coinex
راهنمای خرید تکراتو

طراحی فراری 2040 در رقابت سالانه ی طراحی های فراری

طراحی فراری 2040 در رقابت سالانه ی طراحی های فراری

طراحی فراری مدل 2040، در سومین رقابت سالانه ی بهترین طراحی های فراری توسط دانشجویان این عرصه شکل گرفت. این چالش سالانه به منظور گرد آوری بهترین نوآوری ها برای فراری های آینده برگزار می شود. سه مدل از بین طراحی های ارائه شده، توسط یک هیئت داوری متشکل از طراحان، مهندسان و راننده های حرفه ای، به عنوان برترین طراحی فراری 2040 انتخاب شدند.

برای دیدن طراحی های برتر این رقابت با تکرا همراه شوید.

مقام سوم به این طراحی تعلق گرفت. این مدل با نام de Esfera طی یک رای گیری آنلاین به این رتبه دست یافت. De Esfera توسط سه دانشجو از دانشگاه Hongik در سئول کره ی جنوبی طراحی شده است.

مقام دوم بهترین طراحی فراری به ماشینی که در تصویر زیر می بینید اختصاص یافت. این مدل با نام اف ال FL، تنها کانسپت طراحی شده بود که تم کابین ها و ماشین های مربوط به آینده در آن در نظر گرفته شده است. مدل اف ال توسط دانشجوی روسی، رومن ایگوروف از دانشگاه فورتزهایم هوخشوله در کشور آلمان طراحی شده است. هیئت داوران بر این عقیده اند که رومن ایگوروف به خوبی فضای داخلی نامتعارفی را طراحی کرده است. این مدل ذهنیت افراد را در باره ی تعامل انسان با سیستم اطلاعات سرگرمی ماشین متحول می کند. کمپانی فراری در یک کنفرانس مطبوعاتی نظر خود را در باره ی کانسپت اف ال فراری اینچنین بیان کرد: “این طراحی از المان های لوکس هم برخوردار است؛ مواد گرانبها و با کیفیت جایگزین ترکیب چرم و کربنی که امروزه از آن استفاده می شود، شده است، این کانسپت توانایی های فراتر از روش های مقبول امروزی را در طراح نشان می دهد.

مقام دوم بهترین طراحی فراری به ماشینی که در تصویر زیر می بینید اختصاص یافت. این مدل با نام اف ال FL، تنها کانسپت طراحی شده بود که تم کابین ها و ماشین های مربوط به آینده در آن در نظر گرفته شده است.

اما رتبه ی اول به این زیبای مشکی رنگ با نام مانیفستو اختصاص یافت. داوران به اتفاق آراء به این نتیجه رسیدند که این مدل که توسط شش دانشجو از دانشگاه ISD-Rubika در شهر والنسین فرانسه طراحی شده، باید در مقام برتر قرار بگیرد. این دانشجو ها تمام موارد طراحی ظاهری، کابین داخلی و دنده های متحرک را در این کانسپت در نظر گرفته اند. فراری در نشست مطبوعاتی خود اعلام کرد: “مکانیسم باز شدن در نشان دهنده ی انقلابی ست که در قابلیت های داخلی با استفاده از تکنولوژی های رو به پیشرفت آینده شکل می گیرد.” ظاهر بیرونی این کانسپت هم از نکات قابل توجهی برخوردار است، چرا که در عین نامتعارف بودن، کاملا قابل قبول است.

اما رتبه ی اول به این زیبای مشکی رنگ با نام مانیفستو اختصاص یافت. داوران به اتفاق آراء به این نتیجه رسیدند که این مدل که توسط شش دانشجو از دانشگاه ISD-Rubika در شهر والنسین فرانسه طراحی شده، باید در مقام برتر قرار بگیرد. 1 3 4 اما رتبه ی اول به این زیبای مشکی رنگ با نام مانیفستو اختصاص یافت. داوران به اتفاق آراء به این نتیجه رسیدند که این مدل که توسط شش دانشجو از دانشگاه ISD-Rubika در شهر والنسین فرانسه طراحی شده، باید در مقام برتر قرار بگیرد.

.

با عضویت در کانال رسمی تکرا در تلگرام از آخرین اخبار روز تکنولوژی مطلع باشید.

.

منبع: techinsider


عصر تکنولوژی، تکرا

 

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر