همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

گوشی هوشمند LG G5 se در روسیه عرضه شد

گوشی هوشمند LG G5 se در روسیه عرضه شد

مدتی بود در شایعات شینده می شد که ال جی قصد دارد ورژنی متفاوت از گوشی جی خود را با پسوند SE عرضه کند. سرانجام این شایعه به حقیقت پیوست و ال جی گوشی G5 SE را در روسیه معرفی شد. شاید ال جی خوش شانس بود که شرکت اپل زودتر از گوشی آیفون SE خود رونمایی کرد، چرا که اگر این اتفاق نمی افتاد این گوشی جی 5 جدید با پسوند SE به این اندازه مورد توجه قرار نمی گرفت.

کارگزاری فارابی

همان طور که انتظار می رفت این گوشی شباهت های زیادی به نسخه استاندارد جی 5 دارد و فقط از لحاظ ابعاد کمی کوچکتر بوده و از لحاظ سخت افزاری کمی ضعیف تر است. این دستگاه از چیپ ست اسنپدارگون 625 و 3 گیگابایت رم بهره می برد د حالی که ورژن اصلی جی 5 به تراشه اسنپدارگون 820 و 4 گیگابایت مجهز است و این تنها فرق بین دو این دستگاه از لحاظ سخت افزاری و پردازشی است.
هر چند که G5 se از فناوری 4G LTE پشتیبانی می کند اما از این دستگاه در کشور روسیه به عنوان یک موبایل 3G تبلیغ می شود. جدا از موارد یاد شده گوشی LG G5 se از تمامی قابلیت های ویژه پرچمدار امسال ال جی برخوردار است. برای مثال روزلوشن این دستگاه کواد اچ دی است و می توان از ماژول ها و هدست مجازی ال جی هم به همراه این گوشی استفاده کرد.
ال جی با ساخت این دستگاه قصد دارد تا پرچمدار کوچکی با قیمت مناسب برای کشورهای حوزه آمریکای لاتین و روسیه داشته باشد. احتمالاً در بازارهایی که G5 se عرضه می شود مدل عادی G5 به صورت رسمی عرضه نخواهد شد و کاربران از راه های دیگری این گوشی را تهیه کنند.

گوشی هوشمند LG G5 se در روسیه عرضه شد گوشی هوشمند LG G5 se در روسیه عرضه شد گوشی هوشمند LG G5 se در روسیه عرضه شد گوشی هوشمند LG G5 se در روسیه عرضه شد گوشی هوشمند LG G5 se در روسیه عرضه شد

.

با عضویت در کانال رسمی تکرا در تلگرام از آخرین اخبار روز تکنولوژی مطلع باشید.

.

منبع: phonearena


عصر تکنولوژی، تکرا

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

فیگار، فیلم، گیم و آرتارسال نظر