کوینکس
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

محبوبیت بازی پوکمون گو از فیس بوک، اینستاگرام و واتساپ نیز فراتر رفت!

محبوبیت بازی پوکمون گو از فیس بوک، اینستاگرام و واتساپ نیز فراتر رفت!

پوکومون گو و باز هم پوکمون گو! این روزها همه جا می توان اسم این بازی جذاب را شنید. حال بازی پوکمون گو که از زمان انتشارش تا به امروز، سرتیتر اخبار را تماما از آن خود کرده است، بار دیگر خبرساز شد.

آرون گروپس

براساس بررسی های انجام شده، گفته می شود میزان استفاده مردم از بازی پوکمون گو، در مقایسه با اپلیکیشن های محبوب و معروفی نظیر فیس بوک، اینستاگرام، واتساپ و … فراتر رفته و همه روزه به محبوبیت این بازی جذاب، افزوده می شود.

اما در همین چند روزی که از انتشار این بازی می گذرد، خبرها و حوادث بیشماری از جمله پیدا شدن چند جنازه و تصادفات رانندگی به واسطه این بازی به گوش رسیده که جدیدترین آن ها نیز سقوط دو نفر به ته دره بود!

اما در همین چند روزی که از انتشار این بازی می گذرد، خبرها و حوادث بیشماری از جمله پیدا شدن چند جنازه و تصادفات رانندگی به واسطه این بازی به گوش رسیده که جدیدترین آن ها نیز سقوط دو نفر به ته دره بود!

در همین راستا شرکت تحقیقاتی SimilarWeb بررسی هایی را براساس مقدار استفاده کاربران از اپلیکیشن های مختلف (به دقیقه) انجام داده که در ادامه آن ها را بیان می کنیم.

براساس داده های به دست آمده از این کمپانی، میانگین زمان سپری شده در بازی پوکمن گو توسط کاربران 43 دقیقه است و همین رقم باعث شده تا بازی پوکمون گو در بالای لیست پر استفاده ترین اپلیکیشن ها قرار گیرد. اپلیکیشن واتساپ با 30 دقیقه، اینستاگرام با 25 دقیقه و اسنپ چت با 23 دقیقه، جایگاه های بعدی را به خود اختصاص داده اند.

بررسی جداگانه ای توسط eMarketer نیز نشان می دهد که آمریکایی ها به طور میانگین، 22 دقیقه از زمان هر روز خود را صرف فیس بوک می کنند؛ بنابراین به نظر می رسد که فیس بوک هم در مقابل این بازی جذاب و سرگرم کننده حرف زیادی برای گفتن ندارد!

براساس داده های به دست آمده از این کمپانی، میانگین زمان سپری شده در بازی پوکمن گو توسط کاربران 43 دقیقه است و همین رقم باعث شده تا بازی پوکمون گو در بالای لیست پر استفاده ترین اپلیکیشن ها قرار گیرد. اپلیکیشن واتساپ با 30 دقیقه، اینستاگرام با 25 دقیقه و اسنپ چت با 23 دقیقه، جایگاه های بعدی را به خود اختصاص داده اند.  بررسی جداگانه ای توسط eMarketer نیز نشان می دهد که آمریکایی ها به طور میانگین، 22 دقیقه از زمان هر روز خود را صرف فیس بوک می کنند؛ بنابراین به نظر می رسد که فیس بوک هم در مقابل این بازی جذاب و سرگرم کننده حرف زیادی برای گفتن ندارد!

محبوبیت بازی پوکمون گو در مقایسه با واتساپ، اینستاگرام، اسنپ چت و فیس بوک مسنجر

.

حال باید دید که با گذشت زمان، آیا این داستان همچنان ادامه داشته و محبوبیت و این بازی همچنان بیشتر و بیشتر خواهد شد و یا خیر؟ نظر شما در این باره چیست؟ آیا این بازی آغازگر نسلی جدید در بازی های موبایلی خواهد بود؟

.

با عضویت در کانال رسمی تکرا در تلگرام از آخرین اخبار روز تکنولوژی مطلع باشید.

.

منبع: usatoday


عصر تکنولوژی، تکرا

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر