اشاره ویوو به تلفن هوشمند ایکس ۶

گفته می شد ویوو (Vivo) در 4 نوامبر از جانشین ایکس پلی 3 اس رونمایی می کند اما چنین نشد و این شرکت تنها به انتشار تصویری تیزری مربوط به تلفن هوشمند ایکس 6 پرداخت.

گفته می شد ویوو (Vivo) در ۴ نوامبر از جانشین ایکس پلی ۳ اس رونمایی می کند اما چنین نشد و این شرکت تنها به انتشار تصویری تیزری مربوط به تلفن هوشمند ایکس ۶ پرداخت.

در تصویر جعبه های کادویی را مشاهده می کنیم که رویشان نام ایکس ۶ حک شده و اطلاعات بیشتری از گوشی در دسترس نیست. باتوجه به معنای تصویر می توان انتظار داشت ایکس ۶ یک گوشی رده بالا با مشخصات قدرتمند باشد.

گفته می شود ایکس ۶ به باتری ۴۰۰۰ میلی آمپری مجهز است که آن را تا یک روز کامل فعال نگه می دارد. شایعات می گویند ویوو مشخصات یک پرچمدار را در ایکس ۶ قرار داده که از جمله می توان به صفحه نمایش ۶ اینچی QHD AMOLED با فناوری فورس تاچ، چیپ ده هسته ای Helio X20 مدیاتک با ۱ گیگابایت حافظه رم گرافیکی، دوربین ۲۱ مگاپیکسلی در عقب و دوربین سلفی ۱۲ مگاپیکسلی اشاره کرد.

اگر ایکس ۶ به حافظه رم گرافیکی ۱ گیگابایتی مجهز باشد قطعا باید آن را نخستین تلفن هوشمند با حافظه گرافیکی دانست. همچنین با چنین مشخصاتی ایکس ۶ قطعا پرچمدار ویوو محسوب شده و انتظار می رود قبل از پایان سال ۲۰۱۵ توسط کمپانی ویوو معرفی شود. بنابراین تنها باید منتظر ماند تا مشخص شود آیا مشخصات شایعه شده حقیقت دارند یا تنها شایعه می باشند.

.

.

منبع: ubergizmo


عصر تکنولوژی، تکراارسال نظر