&T و البته در رنگ مشکی قرار دارد و ساعت شماره ده این لیست، ساعت هوشمند Pebble در رنگ مشکی آن می باشد.

رقابت برای به دست گرفتن سهم بازار در فصل سوم و در بست بای بسیار به هم نزدیک بود. موتورولا با فروش ۲۷.۹۳ درصد در این زمینه پیشتاز بود. بعد از آن سامسونگ با ۲۶.۳۰ درصد قرار گرفت. فیت بیت با ۲۰.۱۱ درصد امتیاز کافی برای قرار گرفتن در جایگاه سومی را بدست آورد. Pebble با ۱۷.۱۷ درصد چهارمین سهم از سه ماهه ی سوم فروش ساعت های هوشمند را به خود اختصاص داده است. بعد از اینها با یک افت قابل ملاحظه ای که به درصد سهم ۵.۵۴ درصدی مایکروسافت اشاره می کند این شرکت در جایگاه پنجم قرار می گیرد.

از چیزهایی که در این سه ماهه ی جاری در بست بای می تواند متفاوت باشد، این است که ساعت های هوشمند سری اپل واچ هم به این خرده فروشی اضافه شده است. Hubert Joly مدیر عامل بست بای می گوید، با توجه به افزایش تقاضا، طرح انتشار اولیه برای ساعت های هوشمند اپل در حال افزایش می باشد.

.

منبع: phonearena


عصر تکنولوژی، تکرا

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر