;
coinex

دوربین گلکسی اس 6 اج پلاس سامسونگ

دوربین گلکسی اس 6 اج سامسونگ در وب وب سایت ارزیابی کیفیت تصویر DxOMark به امتیاز قابل توجهی کسب کرد. این فبلت در صدر لیست گوشی های هوشمند با بهترین دوربین قرار دارد.

دوربین گلکسی اس 6 اج پلاس سامسونگ در وب سایت ارزیابی کیفیت تصویر DxOMark به امتیاز قابل توجهی دست یافت. این فبلت در صدر لیست گوشی های هوشمند با بهترین دوربین قرار دارد. این گوشی سامسونگ در حال حاضر با سونی اکسپریا زد 5، اولین گوشی در پایگاه داده این تیم معیار موبایل است.
DxOMark در زمینه تست کیفیت دوربین و لنز تصویر بسیار معروف است. این سایت نرخ عملکرد دوربین گوشی را بر اساس هفت بخش مشخص می کند: رنگ، بافت، قرار گرفتن در معرض و کنتراست، فوکوس خودکار، مصنوعات، نویز و فلش.
در سپتامبر سال 2015، این تیم بنچمارک گوشی اکسپریا زد 5 را ” رهبر جدید برند ” پایگاه داده دوربین های گوشی های هوشمند خود خواند که در زمینه کیفیت عکس امتیاز 88 و در زمینه کیفیت فیلم امتیاز 86 را بدست آورده است. میانگین امتیاز اکسپریا زد 5، 87 شد که بالاترین امتیازی بود که تا آن زمان DxOMark، به یک گوشی هوشمند داده بود.
در ماه دسامبر، نوبت به گلکسی اس 6 اج پلاس سامسونگ رسید که تحت تست DxOMark قرار گرفت و با کمال تعجب، امتیاز این فبلت با گوشی اکسپریا زد 5 برابر شد.
DxOMark در بررسی خود آورده است که: “این جایگاه اول در رده بندی که متعلق به سامسونگ و سونی شده است، بعد از این به عنوان یک استاندارد جدید برای تعیین کیفیت تصویر تلفن همراه محسوب می شود”
چیزی که باعث می شود نتایج حاصل شده کمی عجیب و غریب به نظر برسد، این است که نوت 5 و گلکسی اس 6 اج پلاس دوربین مشابهی دارند. وقتی نوت 5 برای اولین بار توسط DxOMark بررسی شد، امتیاز میانگین 86 را از آن خود کرد. که همانطور که می بینید یک امتیاز از میانگین فعلی گلکسی اس 6 اج پلاس پایین تر است.
این احتمال وجود دارد که در آزمون دستگاه ها از سنسور های مختلف دوربین استفاده شده باشد. ممکن است IMX240 سونی یا ISOCELL سامسونگ در معیار سنجی ها بکار رفته باشد.
با این وجود، DxOMark دوربین گلکسی اس 6 اج پلاس سامسونگ را به این دلیل نمایش برجسته آن در تمام شرایط نوری ستوده است. تعادل و دقت رنگ سفید این گوشی و در عین حال حفظ بالای جزئیات، یک امتیاز بالا برای آن محسوب می شود. البته، خطا در دوربین گلکسی اس 6 اج پلاس، به خصوص در صحنه های با کنتراست بالا وجود دارد.

.

با عضویت در کانال رسمی تکرا در تلگرام از آخرین اخبار روز تکنولوژی مطلع باشید.

.

منبع: techtimes


عصر تکنولوژی، تکرا

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر