کوینکس
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

کاهش فضای رایگان وان درایو مایکروسافت به 5 گیگابایت

اواخر سال گذشته، مایکروسافت اعلام کرد که با توجه به سوء استفاده از سیستم وان درایو، تصمیم گرفتند تا میزان فضای ذخیره سازی وان درایو را کاهش دهند و این فضا را در اختیار مشتریان متقاضی قرار دهند.

اواخر سال گذشته، مایکروسافت اعلام کرد که با توجه به سوء استفاده از سیستم وان درایو، تصمیم گرفتند تا میزان فضای ذخیره سازی وان درایو را کاهش دهند و این فضا را در اختیار مشتریان متقاضی قرار دهند.

آرون گروپس

فضای ذخیره سازی حساب های رایگان در ابتدا 15 گیگابایت بود و همچنین 15 گیگابایت فضا نیز در صورت آپلود کردن تصاویر دوربین در اختیار قرار داشت، که اکنون این میزان به 5 گیگابایت کاهش یافته است.

مایکروسافت پس از آن به مشتریانی که به فضای ذخیره سازی نیاز دارند و علاقه مندند که 15 گیگابایت فضای ذخیره سازی رایگان را نگاه دارند، تا پایان ژانویه 2016 فرصت داده است. در حال حاضر به وضوح تاریخ کاهش فضای رایگان وان درایو مایکروسافت مشخص است، بنابراین با اینکه کاربران شانس خود را برای داشتن فضای 15 گیگابایتی وان درایو مایکروسافت از دست داده باشند، ولی ممکن است بخواهند تا 6 مرداد ماه برای در اختیار داشتن این فضا اقداماتی انجام دهند و آن را خریداری کنند.

در واقع اگر کاربر به بیش از 5 گیگابایت فضای ذخیره سازی در حساب وان درایو مایکروسافت نیاز داشته باشند، باید به منظور حفظ فایل های خود در فضای ابری، هزینه پرداخت کند یا جایگزینی برای آن بیابد و یا خطر حذف شدن آنها را بپذیرد.

توجه داشته باشید که این تنها اثرات باقی مانده از حساب قبلی وان درایو مایکروسافت است. حساب های رایگان جدید وان درایو, به طور پیش فرض، 5 گیگابایت هستند. این به این معناست که محدودیت داشتن فضای رایگان وان درایو از هم اکنون برای کاربران جدید اعمال شده است و کاربرانی که قبلا حساب وان درایو داشته اند از اوایل مرداد باید در مورد نگاه داشتن داده های بیش تر از 5 گیگابایت خود تلاشی انجام دهند.

.

با عضویت در کانال رسمی تکرا در تلگرام از آخرین اخبار روز تکنولوژی مطلع باشید.

.

منبع: ubergizmo


عصر تکنولوژی، تکرا 

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر