coinex
otetmarket
راهنمای خرید تکراتو

قابلیت اسلایدشو از عکس های فیس بوک فیلم می سازد

قابلیت اسلایدشو می تواند به صورت اتوماتیک، از عکس و ویدیو های آپلود شده در فیس بوک فیلم بسازد.

قابلیت اسلایدشو می تواند به صورت اتوماتیک، از عکس و ویدیو های آپلود شده در فیس بوک فیلم بسازد.

اگر از افرادی هستید که از آپلود عکس و ویدیو در فیس بوک لذت می برید، بنابراین از قابلیت جدید نیز استقبال خواهید کرد. این شبکه ی اجتماعی، ویژگی جدیدی را ارائه داده که با نام قابلیت اسلایدشو معرفی شده است. نام این قابلیت به خوبی گویای قابلیتی است که ارائه می دهد.

این قابلیت با برداشتن اتوماتیک عکس و ویدیو هایی که در فیس بوک آپلود کرده اید، از آنها یک فیلم کوتاه می سازد؛ این فیلم از موسیقی متن نیز برخوردار است. یک اسلایدشو در اصل به صورت اتوماتیک ایجاد می شود، اما کاربر می تواند ویرایش مورد نظر خود را روی آن انجام دهد. کاربر همچنین می تواند برخی از عکس ها را حذف کرده و یا عکس های دیگری را به آن اضافه کند و یا حتی موسیقی آن را تغییر دهد.

گزینه های ی دیگری از جمله نوستالژیک، بازیگوشی، شبگردی، تولد، اپیک، شکرگذاری، بالیوود و تراپیکال نیز در آینده اضافه خواهند شد.

اسلاید شو کار خود را همزمان با معرفی اپلیکیشن مومنت در ماه آگوست آغاز کرد؛ اما در حال حاضر این قابلیت در اپلیکیشن اصلی فیس بوک در دسترس خواهد بود. البته لازم به ذکر است که این قابلیت تقریبا در تمام دستگاه های iOS  اجرا خواهد شد؛ این احتمال وجود دارد که قابلیت اسلایدشو به زودی در دستگاه های اندرویدی نیز دیده شود.

شبکه ی اجتماعی فیس بوک با این کار کاربران خود را به آپلود کردن عکس ها و ویدیو های بیشتر تشویق می کند. اخیرا آپلود عکس های شخصی در فیس بوک کمتر از گذشته است.

.

با عضویت در کانال رسمی تکرا در تلگرام از آخرین اخبار روز تکنولوژی مطلع باشید.

.

منبع: gsmarena


عصر تکنولوژی، تکرا

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر