اولین جت هوندا ؛ هوندا جت یک هواپیمای تشریفاتی

هوندا برای اولین بار به طور رسمی از جت مسافربری خود رونمایی کرد. این جت تشریفاتی سبک وزن به نام هوندا جت در مرکز کمپانی هواپیمایی هوندا واقع در گرینزبوروی کارولینای شمالی ساخته شده است.

هوندا برای اولین بار به طور رسمی از جت مسافربری خود رونمایی کرد. این جت تشریفاتی سبک وزن به نام هوندا جت، در مرکز شرکت هواپیمایی هوندا واقع در گرینزبوروی کارولینای شمالی ساخته شده است.

این اتفاق خوشایند برای کمپانی هوندا در ۲۳ دسامبر (یک هفته پیش) ، دقیقا دو هفته بعد از آنکه هوندا جت، گواهینامه اداراه هوانوردی فدرال ایالات متحده را دریافت کرد، رقم خورد. هوندا ادعا می کند که هوندا جت سریع ترین (۷۷۷ کیلومتر بر ساعت) و کارامد ترین هواپیما در کلاس خود است. این هواپیما حدودا یک سال و نیم پیش اولین تست پروازی خود را انجام داد.

این شرکت اعتبار عملکرد و بهره وری هوندا جت را در پیکر بندی آن با “موتور های جریان آرام طبیعی” نصب شده بر روی آن و بال ها و بدنه ساخته شده از مواد کامپوزیتی بسیار سبک وزن به جای آلومینیوم می داند. هوندا با همکاری جنرال موتورز، موتور های هوندا جت را که هر کدام قادر به ایجاد رانش ۲۰۵۰ پوند تراست می شود، ساخته است.

هوندا جت با ۱۲.۹۹ متر طول، ۴.۵۴ متر ارتفاع و طول بال های ۱۲.۱۲ متری، می تواند پنج یا شش مسافر را در فضای داخلی خود با ابعاد ۵.۴۳ در ۱.۵۲ متر جای دهد. هوندا جت با این ابعاد بلندترین و جادارترین جت تشریفاتی در این کلاس است.

هوندا جت در کارولینای شمالی ساخته شده و در ابتدا بازار جت های سبک را هدف قرار داده است. هوندا این هواپیما را برای فروش در آمریکای شمالی، آمریکای جنوبی و اروپا از طریق شبکه فروش با آموزش خلبانی در دفتر مرکزی خود ارائه می دهد.

این اتفاق خوشایند برای کمپانی هوندا در 23 دسامبر (یک هفته پیش) ، دقیقا دو هفته بعد از آنکه هوندا جت، گواهینامه اداراه هوانوردی فدرال ایالات متحده را دریافت کرد، رقم خورد. هوندا ادعا می کند که هوندا جت سریع ترین (777 کیلومتر بر ساعت) و کارامد ترین هواپیما در کلاس خود است. این هواپیما حدودا یک سال و نیم پیش اولین تست پروازی خود را انجام داد.

.

با عضویت در کانال رسمی تکرا در تلگرام از آخرین اخبار روز تکنولوژی مطلع باشید.

.

منبع: gizmag 


عصر تکنولوژی، تکراارسال نظر